жена ми никога не е виновна...

  • 4 186
  • 73
  •   1
Отговори
  • Мнения: 220
не че е така, просто нейното убеждение е такова...

когато се окаже обаче, че не аз, а тя греши - не може да си признае и никога не ми е казвала - извинявай, сбърках....

сега когато е с големия корем и до раждането остава много малко седи по цял ден в къщи / щото навън - жега, не се стои / и си мисли за глупости, как щяла да умре при раждането и др. простотии, като се прибера от работа и почва да говори глупости и ме нервира, едвам издържам...

и като й кажа, да спре да мисли за глупости и да ме нерви - следва рев... ама рев ви казвам... туй с реването още повече ме дразни... не си мислете, че туй с реването е от бременността - просто е перманентно...

за мен рева е изнудване!!!  ревали са ми много жени и знам, че рева е изнудване и не се поддавам...

та мойта шушулка реве, реве, нареве се и после като че нища не е станало...

кво да правя бе мили момичета, не се издържа вече...

# 1
  • Мнения: 479
Недей да приемаш така рева. Аз също плача често, но не е заради изнудване. Просто сме с различна психика от вас мъжете.

Още повече жена ти сега е бременна, хормоните са тотално объркани и я избива на рев. И аз така бях. Ще премине ще видиш.

Ти сега ако така реагираш представи си като се роди бебчето живот и здраве. Нали си чувал за следродилната депресие. Трябва са въоръжиш с търпение.

# 2
  • Мнения: 479
Сега се сетих какъв рев му ударих като видях снимките от изписването ни. Навсякъде се вижда василенка, но не се вижда кой я държи.

Рев ама рев страшен. Мъжа ми се ошашка горкия.

# 3
  • София
  • Мнения: 3 421
Ами ще ти кажа, да постискаш зъби още малко и да потърпиш. Ще се оправят нещата. Ама и след раждането ще има такъв период да си знаеш. Mr. Green

 Имах една приятелка направо побърка мъжа си, той горкият ми се обажда да ме моли да я изведа някъде, че съм й действала положително. Направо не знам как издържа човека - буди го в 2 през нощта и започва - Ами ако стане еди какво си, ами после какво ще правим, как ще го правим, ама нормално или секцио, ама с лекар или без, като й каже да го остави да спи и да не се занимава с глупости - скандал, рев.

  Сега сестра ми така "тормози" мъжът си - нервна, нервна, много нервна, всичко я дразни, от най-малкото прави скандал, ужас. Опитвам се да я успокоявам, но си знам, че просто трябва да мине този период. Добре, че зетя е много спокоен иначе да са се избили.

  Аз мислех, че не съм била така, но мъжът ми заяви, че просто той ме е изтърпявал и се е съгласявал с мен. hahaha
 
 

# 4
  • Мнения: 4 916
Моят съвет е - навеждаш главата, свиваш ушите и се признаваш за виновен по всички параграфи. След това й обясняваш, колко е права. И чакаш хормоните да се уталожат.

# 5
Цитат:

"Жените знаят повече. Първо, знаят повече от всеки мъж на света и второ, знаят повече една от друга. Как го постигат не зная, но са твърдо убедени в това."

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 23 655
Свиквай мъжки, сега реве жена ти после ще реве и бебето. Така е, няма как. ooooh! Сега е бременна, после следродилна депресия, после всеки месец ПМС, гадно, ама факт. Жените не сме лесни. bowuu

# 7
  • Мнения: 220
абе свиквай... свиквай ама вече взе да ми писва, щом и тук съм взел да го коментирам...

и като взема да не се прибирам в къщи и като скъсам синджира да няма после уста-касичка и ама що така....

# 8
  • Мнения: 123
Я я поуспокой малко колкои трябва на една жена малко внимание естественно.Нали сме по слабичкия пол...... Joy Joy

# 9
  • Мнения: 1 492
абе свиквай... свиквай ама вече взе да ми писва, щом и тук съм взел да го коментирам...

и като взема да не се прибирам в къщи и като скъсам синджира да няма после уста-касичка и ама що така....

Ааа, без тия - писнало ти. На нея да не мислиш, че не и е писнало. Да гледа как се променя всеки ден; да се страхува от последствия; Хормоните да я карат да плаче, без да знае за какво; а отгоре на всичко и да не получи подкрепа и обич от любимият - щото на него му писнало и се изнервил. Не става така Naughty Ще стоиш до нея и ще я успокояваш. Като се роди детето, ще помагаш, доколкото можеш и постепенно ще се нормализират нещата.

Айде леко раждане на жена ти и и купи едно цвете днес, ей така без повод - поне да пореве малко от радост.

# 10
Твоята жена телевизия гледа ли?
Какви са и заниманията през деня?
(Ти си мислил 8-10 часа за други глупости, а тя - за рисковете на бременността и раждането - по сапунките ги разигравят по няколко дена)

Ако отговорът на пъвия въпрос е ДА - пипни нещо по кутията да я повредиш - тъкмо вечер вместо да гледате и двамата в кашона, ще се гледате в очите и ще си приказвате колко много се обичате и т.н.... Mr. Green

ПП - ако ти не се опиташ да я разбереш, не очаквай от нея същото - при теб хормоните са в норма.

# 11
  • Мнения: 343
Понякога плачем просто защото сме тъжни. Cry Пробвай вместо да реагираш остро и да й обясняваш, че тревогите й са глупост и не те интересуват, да я прегърнеш, да й кажеш колко я обичаш, как винаги ще си до нея и си сигурен, че всичко ще е наред и т.н. Знам, че на повечето мъже не ви идва отвътре да губите време и енергия за подобни "излишни" занимания, но просто си нямате представа колко много проблеми и отрицателни емоции ще си спестите по този начин. Heart Eyes

# 12
  • Мнения: 220
Цитат
Пробвай вместо да реагираш остро и да й обясняваш, че тревогите й са глупост и не те интересуват, да я прегърнеш, да й кажеш колко я обичаш
Цитат

как мислите - не съм ли пробвал... докторка съм й уредил за раждането - всичко е уговорено... същата докторка от първия път, дето ако раждала друг път - пак при нея искала...

то знам че на чужда дупе е много лесно да се разсъждава, ама мислите ли на нас кво ни е докато вие се мъчите да раждате, а... ски слалом съм гледал докато се раждаше дъщерята, дето никой път няма да седна да го гледам...

тука като ви чета постовете ние мъжете сме - тъпанари, дето все не ви разбираме, безчувствени говеда, мислим само за бира и мачове и ако има нещо чуждо / ако може по-младо / да праснем / за предпочитане в дупето / - проблемите ни са решени...

# 13
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 833
"спокойствие и само спокойствие" казал карлсон, който живее на покрива  Grinning
я се стегни! имах и продължавам да имам здравословни проблеми, знаеш ли колко рев му изревах и без да съм бременна! затова е мъжът до мен - да ми помага и да ме подкрепя, когато ми е тежко! не знам как ще е като забременея, но ще търпи! нал' за туй съм го взела Laughing
ами вие, мъжете, малко температура да вдигнете, малко хремичка и сополки и лягате, и се тръшкате като че ще се мре! поне всички мъже в семейството ни са така.
давай мъжката! нали си ходил в казарма?
с най-добри чувства Hug
пп. купи й цвете днес!

# 14
  • Мнения: 2 336
Аз отдавна съм се разбрала с моя мъж, че все аз съм права. Като му кажа - Ти си виновен и той изобщо вече не се впечатлява.
Пък и сега хормоните играят, та ще си още по - виновен. Пази си и обичай жена си, а пък с някой неща се свиква.

# 15
  • Мнения: 220
ясно значи - да купя цвете, да го подаря с целувка и да й се извиня за всичко, при положение, че нямам вина за нищо....  newsm78

чудна рецепта... и после да седна и да си култивирам хемороиди...

ако ви слушам, от утре ще трябва и пералнята да се науча да пускам...

 oops ся като се почне - ама как, ти не я ли пускаш, е на това сте мъжете.....

за ваше сведение пералнята е единственото нещо което не пускам, щото си е "нейна"!?! и да не я счупя... прахосмукачка, ютия, стирка, бойлер, миялна, готварска печка, пазатор, микровълнова... туй са все неща които знам как се включват, включвам ги, даже някои неща по-често от нея... тъй че аре леко в лево.....

