Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
Здравейте, моля кажете може ли докато съм бременна да правя някакви упражнения, ди колко мога да се натоварвам, кои уреди са подходящи и кои-не!!! И до кога мога да продължа с фитнеса/упражненията-имам предвид до кой месец????? благодаря ви

# 1
Има жени, които до последно ходят на фитнес - но под ръководството на треньор. Според мен трябва да се консултираш с лекаря си (дали твоята бременност ще позволи ходене на фитнес) и с треньор.

# 2
  • София
Аз до деня, в който родих си бях във фитнеса. Е не се тръсках на пътеката, но ходех много бързо и с много остър наклон, а с тежестите просто ги намалих като килца и увеличих повторенията  Peace Лекар първо задължително обаче трябва да ти даде зелена светлина за това!

# 3
  • Старата столица
Както и другите мами са ти писали-ако лекарят ти каже,че можеш да тренираш-няма проблеми Peace
Избягвай упражненията за корем,върти си велоергометър спокойно,силовите уреди минавай с по-малки тежести,а на пътеката ходи-недей да бягаш.

# 4
  • Burgas
Ако лекарят разреши- може. Но те съветвам да тренираш под контрола на инструктор.

# 5
  • Кацнала на едно дърво.
По-добре говори с лекаря си.
През първата ми бременност ежедневно въртях педалите на велоергометъра. През втората имах крос тренажор. Бях в добра форма, бебетата също. Laughing
Обаче пък сега прочетох, че крос тренажора не се препоръчва за тренировки по време на бременност. Tired

# 6
  • Високо в планината на изобилието
Смятам, че не са съвместими бременност и фитнес.Аз предпочитах дълги всеки дневни разходки из парка.

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт