Бургас е на морето, това го знае и детето

  • 15 358
  • 297
  •   1
Отговори
# 75
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 534
Добре дошли да Сиренка и Мегита  Hug

# 76
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
Ето че sirenna и Megita са отново на лице  Grinning Добре дошли  Hug

И ние навремето издържахме само седмица в къщи  Wink ... то и времето беше едно слънчеееево    как да си останеш затворен  Rolling Eyes

Относно наддаването наистина е мнооого индивидуално ... ние качвахме по 1.200 кг няколко месеци подред и виж ни сега в гоорната граница на кг-то сме  Mr. Green

Иначе бебчо да е болничък е голяма мъка  Sad ... особено като знаеш че не можеш на момента да му помогнеш  Cry и той веднага да оздравее  Grinning ... А сега в тези жеги и болничът с Т - направо кошмар  ooooh!
Иначе момичета, кажете, вашете джипита правят ли имунизации, че от някъде дочух че поради жегите са ги временно ограничили дори спряли  newsm78 ... и аз сега малко на своя глава отложих с няколко дни една ... но в понеделник ще сме на линия  Peace

# 77
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 534
преди два дни ни ваксинираха но ние стоим в къщи на климатика нон-стоп  Crazy

# 78
  • На морето!
  • Мнения: 5 754
Сирена,Мегита,нямаме търпение да ви видим! HugНагушкайте слънчицата от нас! Heart Eyes
lucyl30,нашета педиатърка слага ваксини.Дори утре ще го боцкат младежа Sad

# 79
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 534
оооо пак пробиват с канго вече незнам къде да се скрия точно под нас е а все дно в къщи разбиват и Ники само подскача-ама какви са тия хора чакаха да стане 12ч. и почнаха. #Cussing out #2gunfire

# 80
  • България
  • Мнения: 3 620
Сирена  Hug, като решиш да изкараш малкия тук в градинката , свиркай. Много ще се радвам да видя такова малко бебенце , че Мая вече доста порастна  Laughing

# 81
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
Мерси за инфото момичета   bouquet
Значи в понеделник се опрятаме и на ваксина  ooooh! ... досега не ми е вдигал Т, дано и сега се размине  Whistling /въпреки че тези шарки  ooooh!/

# 82
  • Мнения: 834
Решила съм да направим кръщене на Борис тази година. Но представа си нямам къде да се случи това, разкажете при вас как мина, на коя църква се спряхте и къде се почерпихте след това

# 83
  • Мнения: 917
Люси, на нас ни сложиха ваксината преди 2 седмици и после 3 дена с Т. Сложихме Пентаксим, а до сега не беше вдигала Т от него и си мисля, че от жегите не го е понесла така добре, тъй че както си решиш

# 84
  • Мнения: 320
megata, нямаме нито един зъб, а педи преди 3 дни на консултацията каза, че не се и очертава скоро да имаме. Ама няма да се учудя, ако се появи нещо тия дни....ще я видим ние тая работа.... А иначе как да се видим с тия жеги, аз почти не излизам, само след 8 вечер. Хайде Никки Иванова да се връща вече от Свищов, че Пешката ни липсва. Мартина сигурно е вече още по-голяма. Hug
lucyl30, нашата прави имунизации.
sirenna, аз мисля, че е по добре детенцето да те научи на неговия режим на хранене, а не ти на неговия, но всеки сам си знае...А колкото до обличането, скоро ще си факир, обещавам! Peace
На мамите с малките бебоци - чакаме снимки. Hug

Последна редакция: пт, 24 авг 2007, 13:18 от moonlady

# 85
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 534
относно режима аз съм страшно доволна понеже от болницата беше свикнал на три часа така е и до днес .А бях чела че неможело малко бебе да има режим-явно че може.

# 86
  • Мнения: 139
То и аз съм по цял ден в къщи - почнах работа преди 2 месеца и не мога да мърдам......вечер излизаме ама по-често из махалата, към морската не сме ходили забравих вече от кога

# 87
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
Уникат - ние мяхме в Кирил и Методий   bouquet .. а след това защото искахме да сме на открито, а и бяхме малко хора - отидохме на Чадъра в Морската /иначе си бях харесала комплекса в Медово  Grinning/... Моят съвет вземи с фотограф, тъй като послушах мъжо  ooooh! и снимаха гостите и резултата е  Mr. Green ... плюс това така и тях ангажираш  Whistling

 bubi4ko
- мерси за инфото   bouquet и аз заради жегите се разколебах, особено като разбрах че по всяка вероятност ще вдигне Т ... то и без това в момента на дечко му е горещо, а с Т не мога да си представя  ooooh!

# 88
  • Мнения: 115
Здравей, Бургас!
Поздрави от нас. newsm51

# 89
  • Мнения: 4 546
Сирена  Hug, като решиш да изкараш малкия тук в градинката , свиркай. Много ще се радвам да видя такова малко бебенце , че Мая вече доста порастна  Laughing
я гледай ти работа  Shocked. и аз ходя в градинката  Grinning да не се окаже, че сме съседки - имаме 2 малки дечица във входа  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт