БЯЛ СПИСЪК за майстори по всякакви ремонти

  • 1 020 541
  • 4 991
  •   1
Отговори
# 2 040
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 778
Предложения за ВиК майстор в София? Трябва ми да ревизира няколко тръби и да свърже пералня

# 2 041
  • София
  • Мнения: 16 688
Да ми препоръчате фирма или човек за машинно шпакловане на стени и тавани, с ориентировъчни цени.
  bouquet

# 2 042
  • Мнения: 2 714
Предложения за ВиК майстор в София? Трябва ми да ревизира няколко тръби и да свърже пералня
За ВиК и преди съм хвалила Цветомир  0899853436 мисля, че и др.са го ползвали от форума, не знам какво означава ''да ревизира'' при мен е измествал тръби.
Моля, препоръчайте ми майстор за:

1. Циклене на паркет
2. Лепене на тапети
3. Смяна на радиатори

Мисля, че същият човек ще ти свърши работа и за смяната на радиатори
Всичко това в София.

Благодаря предварително

# 2 043
  • Мнения: 17
Моля, препоръчайте ми майстор за:

1. Циклене на паркет
2. Лепене на тапети
3. Смяна на радиатори

Всичко това в София.

Благодаря предварително

Мога да препоръчам единствено по точка 3- фирма Рувекс - закупихме радиаторите от тях, обслужването перфектно служителя ни обясни и консултира и за най-малките детайли. Майсторите, който монтираха пристигнаха в точно определения час, носеха си даже и картони и найлон за да постелят на местата където минават и работят, демонтираха старите и монтираха новите, след това даже и позачистиха.

# 2 044
  • София
  • Мнения: 102
Здравейте, можете ли да ми препоръчате добър тапицер в София, който да ми ушие нови възглавници за ратанова гарнитура. До сега не попаднах на такъв майстор.

# 2 045
  • гр.София
  • Мнения: 2 757
Здравейте, можете ли да ми препоръчате добър тапицер в София, който да ми ушие нови възглавници за ратанова гарнитура. До сега не попаднах на такъв майстор.
Изпитан многократно Simple Smile
0893/597773 Тони

# 2 046
  • София
  • Мнения: 327
Имам спешна нужда от електротехник за подмяна на старо ел табло в апартамент. Става дума за София.

# 2 047
  • Мнения: 3 575
Мога да ти дам координати на електротехника, който ще подменя инсталацията у нас.
Все още не е започнал, но ми е препоръчан от близки:
Януш - 0888 782 797

# 2 048
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 778
Предложения за ВиК майстор в София? Трябва ми да ревизира няколко тръби и да свърже пералня
+1 за Румен Янков

# 2 049
  • Мнения: 297
да,и не мърдат,въпреки че става леко течение и на всякъде е отворено ,защото още правим ремонт и не успяхме да боядисаме преди да сложат вратите,да се поправя,вратата на спалнята като я отвориш и сама се  отваря ,не стой на мястото си ,а и като се нанесохме и започнах ползването им забелязах и други кусури-уплътненията им са само за красота,вратите си зяпат горе и долу,през тях се вижда светлина,естествено звънях във фирмата ,но вече 3 седмица ни вест ни кост,толкова им се зарадвах  и побързах да ги похваля,нооо пълно щастие няма,ще търся бели уплътнители и ще си ги пооправя до колкото мога,така ,че и ФОРМЕТ явно са като другите фирми,прибират парите и ги търси като си нямаш работа да си тровиш нервите

# 2 050
  • София
  • Мнения: 4 420
Искаме да направим звукоизолация/шумоизолация на едната стена на спалнята, тъй като съседите ни са доста шумни. Моля, препоръчайте ми майстор.  Praynig За София става въпрос.

# 2 051
  • Мнения: 9
Имам спешна нужда от техник за София. Става въпрос за бойлер Дипломат, който изключи и не работи.

# 2 052
  • Варна
  • Мнения: 480
Здравейте ,спешно ми трябва добър дърводелец за Варна,който да може да работи с HPL.
Моля ви помагайте,има един Юлиян ,който не си вдига тел и един Людмил,но той не работи с HPL.
Скоро някой правил ли е мебели във Варна и да ми препоръча читав майстор,благодарско предварително

# 2 053
  • Мнения: 4
Здравейте, спешно търся майстори за основен ремонт на апартамент. Тези, на които разчитах, се оказаха заети до Нова година, а аз не мога да чакам толкова.
Работата на първо време е изработка на сухи подове от 3 см. фибран и OSB над него като "основа" за ламинат, в другите помещения - отново лепене на фибран 2 см. върху замазка и отгоре 2-3 см лека замазка като "основа" под гранитогрес.
Помагайте, ако някой е правил подобно нещо у дома и е доволен от майсторите...

# 2 054
  • Мнения: 976
   Не пишете за кой град става въпрос, мога да препоръчам за София.

Общи условия

Активация на акаунт