Нормално ли е

  • 1 579
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 380
Е аз пак не разбирам...ти не му ли каза, че срещата си могла да отмениш и без негово присъствие ако си искала? Laughing

Всъщност, той какво иска твоичкия? Ревността да кажем си е едно на ръка. Тя е абсолютно неадекватна и без основания, но всъщност какви обиди ти наговори? Имаше ли агресия, тормоз, насилие? За пръв път ли се държи така? Като обижда каква алтернатива дава като изход?
Да приемем че имаш любовник, той какво заплашва да направи? Иска ли развод или само си чеше езика за да ти смазва самочувствието?

# 16
  • София
  • Мнения: 3 835
Забелязала съм, че тези, които най-много обвиняват партньора си, че им изневерява, всъщност го правят самите те и винаги търсят у другите своите собствени грешки.

# 17
  • Мнения: 1 800
Не бях дочела Blush. Да, ревността е болестно състояние. Според мен тия "объркани" любовни смс-си звучат съмнително и честите отсъствия на чашка. Ти най-добре го познаваш, за да решиш дали има смисъл да се работи над тази връзка, или да се махаш. Peace

Братовчед ми беше така от вратата към бутилката. Най- накрая не се търпеше и жена му го напусна, до тогава децата станаха 2. И той така я обиждаше, че второто дете не е негово, а то направо му е удрало кожата. И накрая се оказа, че и любовница си има, беше ужас! Тя беше на една учителска заплата, но лека полека се пооправи. Ако ти дава пари, можеш по-малко да си спестяваш, за известно време. Родители нямаш ли, които да помогнат в началото? Съжалявам, че си в такава ситуация. Бившата жена на братовчедa  ми е много близка още и знам през какво мина. Дано скоро намериш начин да се отървеш от  него   bouquet

# 18
  • Мнения: 4 380
Насилието принципно е болестно състояние, но положението на хроническа жертва е не по-здраво поведение. Този така и е взел страха на жената, че тя дори и в самата тема се оправдава.

На нея и е ясно че не бива да допуска да я мачкат така и подсъзнателно търси изход.

За мен вариантите са два -или намира в себе си сили да го постави на мястото му и да поеме контрол в тези взаимоотношения, или го праща майната си и продължава живота си без него.

Първия случай е възможен единствено при леки отклонения у насилника. Начален стадий или зачатъци на бъдещ идиот.

Ти си знаеш най-добре колко е преминал границата на допустимото и дали си в състояние да поемеш контрола. newsm78

Ако не можеш да се справиш с един скандал на ревност, едва ли ще се справиш с принципен редовен тормоз, така че, в този случай просто бягай!

# 19
Всъщност, той какво иска твоичкия? Ревността да кажем си е едно на ръка. Тя е абсолютно неадекватна и без основания, но всъщност какви обиди ти наговори? Имаше ли агресия, тормоз, насилие? За пръв път ли се държи така? Като обижда каква алтернатива дава като изход?
Да приемем че имаш любовник, той какво заплашва да направи? Иска ли развод или само си чеше езика за да ти смазва самочувствието?
Не, нямаше агресия.По скоро като заяждане.И никаква алтернатива.Но всичко е прекалено ненормално за да съм спокойна.Знам ли какво ще му дойде на акъла.

# 20
  • Мнения: 4 380
Е, заяждане! Shocked Laughing И ти що му се връзваш тогава? Laughing Избиваш на майтап "ех пусто, не трябваше да си отменям срещата, а да я пренеса за утре" и готово! Laughing И го оставяш той да си се тормози сам.

Нали теб не те тормози?

# 21
Не, но то е като заредена бомба и ми е страшно.Защото погледа му е един такъв странен, злобен и не знам в кой момент може да отключи някаква агресия.

# 22
  • Мнения: 4 380
Е ти сега какво му се плашиш на някакъв поглед? Laughing Те погледите им са хубави само като тръгнат гаджета да свалят. Laughing После нито поглед, нито изражение... hahaha

Отмайтапваш го, после му казваш сериозно че ако продължава в същия дух скоро ще си търси трета жена и си изчезваш в стаята с пълен игнор и го оставяш да обмисля сериозно ултиматума. Laughing

# 23
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
 Heart EyesМиличка,той сигурно това го е правил и с бившата си жена? Неможеш ли да отидеш при родителите си,това че си без пари и работа....с дете Thinking работа ще се намери,детето ще тръгне на ясла,няма да си нито първата нито последната минала по това препятствие,аз бях останала без работа и пари ,но с две деца....но се справих,трудно е,но винаги има начин  Hug само си повярвай!  bouquet

# 24
Много ви благодаря за милите думи.Толкова е хубаво да споделиш и да поплачеш на някое рамо.Иначе имам майка, която може да ми помогне финансово ама все се въздържах да е така.Но идва момент в който се изчерпва всяко търпение и прелива всяка чаша, моята вече се напълни.Приятен ден на всички желая.

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
Аз имам съмнения, че ми изневерява.Няколко пъти съм хващала любовни sms-и, които обаче как така всеки път бяха объркани и все не бяха за него.Та имам си съмнения и може би с тези безпочвени и изсмукани от пръстите обвинения се мъчи да прикрие собствените си кирливи ризи.
Това ми прилича на приказката - крадеца вика дръжте крадеца. Явно понеже той ти изневерява, много се страхува да не го правиш и ти. Я си хващай детето, и си почини. Като поразмисли, може и да си види грешките.

# 26
  • Oslo
  • Мнения: 659
Забелязала съм, че тези, които най-много обвиняват партньора си, че им изневерява, всъщност го правят самите те и винаги търсят у другите своите собствени грешки.

Това мисля и аз!

# 27
  • Мнения: 2 336
Това, което мога да ти кажа - като си решила, че ще го оставяш не го прави импулсивно. Вземи си посъбери малко пари ако имаш възможнаст. Обмисли всички детайли. Вярно, че не е хубаво детето да расте без баща си, ама и в подобно среда не е хубаво да вирее.

Общи условия

Активация на акаунт