# 16
  • Мнения: 4 916
ясно значи - да купя цвете, да го подаря с целувка и да й се извиня за всичко, при положение, че нямам вина за нищо....  newsm78



Правилно си разбрал.

П.С. какво е пазатор?

# 17
  • Мнения: 220
еееееееее, човек да не Збърка 1 буква в поста си... някъде запетайка да съм пропуснал  Mr. Green да има пропусната и запетайка...

ко ша прайм ся  newsm78

# 18
  • Мнения: 1 492
ясно значи - да купя цвете, да го подаря с целувка и да й се извиня за всичко, при положение, че нямам вина за нищо....  newsm78

чудна рецепта... и после да седна и да си култивирам хемороиди...

ако ви слушам, от утре ще трябва и пералнята да се науча да пускам...

 oops ся като се почне - ама как, ти не я ли пускаш, е на това сте мъжете.....

Айде сега, не сме чак такива, каквито ни мислиш Simple Smile Но не ти пречи да стиснеш зъби и да си малко по-търпелив, докато се роди бебчето.
А, за цветето - единствено ще и доставиш радост.

# 19
  • Мнения: 127
Ама каде само си дошъл за съвет   Laughing   Тук всички жени ще ти кажат да со потраеш още малко, после да изтърпиш следродилната депресия, след това трябва да потърпиш заради детето..... и така от тук нататък голямо търпение те чака, ако не намериш друг вариант да се справиш с положението.  А ние жените все ще намерим за какво да ревем и нали разбираш, че винаги има причина за ревовете....било днес хормони, утре нерви, деца . Поговори с нея и и кажи че сега ногато се роди детето, ако мисли така да реве и дасе вайка няма кой да я чака, детето не се вълнува от тези неща. Я по сериозно малко, деца от деца не се раждат, големи хора готови за семейство а седнали да реват! Хайде леко раждане и живо и здраво бебе ! Ще мине!  bouquet

# 20
  • Мнения: 2 336
ясно значи - да купя цвете, да го подаря с целувка и да й се извиня за всичко, при положение, че нямам вина за нищо....  newsm78

чудна рецепта... и после да седна и да си култивирам хемороиди...

ако ви слушам, от утре ще трябва и пералнята да се науча да пускам...

 oops ся като се почне - ама как, ти не я ли пускаш, е на това сте мъжете.....

за ваше сведение пералнята е единственото нещо което не пускам, щото си е "нейна"!?! и да не я счупя... прахосмукачка, ютия, стирка, бойлер, миялна, готварска печка, пазатор, микровълнова... туй са все неща които знам как се включват, включвам ги, даже някои неща по-често от нея... тъй че аре леко в лево.....
Ама ти си чудничък. Само малко разбиране и ще си почти идеален. Карай я по - спокойно. И за бебето да не забравяш да помагаш!   bouquet

# 21
  • Мнения: 263
При описаното от теб положение: ще стискаш зъби! Сега, като играят хормоните, и полза от разговори не се знае дали ще има! Стисни зъби, ако трябва взимай по някое валериан4е от време и дай подкрепа! Тя сега много се нуждае от теб! Сега преди самото раждане, а и след него ти трябва да си силен, защото това са много тежки моменти за една жена! И натоврването е отгормно (особено след раждането): физическо и психическо!
После, когато се поуспокои жената и кажи спокойно как ти действа плача и и как се чувстваш ти. поговорете, а може и да има резултат!
Друго: плача не винаги е изнудване! Има по-емоционални хора, които просто много лесно плачат! Те имат нужда от една мила дума, за да се успокоят! Не е толкова много или скъпо! Нищо няма да ти стане ако кажеш нещо от сорта: "Не плачи, обичам те, успокой се.." и я прегърнеш! Ще поплаче още малко и ще се успокои, а накрая ще знае, че може да разчита на теб!

