Кога ударихте детето си за пръв път?

  • 1 976
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 524
Стига де, толкова добри и мили майки на едно място. Моето още не е излязло, а вчера как го напердаших, удар отляво, удар отдясно.  smile3557
Какво съм уцелила не знам.


Аз като малка съм яла много бой от майка ми, шамари по дупето, през ръцете и най-кофти беше като вземеше джапанката. Майка ми е страхотна майка, обичам я и не мисля че е била лоша мама само защото съм я изкарвала извън нерви.
Питала съм много вече възрастни хора - ти ял ли си бой като малък, - отговорът почти винаги е бил - постоянно бях или напердашен или наказан. Та сега какво - нашите майки били лоши майки и не са ни възпитали ли????

# 31
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Не съм го удряла...на 3 е

# 32
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 987
Аз нямам опит... сега бих казала, бе не бих стигала до пляскане, но не искам да се заричам.
Помня много ясно един случай отпреди 7-8 години... бяхме с една приятелка и двете и близначета, на около 4 годинки да са били. Единия се затича към бул. България, знаете какво е движението там. Майката му извика "Сашо, спри, не при колите".. а той спря, погледна я, ухили се и нарочно изхвърча на шосето...  помня погледа му, който казваше "няма да стане това, което ти искаш"... последва истерия... бррр, настръхвам!

# 33
  • Мнения: 405
Стига де, толкова добри и мили майки на едно място. Моето още не е излязло, а вчера как го напердаших, удар отляво, удар отдясно.  smile3557
Какво съм уцелила не знам.


 Joy Joy Joy И аз днес май го понапердаших.. /т'ва неизлязлото/ Еми няма само той да ме рита я  hahaha hahaha hahaha

# 34
  • София
  • Мнения: 3 787
Пошляпвам го от време на време по дупето и през ръчичките,когато прави големи бели.Например,като ухапе до кръв някое дете на площадката.Но никога не съм го удряла толкова силно,че да го заболи Naughty.
За първи път се случи да го шляпна по памперса,когато беше на година и 7-8 месеца и започна да се мъчи да удря всяко дете,което се доближи до него Tired
Явно има и майки,които са много спокойни и не прибягват до пошляпване.Но аз поне не познавам такива и досега не съм срещала newsm78

# 35
  • Мнения: 5 393
Пошляпвам го от време на време по дупето и през ръчичките,когато прави големи бели......
Явно има и майки,които са много спокойни и не прибягват до пошляпване.Но аз поне не познавам такива и досега не съм срещала newsm78

И аз така.Под голяма беля имам предвид примерно да е хванал някой камък и да го мята върху краката на другите деца, да е метнал камък по някоя кола, да се опитва да бръкне в контакта, да бърника по стълбовете в търсене на кабели.....Ей такива дребни неща, за които преди да почна да го шляпам, обяснявам ПОНЕ 10 пъти(ама наистина десет) и той пак ги прави -напук естествено Rolling Eyes

А за тези майки-ами явно наистина са им много добри децата(да са живи и здрави)
Мойто си е диване, не случайно го наричам Ивайло-Дивайло, много си го обичам и не се смятам за по-лоша майка от една ССФ примерно Laughing

# 36
  • Русе
  • Мнения: 2 354
не бих й посегнала НИКОГА!
за мен тов ане е възпитателен метод!
Моите родители никога не са удряли нито мен, нито сестра ми

Общи условия

Активация на акаунт