Няколко въпроса за физиотерапия и балнеолечение при дискова херния

  • 20 310
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 136
Д-р Христов, д-р Атанасова и д-р Клисурски в Неврологията на ИСУЛ.

Не използвай услугите на фирма thuasne България ул. Люлин планина 10 София. !!!Това не са професионалисти,а нахални рекетьори. Медицинските продукти, които продават са скъпи и нямат специалист, който да те консултита при покупката. Все пак това се специфични продукти и консултацията е абсплютно необходима. Собственичката на фирмата д- р. Росица Иванова е безкруполна нахалница и простакеса. Подкупват срецу комисионна хирурзите по боллиците да изпращат пациентите се при тях.  Искрено се надявам в живота си повече да не срещам такива хора като д-р. Росица Иванова от thuasne България

# 16
  • Мнения: 485
telerika, върна ли се от Поморие вече? Сподели, моля те, за процедурите, доволна ли си? Аз ходих 10 дни в Овча купел, но си мисля да се завлеча и до Поморие. Квартирата ти близо до Свети Георги ли беше?
Не можах да отида никъде и в момента пак съм с болки...

# 17
  • София
  • Мнения: 1 324
telerika, върна ли се от Поморие вече? Сподели, моля те, за процедурите, доволна ли си? Аз ходих 10 дни в Овча купел, но си мисля да се завлеча и до Поморие. Квартирата ти близо до Свети Георги ли беше?
Не можах да отида никъде и в момента пак съм с болки...
И аз.

# 18
  • София
  • Мнения: 4 572
telerika, върна ли се от Поморие вече? Сподели, моля те, за процедурите, доволна ли си? Аз ходих 10 дни в Овча купел, но си мисля да се завлеча и до Поморие. Квартирата ти близо до Свети Георги ли беше?
Не можах да отида никъде и в момента пак съм с болки...
И аз.
А с нещо лекуват ли ви сега?

# 19
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Майка ми си ходи на Баня - Карловско. Била е и на Кюстендилските бани. НО най-доволна е от Баня.

# 20
  • Мнения: 2
Не знам кой ви е поставил диагнозата дискова херния,но освен балнеолечение и операциите,които обикновено правят неврохирурзите съществува и минимално инвазивно лечение-нарича се Перкутанна Нуклеотомия.За съжаление повечето лекари не са запознати в детайли с тази нова процедура.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 324
Ами запознай с това лечение нас, де. Аз го чувам за първи път.

# 22
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
Не знам кой ви е поставил диагнозата дискова херния,но освен балнеолечение и операциите,които обикновено правят неврохирурзите съществува и минимално инвазивно лечение-нарича се Перкутанна Нуклеотомия.За съжаление повечето лекари не са запознати в детайли с тази нова процедура.

Запис, сподели за лечението...

# 23
  • varna
  • Мнения: 676
Здравейте!Тъи като съм физиотерапевт и съм пристрастна сте каза че първо би трябвало да пробвате с физикална терапия.Има различни методики според стадия на заболяването,а след стихване на острия период може да се мисли за балнеолечение.Трябва да се знае че ж хода на процедурите може да се получи реакция на обостряне на симптомите,но тя би трябвало да отзвучи до 6-7 ден.Ако ли не се сменя методиката.Хубаво е и паралелно да се приемат медикаменти както и да се носи колан.Ж София има доста места,където може да си правите процедурите,но наи-луксозно и комфортно за пациента е Жоенно-мед.академия.при доц.Троев.Може и Александровска.Все пак аз съм варненка и мога да говоря повече за нашите болници.Но ако имате други въпроси сте ми е приятно да помогна.

# 24
  • София
  • Мнения: 1 324
Обясни ми, моля те, защо трябва да се носи колан. Не е ли целта да се укрепва мускултурата чрез гимнастика, а не да се "скапва" с носене на колан?

# 25
  • София
  • Мнения: 1 324
Снощи по "Скат" е говорила д-р Кирчева от Пловдив. На въпрос на зрител с две операции от дискова херния и все още с болки е отговорила, че тя има апарат, с който щяла да го излекува. Някой гледал ли е предаването? Какъв специалист е д-р Кирчева и за какъв апарат става дума?

# 26
Коланът се носи особено през зимата, за да придържа мускулатурата и
мястото да бъде винаги топло и стегнато.

Общи условия

Активация на акаунт