БЯЛ СПИСЪК за майстори по всякакви ремонти

  • 1 027 345
  • 4 992
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 52
Момичета,дайте моля Ви майстор за шпакловка на 7-8 квадрата стена.Сменях входната врата и откъм общия коридор трябва да се позакърпи и измаже.Малко е и незнам дали би се захванал някой...А и съм в Княжево-не на всеки му се идва дотам за толкова квадрата...Благодаря ви  bouquetМоже и на "лични".

# 361
  • Мнения: 245
Благодаря на РАВ1 за мнението, напълно съм съгласна с теб.Проблема е там,че ТВ е тежък и голям,нямам възможност да го занеса в сервиза сега.Януари т.г. беше на сервиз и до сега си работеше.
Щеше да е чудесно да можеше да го поправят на място.  ooooh!
Чакаме снимки.

# 362
  • Мнения: 106
Аз още нямам много опит с майсторите, та за сега само запис

# 363
  • Мнения: 700
Моля, който знае координати на добри майстори в Пловдив във всички строителни области да пише. Благодаря!  bouquet

# 364
  • Мнения: 2 480
Благодаря на РАВ1 за мнението, напълно съм съгласна с теб.Проблема е там,че ТВ е тежък и голям,нямам възможност да го занеса в сервиза сега.Януари т.г. беше на сервиз и до сега си работеше.
Щеше да е чудесно да можеше да го поправят на място.  ooooh!
Можете да попитате тук:
forum.eshop.bg
Дори ще видите списък на колеги, работещи във Варна и техните телефони.
Ако бяхте в София, можех да реша проблема Ви.
Стига човек да желае и да е специалист, може на адрес да отстрани доста повреди без да носи цялата апаратура, с която разполага. Понякога се налага  2 или 3пъти ходене. Ето това не е приятно, защото се губи време.

Последна редакция: пн, 31 авг 2009, 00:23 от vl

# 365
  • София
  • Мнения: 227
Цялостни ремонти на апартаменти за София-мазилки,шпакловки,фаянс,теракот,бани,ВиК,окачени тавани,боядисване.Работи качествено и на добри цени.ето линк към снимки на неговата работа http://jivco77.snimka.bg/other/remonti.417344.14579823.big скоро ще добави и още снимки от апартамен,който работи в момента Peace
за контакти
Живко Стоянов
тел. 0878860501

# 366
  • Мнения: 3 634
Спешно ми трябва за Сф някой да направи замазка на под преди ламината.  Praynig

# 367
  • Мнения: 9 174
Препоръчайте ми майстори за Топлоизолация , на панел външна  Praynig
2 ра фирма се договаряме и после по 2 седмици никой не идва , телефони не вдигат newsm78  каква е тая топло-мафия??? ти им предлагаш работа с готови пари и никой не иска да я вземе .................

# 368
  • Пловдив
  • Мнения: 5 021
Препоръчайте ми майстори за Топлоизолация , на панел външна  Praynig
2 ра фирма се договаряме и после по 2 седмици никой не идва , телефони не вдигат newsm78  каква е тая топло-мафия??? ти им предлагаш работа с готови пари и никой не иска да я вземе .................
Мога да препоръчам, но за Пловдив...ти, предполагам, търсиш за София?
Мисля, че правят и обекти в София, но не съм сигурна...

# 369
  • Мнения: 9 174
Мерси много съм  ooooh!
да за София

# 370
  • София
  • Мнения: 15 458
Мерси много съм  ooooh!
да за София
Преди две седмици, тази фирма ми направи перфектна изолация: http://www.toploizolacia.eu/

Всеки,който минава, гледа и казва,че е много хубава.Искай неопор, с висока плътност , 5 см.

# 371
  • София
  • Мнения: 223
майсторът, който ми смени ел таблото и ми постави лунички в гипсокартонени сводове -  за софия ЦВЕТАН 0898 48 13 67, електро инженер е и работи много чисто, което за мен беше от изключителна важност. Много изпипана и безупречна работа, а и беше толерантен и изпълни всичките ми прищевки.

# 372
  • София
  • Мнения: 2 530
Препоръчайте ми майстори за Топлоизолация , на панел външна  Praynig
2 ра фирма се договаряме и после по 2 седмици никой не идва , телефони не вдигат newsm78  каква е тая топло-мафия??? ти им предлагаш работа с готови пари и никой не иска да я вземе .................



С две ръце препоръчвам фирма "Вен- 1", тел. 0898 621 650- Венелин Вачков. Професионалисти, работят бързо, почистват след себе си и най- важното, не вдигат цената по време на работа. До сега, където съм ги препоръчала са доволни.

# 373
  • София
  • Мнения: 6 743
Препоръчайте ми майстори за Топлоизолация , на панел външна  Praynig
2 ра фирма се договаряме и после по 2 седмици никой не идва , телефони не вдигат newsm78  каква е тая топло-мафия??? ти им предлагаш работа с готови пари и никой не иска да я вземе .................



С две ръце препоръчвам фирма "Вен- 1", тел. 0898 621 650- Венелин Вачков. Професионалисти, работят бързо, почистват след себе си и най- важното, не вдигат цената по време на работа. До сега, където съм ги препоръчала са доволни.

О, те и на нас правиха изолацията - препоръчвам горещо, бързи, коректни и наиситна не личеше, че е правена изолация около блока  Hug Hug Hug

# 374
  • София
  • Мнения: 2 958
Препоръчвам майстор за неръждаеми парапети и гипсо картон. Супер доволни сме. 0898725910 Александър се казва. Прави и роубар за джипа на един познат /бяха му искали 1200лв/ за 600лв.

Общи условия

Активация на акаунт