Доволни ли сте от кмета на вашия град?

  • 10 339
  • 241
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 916
Доволна съм - не ще и дума! Гледа фатално и не говори празни приказки. Всъщност почти не говори... защото няма кой знае какво да каже. Но е открит и активен, когато това не е в разрез с личните му интереси (икономически, политически и сексуални).


Ама как така?... Мен вече ме е страх сутрин да включа БТВ, че да не ме заее ББ с тази негова саксапилност. Аман направо.

Снощи гледам по новините - репортаж за лошия ремонт на Цариградско шосе, направо не ми го побира главата как така са насмеляли да кажат нещо срещу патрона на телевизията. Явно се разграничават вече от него, както "Новинар" навремето...

# 31
  • Мнения: 1 616
Да, доволна съм и на предстоящите избори пак за него ще гласувам. Ремонтирани са повечето пътища, градинките също, получавам си редовно заплатата...

# 32
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Варненския кмет - хлъзгав, корумпиран, послушен на когото трябва, крадлив.
От кое да съм доволна - от праха в очите?

# 33
  • Мнения: 503
Да разбирам ли, че си от тези (негови поддържници), които смятат, че за да се реши някой демографски проблем на града, всички придошли трябва да се върнат обратно по родните си места? Какво да правим кореняците, тогава? Струва ми се, че този който ще се изнесе на есен е ...кмета.

# 34
  • Мнения: 6 898
Варненския кмет - хлъзгав, корумпиран, послушен на когото трябва, крадлив.
Мда, добре казано.

# 35
  • София
  • Мнения: 3 880
доволна съм. и очаквам до парламентарните избори София да цъфне! а след това...вярвам, че ще стане Министър Председател:)

# 36
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 833
Да разбирам ли, че си от тези (негови поддържници), които смятат, че за да се реши някой демографски проблем на града, всички придошли трябва да се върнат обратно по родните си места? Какво да правим кореняците, тогава? Струва ми се, че този който ще се изнесе на есен е ...кмета.

съвсем НЕ!! няма сега да си мерим п.....е кой е по-кореняк.
като сте недоволни - гласувайте! да дойде поредният ненаял се и да почне да лапа на нова сметка!

# 37
  • Мнения: 1 172
Не, не съм доволна от кмета на София.
Не съм наясно с евентуалните му далавери и въобще има ли такива. Но съм наясно с неудобствата, които създава на мен и на всички софиянци. С малко по-добро планиране можеше да ни ги спести в голяма степен.
Въпросът не е какво прави, а и как го прави.

# 38
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Ами само като кажеш - Данчо Лечков и трябва да е ясно дали съм доволна ...
Тоя не си е мръднал пръста за нищо дето не е в негов личен интерес  Close
Да не говорим, че вече два месеца откакто доведе софийския Волф в града - и смърди, смърди боклука ... По мръсно не е било моя квартал от как се помня   #Cussing out
Вече сме си образували клика - антилечков  Sunglasses

# 39
  • Мнения: 503
Да разбирам ли, че си от тези (негови поддържници), които смятат, че за да се реши някой демографски проблем на града, всички придошли трябва да се върнат обратно по родните си места? Какво да правим кореняците, тогава? Струва ми се, че този който ще се изнесе на есен е ...кмета.

съвсем НЕ!! няма сега да си мерим п.....е кой е по-кореняк.
като сте недоволни - гласувайте! да дойде поредният ненаял се и да почне да лапа на нова сметка!
Виж сега. Бързам да изляза, за това няма да те насмета веднага. Да си мерим ...какво? Внимавай как разговаряш с непознати (съвет).

# 40
  • София
  • Мнения: 6 999

 Joy Joy Joy Joy

Несъмнени когато мълчи и просто гледа и не се е разплул на стола си, е много ...хъм...секси...  Crossing Arms
Има и усет какво ще се хареса на хората, които не се замислят много-много....

Това е всичко хубаво, което мога да кажа за него.  Crossing Arms

# 41
  • Мнения: 1 299
Доволна съм да, и то много. И пак ще го подкрепя.

Между другото и аз като бях във Варна забелязах, че има доста котки из града, но пак не можете да стигнете Истанбул - там са много  Crazy

# 42
  • София
  • Мнения: 3 099

 Joy Joy Joy Joy

Несъмнени когато мълчи и просто гледа и не се е разплул на стола си, е много ...хъм...секси...  Crossing Arms

И аз... хм... бих го... употребила, но не ги бъркам двата щата - гледам да не мисля с вторичните си полови белези...

# 43
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Не съм доволна от кмета. И не гласувах за него. И не ми харесва наживо, а да го гледам по телевизията много ми омръзна. Затова избягвам да гледам телевизия. И ще гласувам за друг.

# 44
  • Мнения: 2 047
   Не мога да го дишам, нямам търпение да гласувам за тракийския.

Общи условия

Активация на акаунт