Къде ви "срещна" съдбата с вашата половинка?

  • 10 769
  • 276
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 251
На 15. 09. - първият учебен ден - бяхме в 5-ти клас, съученици в нова паралелка, ново училище...та до ден днешен.
Oт тогава са минали цели 26 години...

Последна редакция: ср, 22 авг 2007, 13:47 от Сапфира

# 16
  • Мнения: 740
В командировка.

# 17
  • Мнения: 442

какъв?

с мой мъж се запознахме на купон някакъв.

# 18
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 271
На 15. 09. - първият учебен ден - бяхме в 5-ти клас, съученици в нова паралелка, ново училище...та до ден днешен.
лелееее,вие сте супер #Crazy

# 19
  • Мнения: 47 981
на абитуриентския ми бал- беше дошъл заедно с брата на една съученичка
за нула време се оженихме и досега сме заедно  Heart Eyes

# 20
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506
В Интернет, а на живо - пред Съдебната палата (тогава Национален музей), под левия лъв! Той закъсня - така е и до днес  newsm78

# 21
  • Мнения: 1 037
В училище,пред павильона за закуски,аз чаках моя приятелка,той негов приятел.Погледите ни се срещнаха,последва запознанство...

# 22
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 271
Едно младо семейство отива на гости на родителите на мъжа и започват да разглеждат албуми със стари снимки.И в един момент момичето казва" Аз тази снимка я имам." На снимката били едно момиченце и момченце на 2-3 годинки хванати за ръчички.Оказало се,че това са те двамата в парка на града случайно снимани преди 25 години.... Laughing

# 23
  • София
  • Мнения: 3 405
Едно младо семейство отива на гости на родителите на мъжа и започват да разглеждат албуми със стари снимки.И в един момент момичето казва" Аз тази снимка я имам." На снимката били едно момиченце и момченце на 2-3 годинки хванати за ръчички.Оказало се,че това са те двамата в парка на града случайно снимани преди 25 години.... Laughing
Дали случайно?

# 24
  • Мнения: 442
Azzy, скорпион ли си?

# 25
  • Мнения: 516
Денонощен магазин за алкохол и цигари. Черната водка ни събра. Подробности на кюто Wink

# 26
  • Мнения: 4 733
Бил е на метър от местоработата ми, където работех в продължение на цели 4 години.

# 27
на неговото работно място,тоест в колата му,тъй като той кара такси

# 28
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 271
на неговото работно място,тоест в колата му,тъй като той кара такси
Joy Joy Joy

# 29
  • София
  • Мнения: 3 405
Почти, но не съвсем.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт