Да ви позанимая малко с особата на Здравко

  • 4 751
  • 78
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 6 164
Е нали някой каза, че затова Христина е спечелила ВИП-а, за да стане Здравко кмет, да им разреши строеж на терените на Приморско на СИА и някакви такива конспирации.
То се знаеше, че ще се кандидатира още по времето на Вип Брадър... Rolling Eyes
И ето, че ако го изберат, ще се окаже май всичко вярно. Thinking
Tired

# 61
  • Мнения: 3 268
Значи излиза,че ние,дето гласуваме и гледаме Биг Брадър сме тъпаците.Нико Тупарев си прави далавери на наш гръб.Другия път пак....

# 62
  • Мнения: 6 164
Всъщност поправка: Христина още не го беше спечелила и течаха вотовете и някой каза "Ще го спечели тя, защото ..." това, което вече написах.
Което е още по-лошо.

# 63
  • Мнения: 4 733
Е, след като бъдещата далавера е обществено достояние още от сега предполага се не би трябвало хората от Приморско да го оставят да спечели...

# 64
# 65
  • Мнения: 2 673
да, и мен ТиТи повече ме притеснява.. Tired..субтитри или жестомимичен - това е .. Joy

# 66
  • Мнения: 984
Значи излиза,че ние,дето гласуваме и гледаме Биг Брадър сме тъпаците.Нико Тупарев си прави далавери на наш гръб.Другия път пак....
Ми аз това го разправям от две години насам при всяка тема ББ или ВБ и като ми скочат разни кучки, жива не мога да изляза!

Последна редакция: чт, 23 авг 2007, 13:44 от Mишон, Ph.D.

# 67
  • Мнения: 3 268
Нито гледам,нито гласувам в ББ.Дано тези,които го правят ,другия път се замислят и пуснат същия този СМС за по-хубава кауза.

# 68
  • Мнения: 2 891
Леле, четох поста, но не видях последвали реакции...

# 69
# 70
  • Мнения: 2 891
Липсата на адекватен разбор на написаните от Марианкаа думи  Rolling Eyes

# 71
  • Мнения: 3 782
Да ви кажа честно няма да се учудя, ако стане кмет на Приморско,така както не го харесвам аз,го харесва половината от България. Чудя се аз ли не съм наред,мама тук като четав вашите мнения се чувствам по-добре. Виждам,че грешката не е в мен.За жалост тук в нашата родина всичко е възможно да стане.
Ще прозвучи тъпо, ама всеки си избира кметовете, ето в нашия град е дъртак, ама не обвинявам никой сами сме си виновни.

# 72
  • София
  • Мнения: 3 099
Какво пък толкова имате срещу ББ незнам.Той най-малко далавери е направил/ако въобще е правил/ от всички кметове на София,а вие не спирате да скачате срещу него.На българина не може да му се угоди по никакъв начин ooooh!


Ти си в много дълбока заблуда....

# 73
  • Мнения: 116
Акъл не му пречи, що да не се кандидатира newsm78

# 74
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Кандидатира се, ама няма да спечели, на опашката по рейтинг е Wink
Чудо трябва да направи за 2 месеца, за да промени нещата.
Ай стига толкова инфо, че ще ме бият през пръстите Stop

Общи условия

Активация на акаунт