Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 35 отговора

Аз съм пушила трева когато бях ученичка но нещо не ми допадна.Но имам много позноти които пушат,шмъркат и т.н.Знам че ии бащами е пробвал,родителите ми живеят в Испания и там трафика на дрога е доста голям,мароканци,негри и пр. всякакви раси всякаква дрога.Та се питам вие опитвали ли сте и ако да какво е усещането,продължавате ли,хареса ли ви.... Как ще реагирате ако разберете че децата ви са пробвали и ако вие сте опитали какво бихте ги посъветвали.Наши познати\вече бившо семейство\се напушваха заедно а са на по 30на години\нямам нищо против\ и се чудя ако дъщеря им един ден опита как ще реагират.Но за това ще взема да попитам.Сега сте вие....
Цитирай

София

Не, не съм опитвала, не съм имала потребност да го правя. Но наистина смятам, че личният пример, който дават родителите на децата си, е изключително важен. Не може да си захапал цигарата денонощно и да обясняваш на детето си колко вредно и отровно е това.
Цитирай

Не съм опитвала. Не са ми и предлагали. Не бих опитала-май съм лесно пристрастяваща се. Ако детето ми опита ще се притесня сериозно от това да не стане пристрастен.
Цитирай

Само един път ганджа, но не ме хвана. Т`ва ми е опита.
Цитирай

гр. Пловдив

Не, не съм опитвала, не съм имала потребност да го правя. Но наистина смятам, че личният пример, който дават родителите на децата си, е изключително важен. Не може да си захапал цигарата денонощно и да обясняваш на детето си колко вредно и отровно е това.
Много добре казано!
Цитирай

права си затова когато пушех\цигари\ не обръщах внимание когато майками ми казваше да не пуша,защото и тя го прави
Цитирай

Не съм опитвала наркотици а и нямам такова намерение...за цигарите...НЕ ТРЕВА ,а обикновенни ...кви бяха,аа Виктори ли Горна Джумая ли-не се сещам но само веднъж две цигари набързо,и си потвърдих гадното мнение което имах за тях, тава беше преди една година, вче нямам намерение да пуша некога през живата си.... Tired
« Последна редакция: ср, 22 авг 2007, 17:24 от SlaDk0_i_SoLeNo »
Цитирай

Пушила съм трева няколко пъти.
Цитирай

София

Опитвала съм, не ме кефи особено Confused Детето си бих посъветвала ако има мерак да опитва - да го направи в безопасна обстановка, че да не се чуди после кое откъде му е дошло. Но бих разрешила само да опита/не че ще ме пита де hahaha/, за редовна употреба дума да не става, поне що се отнася до моето одобрение Naughty Еле па за твърди наркотици Shocked Това и за проба не бих одобрила - опасно е Crossing Arms
Цитирай

София

Не съм опитвала нищо.
 Веднъж на един купон до мен седеше един познат и аз нали се познаваме му казвам директно - "какви са тези боклуци дето пушиш, смърди та се не трае?!(мисля си за долнопробни цигари)", а той ми се хили - Трева, бе мило!
Цитирай

ВАРНА

пушила съм много дълго време трева, хашиш. опитвала съм екстази и кока.
пороците не са ми чужди Wink
Цитирай

Не съм опитвала даже и трева! Не мисля и да опитвам. А ако разбера един ден, че сина ми е опитал или "опитва" сигурно ще изпадна в паника!
Цитирай

Bapнa

Пробвала съм от всичко - за спорта и да задоволя любопитството си  Peace И аз съм пушила много дълго време трева- почти през цялата гимназия, както и съм употребявала кока и амфети... после май пораснах и загубих интерес към всякакви стимуланти  Mr. Green А на въпроса как ще се чувствам, ако моето човече го сбарам посред смъркане или пушене - не знам как ще реагирам  Thinking Поне имам опит и лесно мога да се усетя накъде отиват работите  Peace
Цитирай

DE

И трева съм пушила и екстази съм пробвала. Не ме влекат нещо и това си е. Иначе обикновени цигарки си пуша като комин!
Цитирай

София

И аз съм пробвала, но откакто получих здравословни проблеми не съм. Даже и алкохол спрях да пия. newsm35 Чесно да си кажа много по добре ми е сега, освен когато боледумвам.  Rolling Eyes
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 35 отговора