от кога им е кеф на бебетата...

  • 1 549
  • 34
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 546
...да стоят голички? бебчо все плаче като го събличам, а като го къпем се дере като за последно. чувула съм, че това е период, но кога отминава и започват да се кефят бебоците да стоят по голо дупе и да ги къпят?

# 1
  • Мнения: 2 677
За бебетата като цяло не знам, но синът ми започна да се кефи на къпането след три месеца, може би четири. А гол обичаше да стои още от новороден.

# 2
  • Мнения: 4 111
Възможно е да не му харесва температурата на водата и като го съблечете да очаква банята и така. Бебетата, както и големите, имат различни претенции за температурата на водата. Първите дни при нас темпераурата беше "като по учебник" и малкия недоволстваше. После я направих по-хладка и беше доволен. 

# 3
  • Русе
  • Мнения: 2 354
още от раждането много се кефи на къпането...
като беше по-малка плачеше когато започна да я обличам след баня

# 4
  • Мнения: 164
Явно всяко бебче си има предпочитания,защото ние още от раждането много се кефим на банята и още повече,когато го съблека голичък да си ритка(вкъщи). Не обичаме самото обличане и ръзсъбличане,но като е без памперс и си умира от кеф

# 5
  • Мнения: 159
Хич не обичаше и моя в началото.Нито да го събличам,ното да го къпя във ваничката.Даже първия месец се принудих да го къпя под чучура на мивката.Обаче като стана на 1 месец и седмица някъде,започна да ми натежава и пак върнах ваната. 2 дена рева като разпран,а от там на татък реве като го извадя от ваната,а още повече като разбере,че ще започвам да го обличам!Угодия няма  bath1

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Тери винаги е обичала да е голичка.В банята има сръдни само когато мием косата.

# 7
  • Мнения: 1 216
Големият ми син н обичаше да се къпе първите месеци, но много се кефеше голичък и риткаше Малкият син се кефи във водата и е готов да заспи - пълен релакс, но много не харесва да е гол (все още). Бебета с характер

# 8
  • Мнения: 7 723
Мойте (на 8 и на 3год) все още се кефят да са голи...
Е, каката я е малко срам вече, де  Wink

# 9
  • Мнения: 2 005
Моят палавник от новороден обича да стои голичък и да пляска във водата и до ден днешен като наближава да го къпем в банята вика: " Мамо-дъжд!" Joy Joy Joy

# 10
  • Мнения: 5 183
още от раждането много се кефи на къпането...
като беше по-малка плачеше когато започна да я обличам след баня

И при нас така. Пла4еше като свърши банята.
Оби4аше и да е гол. Понякога,като е бил крив и раздразнителен през деня, съм пълнила вани4ката и съм го събли4ала да го пошляпкам във водата. Успокояваше го.

# 11
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 366
Дъщеря ми като новородена не обичаше да я събличам и да я къпя,но 2 месеца след това много започна да се радва,даже се сърди като я вадя от коритото и я обличам Crazy

# 12
  • Мнения: 5 026
Спря да реве при обличане след 4 месец.

# 13
  • Мнения: 985
Дъщеря ми до към 5тия месец все ревеше.Откакто започна да седи сама не е ревала,даже й е голям кеф като започне с ръце да пляска във водата . Simple Smile

# 14
  • Мнения: 237
Моята дъщеря също плачеше отначало, когато я къпехме. Виждам, че твоят бебчо е много мъничък още Hug. Винаги съм си мислела, че плачат толкова като съвсем мънички, защото това е ново преживяване за тях и ги плаши. Спокойно - ще отмине. На мен ми беше малко трудно да бъда спокойна, но ти опитай Wink Лично аз плачех отначало заедно с Алекс Laughing

Общи условия

Активация на акаунт