Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 213 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 2 651 отговора

София

Мисля че такава тема ще е чудесна, само отварям и виждам де го ВиК майстора да дойде да затапи тия пущини тръби дето са се разтекли

Довечера ще дам едно име и номер точно на такова момче (Жив и здрав да е) дето се занимаваше с моите течащи тръби в 8 часа вечерта в петък ...

С нетърпение чакам някой да се похвали с добър майстор шпакловчик че ми трябва...
Цитирай

София

Чудесна идея!
Даже си мисля, че ако не е в разрез с правилата на форума, би било чудесно да има тема: ЧЕРЕН СПИСЪК за същите майстори.
Цитирай

Освен координати, може би ще е добре да има и някакви ориентировъчни цени на услугите.
Цитирай

Мисля че такава тема ще е чудесна, само отварям и виждам де го ВиК майстора да дойде да затапи тия пущини тръби дето са се разтекли

Довечера ще дам едно име и номер точно на такова момче (Жив и здрав да е) дето се занимаваше с моите течащи тръби в 8 часа вечерта в петък ...

С нетърпение чакам някой да се похвали с добър майстор шпакловчик че ми трябва...
Ето ти един добър майстор шпакловчик-на стени  Embarassed Laughing Love
Любо се казва -0899 243385,прави шпакловки,замазки,изолации,лепи теракота и фаянс много прецизно. Peace
Лично е проверен newsm10
Цитирай

София

EEEEEE nadia23 благодаря ГОЛЯМО
Цитирай

София

Мога да похваля един Жоро за ВиК услуги. Беше ни се запушила ваната яко и никакви препарати не помагаха. Като му се обадихме, дойде бързо, отпуши не само нея, ами мина и мивките, и канала на пода. Излезе много кал, а той всичко изми сам.
Не знам какви други услуги извършва, но поне за отпушване е проверен Very Happy
Тел. 0888 491087
Цитирай

E еее,за нищо  Hug -свърза ли се вече с него?  Peace
Цитирай

София /Абсурдистан

bouquet
Цитирай

в моя свят на мир и любов

И аз се записвам.
За черен списък - няма смисъл, защото ще е прекалено дълъг, но белият ще е от голяма полза.
Цитирай

София

Не е лошо да има и двата. И без това ще стане като с лекарските списъци - винаги ще има и негативни мнения за някого, от когото сме доволни. Така всеки ще може да си прецени. А и никога не е късно да станеш за резил, както казва баща ми. Може някой от препоръчаните също да се издъни. Все пак и те са хора.
Подкрепям идеята за бял и черен списък, защото в морето от обяви е трудно да се ориентираме кой става и кой - не.
Цитирай

Земята

Мъжът ми - и аз като негов калфа, помощник и подгласник  Laughing Всичко вкъщи, което е подлежало, подлежи и ще подлежи на поправка, е правено от нас двамата... И у моите и неговите роднини също... Това плочки, шпакловки, остъкляване, електроуреди, телевизор, микровълнова... всичко е шега работа... Един-единствен път преди 10 години викахме техник за хладилника, че му беше изтекъл фреона - и мъжът ми още се ядосва, че не можал сам да го напълни, щото нямал нужните средства... Снощи поправя пералната на леля ми, а сега е у стринка си да й сменя спукана тръба... Междувременно се счупи креватът на сина ми - един диван, който се разтяга и става на легло - та го чакаме да дойде да го поправи.
Ама не давам координати.
Цитирай

о`майна лунна нощ е

Да направя реклама на майстора, който изцикли паркета в кантората ни и този в апартамента на шефа ми. В кантората го направи преди 4 години. От тогава не е мръднал - стои си лъскав и не се е надраскал, въпреки че помещението се води обществено и се стъпва с обувки по всяко време на годината.
Човекът се казва Георги Янев и е от Пловдив. Ако някой се интересува нека ми пише за координатите му. Ще оставя мобилен - 0888/330-306 . Работи самичък като физическо лице.
Цитирай

За Варна - майстора, който ни прави банята и ни направи почти целия ремонт в дневната и кухнята /гипсокартон, мазилки, гранитогрес, боядисване и прочее/, доколкото знам преуствойват и тераси в жилищна площ и много други строителни работи - Стоян 0888409028.
Цитирай

София

Nadia23, знаеш ли този майстор дали обръща ъгли (дали замазва около прозорците при смяна на дограма)?
Ако някой може да ми препоръча такъв ще съм много благодарна.
Цитирай

Да, и това го прави, обаче доколкото разбрах сега е доста зает- ще е свободен към октомври  Confused Ако не ти е спешно,изчакай го- гарантирам ти ,че няма да съжаляваш  Peace.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 2 651 отговора