Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 37 отговора

софия

Мамчета, от каква възраст четете на децата си приказки? Аз почнах от 6 месеца с разни стихчета, сега чета приказки, по-кратки естествено и разказвам по картинките като иска бебето. Рано ли е?
Цитирай

Бургас

Оооо,едва ли е рано.Аз започнах по-късно-към 1г и 2-3 месеца.
Цитирай

София

Много добре си правиш Smile Това е много полезно за речника, дикцията и говора на детето.
Цитирай

София

Никога не е рано, щом детето има търпение да те слуша, значи му е интересно, а няма нищо по-хубаво от това да нацелиш кое занимание му е любимо.
Цитирай

Бургас

Браво на теб!Не е рано според мен.Точно така се развива любов към книгата.От тази възраст децата започват да развиват представа за света, който ги заобикаля.
Цитирай

Gabrowo->Sofia

Защо да е рано? Не е. Щом детето е трпеливо и му е интересно продължавай такаа.
Цитирай

Старата столица

От годинката някъде й чета или разказвам приказки.
(сега тя ми ги разказва-тези,които знае вече почти наизуст Laughing)
Цитирай

Горно нанадолнище

Честно казано разказването на приказки му е интересно, но четенето -хич newsm78Предпочита да разглежда книжките hahaha
Цитирай

България и никъде другаде

Aз от около месец започнах да му разказвам приказки и си измислям туй-онуй:)...ама много му харесва и ме слуша
Цитирай

на село

Не помня от кога започнахме, може би около годинка.
В началото разказвах по картинките, че нямаше търпение,
сега чета всичко, дори задава въпроси  Very Happy.

С голямата беше по същия начин, доста и четях,
от приказките минахме на "Пипи Дългото чорапче", "Емил от Льонеберя" "Карлсон"
 и така докато започна да си чете сама.
Цитирай

In da club

Не е рано Smile Ние ще се родим живот и здраве след 3 месеца и всяка вечер четем приказки - една вечер аз, една вечер татко му Smile На него много му харесва татко му като чета и се укротява и спирада ритка Smile
Цитирай

При моя  син не става работата много добре - като взема да му разказвам приказка вечер - скача , ръкомаха , разправя , вълнува се , вика даже ...., сочи , маха , мале си ....Ако знае приказката пък , направо вика - стига , стига или каже с 2  думи края .Ако изкараме някоя приказка докрай  почва  едно викане  да  сме я продъллжили   SmileА ако е за   животни иска да му правя театър с куклите ....слон и зайче....мани
Голям екшън , не е за приспиване хич...
Цитирай

Sofia

С големия много пеехме, за приказките не сещам кога започнахме. С малкия - откакто се прибрахме от родилния дом, нали има батко любител на книжките
Цитирай

Не мисля, че е рано. Ние четем от 2 месеца вече, много и харесва.  Даже вече си има и любими книжки, или по-скоро ги свързва с интонацията, с която чета newsm78.
Цитирай

Започнахме с книжките когато беше на 2 годинки.Преди това не се заслушваше.Иска ми се да можех всяка вечер да му чета...Когато не мога-замества ме батко му.А малкия винаги си избира Мечо Пух или Питър Пан.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 37 отговора