# 22
  • Мнения: 2 336
При описаното от теб положение: ще стискаш зъби! Сега, като играят хормоните, и полза от разговори не се знае дали ще има! Стисни зъби, ако трябва взимай по някое валериан4е от време и дай подкрепа! Тя сега много се нуждае от теб! Сега преди самото раждане, а и след него ти трябва да си силен, защото това са много тежки моменти за една жена! И натоврването е отгормно (особено след раждането): физическо и психическо!
После, когато се поуспокои жената и кажи спокойно как ти действа плача и и как се чувстваш ти. поговорете, а може и да има резултат!
Друго: плача не винаги е изнудване! Има по-емоционални хора, които просто много лесно плачат! Те имат нужда от една мила дума, за да се успокоят! Не е толкова много или скъпо! Нищо няма да ти стане ако кажеш нещо от сорта: "Не плачи, обичам те, успокой се.." и я прегърнеш! Ще поплаче още малко и ще се успокои, а накрая ще знае, че може да разчита на теб!
smile3501

# 23
  • Мнения: 220
Цитат
Ама ти си чудничък. Само малко разбиране и ще си почти идеален. Карай я по - спокойно. И за бебето да не забравяш да помагаш!
Код:

мерси, мерси... вече се чувствам оценен  newsm44

# 24
  • Мнения: 2 336
Цитат
Ама ти си чудничък. Само малко разбиране и ще си почти идеален. Карай я по - спокойно. И за бебето да не забравяш да помагаш!
Код:

мерси, мерси... вече се чувствам оценен  newsm44


ще видиш след време как ще те хвали жената ти във форума.

# 25
  • София
  • Мнения: 622
Разбирам те и на мъжа ми не беше лесно покрай моята бременност, а и по-нататък  newsm78 , но нещата се уталожват. Прояви търпение- ще ти се върне като имаш криза на средната възраст и ревеш на жена ти колко си стар и за нищо не ставаш- всеки си има моменти на неадекватност и излишен драматизъм. По-отгоре гледай нещата и леко раждане на жена ти... и на теб   bouquet

# 26
  • Мнения: 4 916
еееееееее, човек да не Збърка 1 буква в поста си... някъде запетайка да съм пропуснал  Mr. Green да има пропусната и запетайка...

ко ша прайм ся  newsm78

грешно си ме разбрал.

# 27
  • Мнения: 217
Бъди съпричастен!
Реви и ти! Бъди истинско дърво в този момент (плачеща върба имам предвид, да не се засегнеш сега.... и да ревнеш)  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 280
Трябва да се оглеждам да не вземе и моя да почне да се оплаква от мен във форума, че и мен ме избива от време на време  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 473
Не обръщай чак толкова внимание на тези мелодрами. И аз си мислех, че ще умра при раждането, ама на оцелях. И аз доста плачех, ама скришом от мъжа ми, пред него стисках зъби и се държах мило и любезно, защото съзнавах, че лошото ми настроение само ще влоши нещата. Много е тежко положението на бременната, така че имай търпение, ще се оправят нещата. А пък за това, че все е права, характер такава си е жената. Не очаквай да си признае, че греши и не очаквай извинение от нея, щом не може да се извини. Приемай я такава каквато е, да не мислиш че другите сме по-хубави? Laughing

# 30
  • Банкя
  • Мнения: 1 291
Да и аз плачех и от добро и от лошо.
Всичко е врименно-минава и ако си вземеш поука следващия път минава по-леко.
Винаги гледаи позитивно.Давай любов.Давай! Това в един момент започва да става зваимно.
Търпение, щедрост, спокоиствие.
Всяка следваща година на съжителството ни става по-добра.
Не се отказвай!
Има една книга "Жените са от Венера , мъжете са от Марс" -тя ми помогна в началото. pregnant baby

# 31
  • Мнения: 2 563
И аз рева в стресови ситуации, при това никога за нищо не манипулирам мъжа си, това ми е правило. Наревавам се и съм като нова след това. Но докато рева не говоря, искам да ме гушкат и да ми мълчат. Веднъж не издържа, нацупи се, че само хълцам и не говоря. Поговорихме си и всичко е ОК. Говори с жена си, само двамата можете да решите проблемите.

# 32
  • Мнения: 750
Абе как го правитя това с реването.... newsm78
Две деца родих...ник'ви депресии не са ме тресли...ни преди ни след раждането! Rolling Eyes
4удна работа....
Даже на скоро преди да родя,бяхме на ресторант...с познати....и аз отивам до двете нули Mr. Greenи нещо си пея там и си тананикам....Излизам и едната дама от компанията... Shocked,,Ама ти си и пееш...! newsm78''
Не било нормално...бремена съм била...къде ми е била депресията! Mr. Green
Та...за това като 4ета за такива дами....Ми се струва,4е малко театрото е разиграно пове4е от колкото трябва! Wink
За да те накара да си постояно съпри4астен с всяка споходила я промяна....(присъща за бремената жена)!
Все да и показваш колко я оби4аш...как е важна тя за теб...Не 4е не го знае... Whistling
Ами щом това иска...обгрижвай я пове4е...гуши-муши,цуни-гуни,едно друго...Глези си я!
Прави и масаж на краката когато ти се прибереш от работа(нищо 4е ТИ си уморения Wink)
Мойто мъж така правеше....Боготворях го!
Не пропусна нито една ве4ер да ми направи масаж на кра4ката със специален крем(за отекли крака Tired)!
И такива мити работи!Остави я да си изживее драмата по свой си на4ин....Но не и се сърди,не я вини....Просто пускай вси4ко покрай ушите си и не се кахъри толкова!
Скоро бебо като се роди......Дано не стане по-страшно...!
Стискай зъби....и бъди мъж!
Оби4кай я и другото ще се нареди! Peace

# 33
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Ами що си си взел такава жена.
Ей така не гледат хората и после се оплакват.
Много такива жени познавам. Мрънкалници и досадници. Не ги харесвам. Една жена трябва да се глези, но с мяра.
Опитайте да поговорите, макар че сега заради хормоните вероятно ще е по-трудно.
Успех!

# 34
  • Мнения: 945
Като начало вzеми да прочетеш малко информация относно бременност, отглеждане на малко дете и т.н. Не вярвам жена ти да е zабременяла от съседа ти, предполагам, че и ти активно си участвал. Ама то бременността не е само до едното е..е, от там нататък се почва. За това по добре се научи как да бъдеш полеzен на жена си, така и сам на себа си ще си полеzен. Вярвай, и тя самата ни искала да спре да прави панаири... Ама не може.
Щом сте решили да имате дете, то би трябвало и да имате смелостта да поделите хубавите и лошите моменти по равно.

Djane, може теб да не ти е повлияла на психиката бременността, обаче някои жени нямат тоzи късмет. Не ги наричай прибърzано глеzени. Као дойде не пита...

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219

И аз при едни мои здравословни проблеми му казах на мъжа ми - " Ти ще ме успокояваш, няма кой". Така де нали знаеш какво казват при католическата венчавка :
"В болест и здраве...."
Така че давай го по-спокойно. Още ли не си си отработил типичния мъжки навик да чуваш само половината от това което ти говори жена ти. Моят мъж го прави и май му е добре така.  Laughing
А колкото до умирането, една приятелка заумира от 3 тия месец. Мъжа й търпя, търпя, пък накрая я пита, какви цветя харесва та да й носел на гроба. Е роди си жената, мина й следродилната депресия и след 6 месеца даже не помнеше че е щяла да умира.
И на твоята ще й мине. Ама ти си човека който трябва да я подкрепя, няма кой.

# 36
  • Мнения: 1 568
Моят съвет е - навеждаш главата, свиваш ушите и се признаваш за виновен по всички параграфи. След това й обясняваш, колко е права. И чакаш хормоните да се уталожат.


На същото мнение съм! Моментът не е подходящ! Ако държиш на нея-отложи това,за после!  bouquet

# 37
  • Мнения: 220
Цитат
Ами щом това иска...обгрижвай я пове4е...гуши-муши,цуни-гуни,едно друго...Глези си я!
Прави и масаж на краката когато ти се прибереш от работа(нищо 4е ТИ си уморения )
Мойто мъж така правеше....Боготворях го!
Не пропусна нито една ве4ер да ми направи масаж на кра4ката със специален крем(за отекли крака )!
Цитат

мислите ли че не го правя??? не с един, с два крема.... първо с 1 на рефан - зелен от водорасли май беше... после с лиотон 1000...

Цитат
Като начало вzеми да прочетеш малко информация относно бременност, отглеждане на малко дете и т.н. Не вярвам жена ти да е zабременяла от съседа ти, предполагам, че и ти активно си участвал. Ама то бременността не е само до едното е..е, от там нататък се почва.
Цитат

скъпа, ако не си разбрала до сега - това ще ми е второто дете... от февруари месец съм зачел тука из форума и навсякъде, разпечатал съм протичането на бременноста по седмици, какво трябва да яде, какво да прави, киселини и др...  стига сте ме поучавали, като че ли го правите с вашите мъже... те ако не са се сещали да го правят, не си мислете че всички сме така!!!

