Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Реклама
  • 22 авг. 2007, 13:07 ч.
  • Преглеждания  1 295  Мнения  1  Онлайн  1
Отговори
  • Мнения: 370
Доктор Слънчева, възможно ли е двумесечният ми син да направи алепгия от прием на витамин С - ампули? Настинала съм и педиатърката ми каза да пия Фервекс и витамин С, а на него да давам по една ампулка витамин С дневно, Моя приятелка ми каза че от витамин С бебетата развивали алергии? Вярно ли е? Само , ако мви е необходимо като инфармация - кърмя го.

Реклама
# 1
  • Мнения: 5 760
Здравейте! по принцип може да се развие алергична реакция срещу всеки медикамент в това число и вит. С. Разбира се се получава при предозиране или дълго приложение и се изразява във обрив.
Във вашия случай мисля, че опасенията са напразни. Grinning

Реклама


Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт