Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Реклама
  • 21 авг. 2007, 15:15 ч.
  • Преглеждания  650  Мнения  9  Онлайн  1
Отговори
  • София
  • Мнения: 33
Здравейте Мами,
отправям се с въпрос пак към вас.
Преди три четири дни започнах да пия едни витамини  и сега имам кървене леко.Какво да правя ? Cry Cry Cry

Реклама
# 1
  • Süd
  • Мнения: 3 521
Отиди в най-близкото спешно отделение или кабинет, които разполага с вагинален ултразвук. Колкото е възможно по-бързо!

# 2
  • France
  • Мнения: 545
Това с витамините може и да е съвпадение, но може и да не е. По-добре ги спри и се обади на лекаря си за кървенето.
Както е казала Сърфи, още сега.

# 3
  • Мнения: 3 424
Кудкудяк! Веднага на лекар!
Може да е нищо, може и да е сериозно.
Аз също имах прокървяване, обадих се
на лекарката ми от една спирка, веднага
ме привика. Не е шега работа.

# 4
  • в средата на мъглата
  • Мнения: 3 804
Отиди в най-близкото спешно отделение или кабинет, които разполага с вагинален ултразвук. Колкото е възможно по-бързо!
и аз полу4их такова и поискаха да вземат веднага за задържане,но понеже отказах ни изписаха лекарства за задържане и много стог режим

# 5
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Дано си последвала съветите и си отишла на лекар. Пиши после какво става с теб!

# 6
  • Мнения: 13
Хубаво е да отидеш на лекар,но не се стряскай,може да е нормално.При мен с първата бременност се случи.Получих леко кървене за ден-два,изчетох доста материал докато отида на лекар и на всякъде пишеше,че може да се случи и няма страшно за плода.Но задължително трябва да те прегледа и лекар!

# 7
  • gatorland
  • Мнения: 3 478
Подкрепям Бонка. Не се шашкай предварително. Аз имах кървене с втората бременност, което продължи със седмици, но в крайна сметка поне за сега всичко е наред ( да чукам на дърво). Консултацията с док обаче е задължителна.

# 8
  • Ancona-Italia
  • Мнения: 2 804
Irigy, какво става с теб ?
Ходи ли на лекар ?
Стискам палци всичко да е наред !

# 9
На мен също ми се слу4и някъде малко преди третия.
Незнам дали има някаква връзка с витамините които пиеш, но със сигурност мога да те посъветвам да не се преyморяваш .
Предполагам 4е лекарвт ти ще те накара да полежиш ден - два.

Реклама


Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт