Какво значи във feng shui # 23 (поредната американска)

  • 11 789
  • 325
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 1 147
Хайде добър ден и от мен.
Днес много никакъв ден, нощес не можах да спя, сутринта едва станах, цял ден бях разсеяна и ме боли тиквата. Понеделник.

Анет, и аз да се изкажа за дребните, много сладки деца.

Бубче, малко е толкоз сладък с тая тениска, че няма накъде. Да ти е жив и здрав.

benson10, честита годишнина, да сте щастливи заедно много години занапред.

missZ, сори за тъпия въпрос, каква е целта на това приспособление?

Тандури, обяснението за зъби звучи логично. Жалко, че я няма твоята лекарка и трябва да се разправяш с тази. Бързо оправяне на малката.

# 316
  • Мнения: 1 593
ей, още ли няма темичка...

# 317
  • Мнения: 1 393
Отивам да мисля заглавие!

добавка: Нещо не ми идва въхновение обаче...

Ето някои идеи, които ми се врътнаха набързо в главата, ако на някой нещо му хареса- нека, моля,  да взаимства, преправя и добавя:

- The 24 Hour Game. The ultimate American chat, transitioning from day to night.

- The Ultimate American 24th Issue has arrived. Click to reveal the latest and the greatest.

- All New for FALL: Transitioning to American Number {24}.

Последна редакция: вт, 28 авг 2007, 04:23 от MrsG

# 318
  • Мнения: 1 147
MrsG имаше някъде нагоре предложение за заглавие на темата, нещо за 24 часа и отчаяните съпруги. Laughing

# 319
  • Мнения: 3 491
блажка, нашата библиотека счита книга за загубена след 2 месеца. Толкова чакаха, за да ми пратят сметка за загубена книга.  Само че аз не платих нищо, защото в библиотеката я загубиха книгата. Бях ябсолютно сигурна, че я върнах, даже си спомних как й казах на една от библиотекарките как книгата е паданала извън кутията (беше препълнено) и тя много спокойно каза няма проблем, да ама после книгата липсва. Така и не я намериха.
Много кофти история, но след този случай винаги проверявам онлайн след като си върна материалите дали са отбелязани като върнати. В нашата библиотека може да си чекнеш аут книгите сам, би трябвало да може и сам да се чекнеш ин. Аз съм виждала и други хора (явно опарени като мен) да настояват пред тях да им сканират върнатите книги.

Стават такива грешки, да, и какви ли не други. Ако някой е сигурен, че е върнал книгата, особено ако е с добро досие, търсим книгата из библиотеката, и ако не се намери, я слагаме на trace. Винаги е добре да си кажеш, ако знаеш, че книгата е върната. (Но в случая миз казва, че книгата е у тях, аз затова не го разигравах този сценарий.  Simple Smile )А това, че си проверяваш акаунта, е супер, и при нас го правят доста хора, улеснение е за всички.

# 320
  • Мнения: 7 091
Леле, изтървала съм РД на мома Елена. Тандурич, с малко закъснение, но да ти е жива и здрава хубавелката  bouquet и по-малко да боледува. Тората за съжаление не се отваря, но ще дебна дали ще се оправи страницата, нямам търпение да я видя, като знам какви ги твориш.

Аз местих снимки напред назад, ей тука може да ги видиш всичките торти на слайд шоу:

http://tandoorisjourney.blogspot.com/



И на мен много ми хареса идеята за заглавие на Бенсън!!! Peace  bouquet

# 321
  • Мнения: 2 257
24 Desperate Housewives Lost in AMERICAN Translation

Подхвърлям в добавка към идеята на Бенсън и изчезвам, отваряйте тема, срамежливки! Laughing ( Бенсън, заслугата е твоя, действай и честит празник!)

# 322
  • Мнения: 3 491
Аз местих снимки напред назад, ей тука може да ги видиш всичките торти на слайд шоу:

http://tandoorisjourney.blogspot.com/



И на мен много ми хареса идеята за заглавие на Бенсън!!! Peace  bouquet

Честито рождество на блога! Да му върви на много и интересни постинги и вкусни снимки. Simple Smile

# 323
  • Мнения: 810
Тандури, пуснах си тортите да ги гледам като скриин сайвър  Grinning Боже каква красота! Много си талантлива!

Честито на блога! И аз ставам фен  Hug

# 324
  • Мнения: 940
ето  нова тема  ТУК

Последна редакция: вт, 28 авг 2007, 05:40 от victoria

# 325
  • Мнения: 810
Анет, колко са ти порастнали децата! Grinning Забавни палавници Grinning Много свежи снимки!

Вики, депилатоларен крем купих преди месец да видя какво е. Не знам какво купих но беше пълен дизастър. Май наистина трябва да знаеш какво да купиш  Thinking 

И аз си мисля за лазерни епилации. Една приятелка си прави на краката и е много доволна. И да скъпо е, но пък се оттърваваш веднъж за винаги. Аз искам на нежните части да си направя, за да не ме боли всеки път.

Джена, чакаме инфо от теб за лазерните салони  Wink Ти кога мислиш да заминаваш между другото? Преди или след като родиш?

Бистра, малкия е супер сладък. Не разбирам как хората могат да го объркат като е облечен все пак като момче. Като ти харесва косата му, остави я да й се порадваш.

От камерите аз ползвам Канон. Имам професионална Cannon Rebel и още една малък формат Канон за бързи снимки. Аз лично съм фен на тази марка, но съм само любител и не мога да дам мнение за другите апарати, тези ги купихме, защото имаха много добри рейтинги.

Бенсон, честита годишнина! Все така да се обичате!

Общи условия

Активация на акаунт