Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 22 авг. 2007, 15:13 ч.

Как да си направя кола маска

• 1 485
  • 14
  •   1
Отговори
в къщи? Тази от магазина не ми харесва.

# 1
За ленти ли питаш? Или искаш да си свариш кола?

# 2
Една рецепта ако не се лъжа от този форум:
5 суп. лъжици захар и 1 суп. лъжица лимонена киселина (лимонтузу) се сипват в метална купичка с плоско дъно. Около 1 суп. лъж. вода се разпръсква отгоре. Разбърква се хубаво. Водата не трябва да е повече, защото сместта става много течна и не лепи после.
Това нещо се слага на котлона и се бърка докато започне да завира. Не трябва да прегаря. Като стане с цвят тъмен карамел се маха от котлона и се оставя леко да поизстине, защото може да се изгориш. Общо взето сместта на гъстота трябва да е станала такава, че като тръгнеш да вадиш лъжицата да лепне. Ако случайно стане много гъсто, можеш да сложиш 1 лъж. мед (хем и за кожата е полезен)

# 3
  • Варна
Ами вместо да се цапаш и я улучиш дозата, я не, аз ти препоръчвам перлена кола маска от тези в патрончетата които са за машика. Топла е и става да се ползва и без машинката. Аз си я сгрявам в тенджера с вряла вода  Embarassed . За пръв път я пробвах преди 2 седмици, и искам да ти кажа, че друга няма да погледна. Става супер бързо и много е удобна. С едно намазване всичко пада. Няма нужда да повтаряш. Преди това се мъчех с "Дженикар" и "Кара", но ефекта с тази не може да се сравни  Peace .

# 4
Благодаря.  ikoseva казва се перлена кола маска за машинка, така ли?

# 5
Ами вместо да се цапаш и я улучиш дозата, я не, аз ти препоръчвам перлена кола маска от тези в патрончетата които са за машика. Топла е и става да се ползва и без машинката. Аз си я сгрявам в тенджера с вряла вода  Embarassed . За пръв път я пробвах преди 2 седмици, и искам да ти кажа, че друга няма да погледна. Става супер бързо и много е удобна. С едно намазване всичко пада. Няма нужда да повтаряш. Преди това се мъчех с "Дженикар" и "Кара", но ефекта с тази не може да се сравни  Peace .

За патроните с аромат на ягода, шоколад и др. ли става въпрос? питам, понеже имам един, а още не съм го ползвала.

# 6
а от къде може да се закупи такова патронче? Става въпрос за София.

# 7
  • Варна

Изглеждат така . Може да се поръча от сайта. Аз от  Варна си купувам от пазара. Няма я навсякъде. За София не мога да кажа  newsm78

За патроните с аромат на ягода, шоколад и др. ли става въпрос? питам, понеже имам един, а още не съм го ползвала.

Ами аз ползвам жълта и на нищо не мирише. За другите незнам, може да са с аромати  Rolling Eyes

# 8
  • София
На много места ги има.В отсечката на Хр Ботев с Иван Рилски.И в Белите брези навътре в квартала,откъм Дойран.По козметичните салончета.Аз ползвам кола,която се продава в козметичните магазини,но става течна и се нанася с четка.Много е с сходна с рецептата,която е дадена тук във форума.Патрончето е на цена ок 3-4 лева.

# 9
  • Варна
......Патрончето е на цена ок 3-4 лева.

2.99  Wink

# 10
  • София
А защо не отидеш на козметик? newsm78

# 11
  • Varna, Bulgaria
Моята козметичка е в отпуск целия Август и ще трябва да се спасявам сама.
ikoseva къде от пазара във Варна ги купуваш? И без машинка ли ги ползвате? Как става без машинка? А когато я нагреете и след това неизползваното количество може ли да се използва за следващия път?
Благодаря за отговорите предварително. 

# 12
...

Ох, и моята  Close направо се чудя как ще я дочакам още 10 дни. Не съм предполагала, че може да се окаже такъв проблем.

# 13
  • Варна
ikoseva къде от пазара във Варна ги купуваш?

На пазара на гаражите. От блока който се пада срещу магазина за бельо на "Цезар и Клеопатра" (май такъв беше), но от страната където са входовете. Има няколко магазина за козметика там. В повечето не поддържат целия асортимент. Потърси там  по този ред.

И без машинка ли ги ползвате? Как става без машинка? А когато я нагреете и след това неизползваното количество може ли да се използва за следващия път?
Благодаря за отговорите предварително. 

Нагрявам я в тенджера с вряла вода. Оставям я докато се разтопи, мажа и махам. После пак така. Не виждам причина да не можеш да употребиш остаъка. Няма проблем  Laughing

# 14
  • ВАРНА

Изглеждат така . Може да се поръча от сайта. Аз от  Варна си купувам от пазара. Няма я навсякъде. За София не мога да кажа  newsm78

Ами аз ползвам жълта и на нищо не мирише. За другите незнам, може да са с аромати  Rolling Eyes

от кой пазар?
благодаря ти предварително  bouquet
малий, хич мъ няма! не прочетох до края постингите! ей завеяна работа съм!!!

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт