Щори Гершман- моля за съвет, спешно

  • 14 370
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 204
Моля ви тези, които имате щори от въпросната фирма, споделете своето мнение, защото ще поръчвам такива от чак Русе, тъй като в Разград никоя фирма не предлага римски и плисе щори, които видях на сайта на въпросната фирма. Дайте ми съвет дали са лесни за поддръжка и пране посочените два вида  +вертикални. Спряла съм се на тези видове за всички стаи, без пердета. Спират ли достатъчно светлината, прозират ли, ще се радвам на всякаква информация, свързана с тях. Благодаря предварително

# 1
  • София
  • Мнения: 18 679
Имам плисе на Гершман, самите щори не са лоши, макар че честно казано механизмът за повдигане ми изглежда малко смотан и не знам колко време ще изкара. Не съм доволна от обслужването. Чаках два месеца за щорите, накрая ми дойдоха с една липсваща и една умалена Rolling Eyes Още чакам последните две...
Спирането на светлината естетсвено не зависи от вида щора, а от плата, който ще си избереш Peace

# 2
  • Мнения: 204
благодаря за бързата реакция, Белинда, от кой механизъм избра, казаха , че били 3 вида, добре ли стоят, за детската ги искам, могат ли наистина да се перат

# 3
  • София
  • Мнения: 138
Аз също имам такива щори - в спалнята римски, в кухнята роло -  механизмите ми са ми май от най - обикновените, вече почти 2 години не са мръднали - при мен нямаше проблем със срокове и монтаж...Ролото като цяло спират повече светлината, защото самата материя стои леко като гумирана, но римските стоят по- красива и за детска ми се струват по-подходящи ...а и плисе като на белинда също

# 4
  • София
  • Мнения: 18 679
Ами механизмите...не знам колко вида са...мене ме питаха само за самия водач, дали искам да е от корда или от шнурче. Избрах шнурче. Има едно топченце на него, дърпаш го и щората се повдига. Това е.
Стоят много добре. Според мен това са най-красивите щори, иначе нямаше да си сложа такива. Позволяват комбинация с перде. Щом не искаш пердета - по-добре слагай направо римски. За прането - не вярвам. и на мене ми го пробутаха тоя мит, но според мен ще се съсипят плисетата. Смятам да викам специална фирма с парочистачки, като опрем до чистене. Засега само с антистатичното пухче обирам праха.

# 5
  • София
  • Мнения: 11 692
Мислех да пускам отделна тема,ама засега ще се въздържа и ще попитам тук /дано авторката да не се разсърди/.
Искам да си сложа щори на Гершман,римски,японски или плисе,но това ще реша след като ги видя на живо.
Въпросът ми е към тези,които имат такива,позволяват ли комбинация с пердета и ако да как стоят?
Защото пердета ще имам навсякъде в апартамента и за нищо на света не бих се лишила от тях.А от друга страна жилището е предимно с южно изложение и ми се ще да има и щори.
Благодаря!

# 6
  • София
  • Мнения: 138
Според мен плисето ще стои най-добре с перде. Другите малко повече ще утежнят ситуацията Simple Smile Ролото според мен стоят най- добре в кухня..римските с пердета също биха отивали , но на тежко обзавеждане

# 7
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Позволявам си да се включа и аз с въпрос. Или да пускам нова тема? newsm78 Кой тип щори е най-подходящ за кухня?

# 8
  • София
  • Мнения: 18 679
Плисе с перде е красиво. Роло с перде също става. Римски с перде е безумие Laughing

# 9
  • Мнения: 204
AliMeli, как ще се сърдя и аз исках да питам, ама вече ме е срам да досаждам, така чета на аванта

# 10
  • Мнения: 27
newsm78 Здравей, аз имам щори "плисе" от Гершман в една стая, изработени са от плат, който уж спира слънцето- беше най-скъпия, но при слънчев ден в стаята е приятно светло - с мека светлина. Аз лично не бих сложила от тях за спалня, тъй като спя на тъмно. Относно затъмняването: единствения начин щорите да го осигурят е, ако са от плат "блекаут", който напълно затъмнява, едната му страна е нещо като мушама...Иначе- много са красиви, качествени, още не се е налагало почистване, но тази материя не се пере, а се забърсва, така че сама прецени. В спалнята сложих "римски" щори, намерих магазин, който шие по поръчка, в твоя град не може да няма, купих сама плат и излязоха на доста прилична цена, виждала съм мострите в гершман, сега имат и нови платове, но с техен плат излиза доста скъпо.., успех   bouquet

# 11
  • Мнения: 27
Ali&Meli  Wink , мисля си, че е недопустимо да се сложи Японска стена например и да се окичи с перде, яп. стена и римските щори по същество изискват изчиснено пространство, а плисе в някакъв семпъл цвят ще е супер, за да спира слънцето. Успех и на теб, за кухнята- мисля си за Роло Outta Joint

# 12
  • София
  • Мнения: 11 692
Какво имаш предвид под изчистено пространство,да няма перде ли?Аз така го разбирам.

# 13
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Ако трябва да избирате между Роло и Плисе - твърдо ви препоръчвам плисето. А ако искате нещо, което да е с механизъм за щори и с вид на красиво набрано перде - ви препоръчвам Австрийските щори на Гершман. Направо съм влюбена в тях.

# 14
  • Мнения: 63
Ако трябва да избирате между Роло и Плисе - твърдо ви препоръчвам плисето. А ако искате нещо, което да е с механизъм за щори и с вид на красиво набрано перде - ви препоръчвам Австрийските щори на Гершман. Направо съм влюбена в тях.

Има ли някъде снимка на тези щори? За втори път чета за тях, а преди Гугъл нищо не ми помогна.

Общи условия

Активация на акаунт