Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Моделът на "Чиполино" е Dakota,a този на MAG не го помниа точно,но пак е с въртяща дръжка и предните колела са двойни и се въртят?Моля, за бърз отговор,че всеки момент чакаме бебето.
Цитирай

Велико Търново

Дай линк  към количките Peace
Цитирай

София

МАГ са желЕзни!!! Peace Моята втора година няма да ти казвам какво я правя, не е мръднала!!! Чиполино се разбрицват и разскърцват за 6 месеца. Confused
Цитирай

Велико Търново

МАГ са желЕзни!!! Peace Моята втора година няма да ти казвам какво я правя, не е мръднала!!! Чиполино се разбрицват и разскърцват за 6 месеца. Confused

То зависи от Чиполиното-аз,имах модел ВИП БЕВЪРЛИ 2004-трето бебе вози и гарантирам,че не скърца!
Цитирай

София

не ти препоръчвам маг ингланд - тежки томави и скъпи. за същите пари ще си манериш нещо много по-добро.
Цитирай

Пловдив

То зависи от Чиполиното-аз,имах модел ВИП БЕВЪРЛИ 2004-трето бебе вози и гарантирам,че не скърца!

Да, за това Бевърли мога да кажа същото, а за маг ингланда напълно споделям мнението на Виола - по-тромави колички просто няма.
Цитирай

София

Тежички са наистина, но не и тромави. Поне моята - Куини. Не я "бутам" сама си върви с лекота и минава навсякъде. А за скъпи... и Чиполино не са евтини.

Ами galia_79, отиваш в магазина и гледаш, буташ, пробваш, преценяваш на място.
Цитирай

Велико Търново

То момичето пита между Маг и Чиполино,ама ние да си кажем,че Куинито само върви.Ами за 800 така би трябвало!Чиполино съм сигурно,че не струва 800 лв.
Цитирай

София

То момичето пита между Маг и Чиполино,ама ние да си кажем,че Куинито само върви.Ами за 800 така би трябвало!Чиполино съм сигурно,че не струва 800 лв.

Айде преди да се палиш, да помислиш. Говоря за Mag England модел Куини. 295 лв струва. Peace
Цитирай

Велико Търново

Съжалявам,наистина съм разбрала погрешно Blush
Цитирай

между маг ингланд и чиполино- избирам маг ингланд
чиполино никак не са здрави
Цитирай

София

Съжалявам,наистина съм разбрала погрешно Blush

Нищо, нали си "люта македонка", простено ти е. Wink
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.