Червени бузки и никнене на зъбки

  • 1 277
  • 5
  •   1
Отговори
Здравейте дъщеря ми е на 6 мес. и от две вечери  плаче нощем,раздразнителна е през деня.  От днес бузките и са много червени, сутринта имаше температура  и леко запушено носле. Водих я на лека,но педито каза че е леко настинала . Възможно ли е всичко това да е свързано с растеж на зъбче?

# 1
  • София
  • Мнения: 10 292
Объркала си форума  Laughing  тука е за 20-40 годишни  мами а не за 6 месечни бебета  Mr. Green

# 2
  • Мнения: 612
Абе нищо че си объркала. Значи след 38 градуса температура не става въпрос за зъбки, това знам аз. Най вероятно е настинка щом има и запушен нос. А може и в комбинация и зъбче да се покаже, но им трябва повечко време от 2 нощи Wink

# 3
  • Мнения: 496
mar4e,
Моето момченце е на 2 г. и 5м. и при всяко зъбче зачервяваше бузките и повишаваше температура. Нослето не е  имало секрет, нито пък е било зачервено. Може би Biliana е права - хем да е настинало, хем и зъбче да си имате скоро.

# 4
O, наб таб не бъди толкова лоша. Kолкото до объркването наистина си права щото сам на 19,а относно проблема ми-тези майки на 20-40 гледат деца и вероятно са компетентни...
...над таб извинявай  пак и на всеки се случва да сбърка People Angel

# 5
  • София
  • Мнения: 10 292
Не се прави на ощипана госпожица, просто ми стана смешно, като видях въпроса в красивите мами  Mr. Green
А относно възрастта, посочих я чисто напосоки... ама като се замисля, на 19 мен вятър ме вееше на бял кон, хич не съм си и помисляла за деца  Mr. Green
Да минем на въпроса... значи, никненето на зъбки често отслабва имунната система на бебока. Съответно той е по-поддатлив на всякакви инфекцийки, настинки и вирусчета... нищо чудно и червените ви бъзки да са свързани с никненето.
Имай предвид, че ако бебчо се разболее или вдигне температура, трябва да си се лекува, нищо че е от зъбките!

Общи условия

Активация на акаунт