Проблеми с бъбреците и пикочните пътища - 8

  • 58 584
  • 347
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 7 097
Привет и от мен в новата тема  Hug
И ние бяхме морски за две седмици, вчера се прибрахме  Simple Smile
Не смея да се похваля, но преди повече от 2 месеца спряхме Фуролина на Калина /след прием от 2 години/ и до момента няма бактериални инфекции  Grinning

# 16
  • Мнения: 5 525
Нати стискаме палци да нямате повече главоболия и да забравите за тревогите.
Ава какво каза Буева?

# 17
  • София
  • Мнения: 7 097
Нати стискаме палци да нямате повече главоболия и да забравите за тревогите.

Благодаря, мила  Hug
Това е моето пожелание и към всички останали в тази тема   love001

# 18
  • Мнения: 390
Нати благодаря! Дано повече добри новини!
Ники в неделя вдигна Т39  Tired и вчера следобяд вече беше добре - да чукна на дърво, и днес. Не се разбра от какво е, но вади кучешки зъби и единия е избил, дано се окаже от това. Пуснахме днес кръв и урина. Чакам таткото да донесе резултатите  Praynig са добри.

# 19
  • София
  • Мнения: 7 097

Стискам палци  thumbsup

# 20
  • София
  • Мнения: 219
Мами, наближава времето за детски ясли и градини. Искам да ви попитам пускате ли децата си с тези проблеми на градина? Ние в момента сме на фуролин и е стерилна урината, но чувам че хигиената там не е много на ниво и се чудя дали да пусна дъщеричката си на ясла!!!

# 21
  • Мнения: 5 525
ами, ако имаш възможност си я гледай. Ако не пусни я. При нас, Мария я пуснах на градина като беше на 2,4г. Много боледуваше, имахме и чести уроинфекции. често проблемите започват със зачервено гърло и се задълбочават. Решението не е лесно, но рано или късно детенцето ще тръгне на градина. Аз рискувах и не съжалявам, Мария е много будно и общително дете.

# 22
  • София
  • Мнения: 7 097
Мами, наближава времето за детски ясли и градини. Искам да ви попитам пускате ли децата си с тези проблеми на градина? Ние в момента сме на фуролин и е стерилна урината, но чувам че хигиената там не е много на ниво и се чудя дали да пусна дъщеричката си на ясла!!!

И Калина до скоро беше на Фуролин и именно заради здравословните й проблеми решихме да спестим яслата - баба й я гледаше.
Сега вече ще тръгва на градина. Ще говоря с госпожите й за състоянието й, но не знам дали ще има ефект по отношение на по-добра хигиена... Thinking

# 23
  • София
  • Мнения: 219
и аз искам да я задържа поне още една година в къщи, но ме е страх да не изпуснем мястото в градината. Доколкото разбрах ако докторката ми даде бележка, че здравословното ни състояние не позволява посещение, ще ни пазят мястото в градината.

# 24
  • Мнения: 101
Здравейте мами.
Имам един проблем.Дайте ми съвет.След 1 седмица постъпваме в Пирогов за операция.Здраве и живот ако не стане нещо пак ще бъдем около 2 месеца там,защото детенцето ми е с тежката диганоза Екстрофия на пик.мехур.Симона днес ми направи 7-8 крачки сама.Знам че трябва да направя малка питка и да я раздам на деца.Но днес е четвъртък.Някои казват трябва в сряда..пълноуние да бъде и така.Има ли някакво значение за тази питка кога ще бъде раздадена,защото простоне мога да чакам да стане пълноуние и да бъде сряда.А мисля че преди да влезнем в болницата е хубаво да раздам.Какво ще ме посъветвате.

# 25
  • Мнения: 34
здравейте на всички
моето дете не е вече на градина , но си ходеше от две и половина години до 6 години .от време на време се разболяваше но това е нормално .там децата изграждат имунитет срещу повечето вируси ,а когато са в къщи се изнежват и когато тръгнат отново веднага се разболяват и родителите го отдават на недостатъчната грижа на учителките .вируси има на всякъде около нас въпроса е детето да има силен имунитет (да му се дават витамини и повече здравословни храни а не бонбони и шоколадчета -както и аз съм правила)
това е моета мнение разбира се

а колкото до светлена  пожелавам ви успех на операцията дано всичко мине добре и не чакай до пълнолуние ами прави питката и бягай да я подадеш -аз не съм чувала че трябва да е пълнолуние и не съм гледала кой ден е като се подава питката ами деня в който детето пристъпи и сега да ми са живи и здрави децата но не се спират много са палави е ако не беше този проблем с нас всичко щеше да е наред но уви  такъв е живота  така че смело напред и бог да е с нас
 Simple Smile Simple Smile

# 26
  • Мнения: 101
Благодаря ти ciji за пожелнието.Ей сега ще забъркам една питка набързо и ще я раздам на децата. PeaceИ аз така си мислех че няма проблем,ама някои майки ми викат чакай до сряда и да бъде пълноуние.Но това знам че е така за "прощъпалник"-а,а не за малката питка.

# 27
  • София
  • Мнения: 7 097
Симона днес ми направи 7-8 крачки сама.Знам че трябва да направя малка питка и да я раздам на деца.Но днес е четвъртък.Някои казват трябва в сряда..пълноуние да бъде и така.Има ли някакво значение за тази питка кога ще бъде раздадена,защото простоне мога да чакам да стане пълноуние и да бъде сряда.А мисля че преди да влезнем в болницата е хубаво да раздам.Какво ще ме посъветвате.

Направи си питката и я раздай  thumbsup

Желая всичко около операцията да мине успешно и престоят ви на това място да е лек  Hug  bouquet

и аз искам да я задържа поне още една година в къщи

Ако имаш тази възможност, направи го  Peace

# 28
  • Мнения: 5 525
 svetlena  успех. Пожелавам ви много късмет и да се върнете здрави и усмихнати. А що се отнася за питката - прави я и раздавай.  newsm10

# 29
  • Мнения: 1 802
svetlena, успех във Пирогов през тези 2 месеца! Ще ви стискаме палци всичко да мине безпроблемно и по- безболезнено за детенцето!  Peace

EVVA и моят съвет е - ако имаш възможност, гледай си детенцето във къщи. Викито е на 3 години и 4 месеца и аз досега по тази причина не съм я давала на ясла нито пък на детска, гледаме си се в къщи. Още повече, че от Пирогов ми казаха, 1 година след операцията да не я давам на детска градина. Защото слабото и място е отделителната система и всяко едно разболяване може да я удря там...И така си се гледаме в къщи  Peace  Hug

Общи условия

Активация на акаунт