Фиат Брава или Фиат Браво????

  • 8 429
  • 38
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 475
Имаме голям спор, каква кола да вземем аз съм за Бравата, понеже е по-практична с 4(5) врати, той е за Браво- имала по-добър дизайн, но е с 2(3)врати!!

Последна редакция: вт, 21 авг 2007, 18:06 от marsiana

# 1
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Аз съм за Бравата Grinning,повече ми допада като дизайн и това,че е с 5 врати!ние мислим да си сменяме Клиото точно с тази марка и модел. HugУспех при покупката!

# 2
  • Мнения: 1 172
Ако това е единствената ви кола и имате деца - по-добре е тази с 4(5) врати.

Като бивш собственик на италианска кола, обаче, не бих посъветвала никой да си взема италианско возило.

# 3
  • Мнения: 1 475
Ако това е единствената ви кола и имате деца - по-добре е тази с 4(5) врати.

Като бивш собственик на италианска кола, обаче, не бих посъветвала никой да си взема италианско возило.

Ами ние сега имаме Алфа Ромео, златна колица, вярно че вече е доста старичка, но пък върви като пушка!Защо казваш да не се доверяваме на италианските коли???

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 702
Брава, разбира се!
Не само че е по-удобна заради 4-те врати, но е и по-красива. Такава щяхме да си купуваме, но в крайна сметка си взехме Алфа Ромео 146. Красавица!  Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 1 172

Ами ние сега имаме Алфа Ромео, златна колица, вярно че вече е доста старичка, но пък върви като пушка!Защо казваш да не се доверяваме на италианските коли???

И аз карах Alfa Romeo 164 (лимузината им). Плюсове - много екстри, много добър двигател, сравнително добър дизайн.
Минуси - здравината й хич я няма, правих ремонт на ходова част 2-3 пъти по-често отколкото на всяка друга кола (частите са безумно евтини, не отричам, но колата изкарваше ужасно много време в сервиз => парите за таксита компенсираха евтиния ремонт), ел-а също се цакаше честичко.

Сравнявам я с немска, 2 френски и 1 японска от същия клас, които съм имала и обслужвала. Руските не ги броим - май единствено пред тях бих предпочела италианска пак Wink

# 6
  • София
  • Мнения: 10 825
Имам Брава и давам глас за тази кола Simple Smile
Не харесвам коли с 2 врати, а пък ако това ще е единствената ви кола е изключително непрактично.

# 7
  • Мнения: 679
Аз съм за Бравата  Peace

# 8
  • Мнения: 1 299
защо не попиташ/прочетеш ТУК

надявам се няма да се сметне като реклама или нещо такова, просто мисля, че там ще дадът полезни съвети  Peace

# 9
  • Мнения: 674
Приятелски съвет въпреки че знам че много хора сега ще се нахвърлят срещу мен. Не си купувайте Фиат много хубав дизайн и екстри имат наистина но се чупят страшноооо мноогооо.
Баща ми караше чисто нова Брава и на първата година още бяха сменени над 20 части и детайли по колата. Окачването им е много капризно.
Вземи си нещо японско или немско макар и с по малко екстри и  по лош дизайн.
Но все пак последното мнение си е вашто но си помислете добре.....
Успех!! Peace Peace Peace

# 10
  • Sofiа
  • Мнения: 3 241
При всички положения бих предпочела по-практичният вариант с 5 врати.
Но не бих си взела Фиат

# 11
  • Мнения: 447
За бравата съм  Peace
Е какво пък толкова им има на италианските коли?
Моят съпруг им е голям фен особено на фиат, имали сме типо,брава,сега пак сме с типо и сме си доволни.Всеки си има мнеие по въпроса. Grinning

# 12
  • София, център
  • Мнения: 3 455
МАРЕА!

# 13
  • Мнения: 1 172
За бравата съм  Peace
Е какво пък толкова им има на италианските коли?
Моят съпруг им е голям фен особено на фиат, имали сме типо,брава,сега пак сме с типо и сме си доволни.Всеки си има мнеие по въпроса. Grinning

Може би е от значение и колко я карате тази кола. Аз навъртам страшно много км, въпреки, че работата не ми е свързана с толкова пътуване. Само за последния уикенд, съм навъртяла около 1300-1400 км.
Та за италианската ми кола (единствената, с която съм се разделила с кеф) - не ми беше готино да сменям ходова част като консуматив (кажи-речи на всяка втора смяна на масло). Не ми харесваше и ту да имам ел огледала, ту да нямам, ту да работят ел стъклата, ту да не работят.
А е от значение и дали имаш база за сравнение. И аз мислех, че старата ми ютия глади чудесно, докато не я сравних с новата.

Нищо лично, не оспорвам мнението ти, просто давам идеи къде може да се крият различията в мненията ни Wink
Колкото до форумите за конкретна марка коли - мисля, че никаква полезна информация не могат да дадат ЗА или ПРОТИВ дадена марка, защото в такива форуми най-често пишат фенове на марката. Това е като във форум на ЛЕВСКИ да питаш ЛЕВСКИ или ЦСКА Wink

Има различни тестове и сравнителни характеристики - както за техническите данни, така и за вероятността да има проблем в първите няколко години, така и за безопасността на автомобилите.  От тях може да си вземе най-достоверна и обективна информация. Има ги в Интернет и са достъпни за всички.

# 14
  • Мнения: 2 663
Нито едната , нито другата.Сменете марката.

Общи условия

Активация на акаунт