Мъжът ми отива на Формула 1 - да се притеснявам ли?

  • 1 153
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 753
2005 година - Истанбул: Аз на формула с приятелки, той с приятели - запознахме се, много любов, бебе,.....сега той пак отива с приятели на формула....да се притеснявам ли, че ще намери следващата......
Всички познати и приятели се шегуват по въпроса, но аз не искам да оставя малкия тигър на баба му,...... а защо да не отиде с приятели на формула без мен, едва ли някой ще го 'изяде'....но колкото наближава, толкова нещо се омислям, вие какво мислите?

# 1
  • Мнения: 2 891
Ооооо, ама как, всички мацки от питовете ще му се нахвърлят на врата! Ще станат ексцесии и може да има наранени! Не го пускай  Naughty  Grinning

Я се стегни. Вече има какво да изтъкнеш, когато поискаш от него нещо по-така.  Laughing

# 2
  • София
  • Мнения: 622
Не естествено, не се притеснявай, няма как да го предпазиш от изкушенията да живота, дори и с притеснение  Mr. Green

# 3
  • Мнения: 4 668
А той защо ще ходи без теб ?

Иначе притесненията ти ми се струват смешни , без да искам да те обидя ... Едва ли ще има бой за него там . Друг е въпросът , че ако пожелае да намери следващата не е нужно да ходи на Формула .
Изобщо - престани да мислиш глупости !  Wink

# 4
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Иначе притесненията ти ми се струват смешни , без да искам да те обидя ... Едва ли ще има бой за него там . Друг е въпросът , че ако пожелае да намери следващата не е нужно да ходи на Формула .
Изобщо - престани да мислиш глупости !  Wink

и аз така мисля Peace

# 5
  • Мнения: 3 622
Ами щом толкова се притесняваш отиди с него. Ще си прекарате няколко дена заедно без детето и ще си припомниш тези хубави моменти на вашето запознанство  Laughing

# 6
  • Мнения: 202
О, притеснявай се, што да не се притесняваш!

# 7
  • Мнения: 5 539
Ние с мъжа ми се запознахме на купон - дали трябва да се притеснявам все път, когато е на купон?

# 8
Няма да се плашиш! Той друга и да намери няма да я вземе. Ако намери нещо добро, ще е просто секс за времето докато е там. Е, може и след това няколко пъти и толкова.
Ти обаче направи изпреварващ ход. Използвай максимално времето докато си сама. Овършей всичко що си харесала и си трайкай. Сигурен съм, че ще се накефиш повече от него! Grinning

Последна редакция: нд, 26 авг 2007, 14:08 от Ekcnpec

# 9
  • Мнения: 2 978
Ние с мъжа ми се запознахме на купон - дали трябва да се притеснявам все път, когато е на купон?

Ние в работата.
Да го пускам ли да работи или аз да издържам сама семейството? newsm78 Laughing

# 10
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Нещо взехте да се гъбаркате май с авторката на темата...
До тук... Удрям й катанеца...

Общи условия

Активация на акаунт