Някои скачал ли е с бънджи?

  • 8 405
  • 50
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 568
Споделете!
Имам огромно желание да го направя!
  bouquet

# 1
  • Мнения: 647
Laughing
Забавно е ! / не за теб ,а за тези които ще те придружат /
Да не забравиш да си обуеш кафявите гащи newsm08

# 2
  • Мнения: 1 568
 Joy

Стига деееееееее,не може да е толкова зле!

Имам нужда от адреналин,страх ме е ама........
 
Какво е усещането?

# 3
  • Мнения: 647
Честно ли ?
Ужасссссссссссссноооооо!!!! #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Може и аз да съм пъзла , де  newsm78

# 4
  • Мнения: 1 568
Отчая ме ти,но пък като се замисля,аз хвърля ли се веднъж,иди ме спасявай! hahaha
Тя работата станала   Laughing

# 5
  • Мнения: 311
Ох и аз само се каня, имам мерак обаче ме е шубе ,но кога ли ще се метна  Crazy

# 6
  • Мнения: 1 568
Решила съм аз,няма да му мисля,само да дойдат в града,забирам някои ,отивам,не мисля,затварям очи и се бухвам!!! Пък после нека орева навред  Joy
Трябва ми адреналин и това е! Друго не мога да измисля,за сега!

# 7
  • Мнения: 3 622
Аз летях с парапланер от Сопот и споделям, че адреналина също се вдига много и те държи доста повече, защото бях във въздуха почти един час.   Laughing  Който има възможност и желание нека да опита няма да съжалява  Laughing

# 8
  • Мнения: 1 568
Аз летях с парапланер от Сопот и споделям, че адреналина също се вдига много и те държи доста повече, защото бях във въздуха почти един час.   Laughing  Който има възможност и желание нека да опита няма да съжалява  Laughing



За какви парички става въпрос? Същият въпрос имам и към скачалите с бънджи?

# 9
  • Мнения: 3 622
Струваше 50 лв.

# 10
  • Мнения: 3 521
Скачала съм доста пъти с бънджи. Усещането е невероятно. Сърцето ти се опитва да си намери място между стомаха и ушите, после коленете ти омекват, след първия скок се кръстиш и казваш, че никога няма да го направиш отново, но половин час по-късно започваш да се чудиш защо пък не, следващият сезон звъниш на инструктурите по-често отколкото на майка си...та така.

п.п. Цените са между 40/50 лв. Най-скъпо е скачането от балон на 100 м - 80 лв.

# 11
  • Мнения: 354
И аз, по точно съм била изстрелвана с бънджи, но пак е страхотно!Следващата стъпка е скачането, само малко време да намеря и да се организирам и действам.

# 12
  • Мнения: 1 568
Тук в града ни в момента няма  ooooh! но само да дойдат и ще се бухна!!! Mr. Green

# 13
  • Мнения: 13 512
Скачала съм от Аспаруховия мост преди 10 години. Невероянтно преживяване, адреналин на макс! Исках и от Витиня да скоча, но имам проблеми с гръбнаха и лекарите ми казаха, че е опасно/ макар и аз да не бях убедена в това, ги послушах/.

# 14
  • Мнения: 25 454
И аз искам!  Cry

Общи условия

Активация на акаунт