Код:
Мъжа й търпя, търпя, пък накрая я пита, какви цветя харесва та да й носел на гроба.
Код:

ей тва е свежа идея!!!

# 38
  • Мнения: 2 388
Човече, да ти кажа аз докато бях бременн и двата пъти си мислих, че ще умра и даже една вечер му казах, че застаховката ми живот е в негова полза - като умра да си потърси парите и да гледа децата. И това беше сериозно, без сълзи и истерии. Как издържа милия - не знам.
И след ражданията беше така - рев, мрънкане, претенции....на моменти чак на себе си бях антипатична.
Сега нещата си влизат вече в норма и трябва да ти кажа, че много се гордея с него...че нито веднъж не ми повиши тон, не ми се фръцна и т.н.
И ти ще издържиш....нали помниш, че жена ти не беше такава, като се запознахте  Wink

# 39
  • Мнения: 183
А през първата бременност пак така ли беше?
Мен що ли тази история на пързалка ми прилича newsm78.Иначе и аз не обичам жените-глезли Naughty,всяко нещо си има граници и дори и да изпада една жена в такива състояния ,то те не може да са нейното перманентно състояние и да се оправдава ,че е бремена.
Бременността е удоволствие,а не бреме и тегоба.

# 40
  • Мнения: 263
Момичета, недейте така! Всеки различно понася бременността и на всеки различно му се отразява! Лично аз по никакъв начин не мога да призная, че е удоволствие! Кое му е удоволствието: да ти се гади и докато си на работа да търчиш до тоалетната и да се чудиш дали няма да ти се догади точно, когато говориш с шефа?!
На всеки му понася различно, не може всички да сме еднакви!
Аз също мога да кажа, че не съм от тези, които много се превземат. Нито веднъж през бременността си не съм изпадала в ревливи кризи или т. н., но всичко ми тежеше и само ми беше гадно! Това, че на някого му е понесло и е имал лека бременност не значи, че с всички е така! Има жени, които и по болници лежат заради обезводняване от повръщане и какви ли не други проблеми!!!

# 41
  • Мнения: 183
Момичета, недейте така! Всеки различно понася бременността и на всеки различно му се отразява! Лично аз по никакъв начин не мога да призная, че е удоволствие! Кое му е удоволствието: да ти се гади и докато си на работа да търчиш до тоалетната и да се чудиш дали няма да ти се догади точно, когато говориш с шефа?!
На всеки му понася различно, не може всички да сме еднакви!
Аз също мога да кажа, че не съм от тези, които много се превземат. Нито веднъж през бременността си не съм изпадала в ревливи кризи или т. н., но всичко ми тежеше и само ми беше гадно! Това, че на някого му е понесло и е имал лека бременност не значи, че с всички е така! Има жени, които и по болници лежат заради обезводняване от повръщане и какви ли не други проблеми!!!
Права си ,има различни бременни,но има и доста бременни,които "злоупотребяват "със състоянието си,и глезотията им е трудна за изтърпяване.Всички сме имали кофти моменти,но първо ти сама трябва да се осъзнаеш и с помощта на човека до тебе да погледнеш положително и с радост на бременността си.

# 42
  • Мнения: 2 327
Ако правиш за жена си всичко, което си описал, да знаеш че съм неомъжена и искам второ  Wink Много кротка бременност изкарах и без истерии, въпреки че бях сама. Пък ако имам и мъж до мен, че и масаж на краката да и прави е-хе...

А сега сериозно. Явно се грижиш добре за жена си. Повечето мъже не са много адекватни и е нормално мамите да ти дават такива съвети. Просто и намери занимание на жената, щото от седене и мислене никой не е прокопсал. Особено в тоя период дето хормоните вилнеят. Ако ще да почне терлички да плете или да шие гоблени. Нещо дето да и отвлича вниманието от глупостите.

За останалото лек е времето, друго няма.

# 43
  • Мнения: 434
Не знам ,но ми се струва ,че малко преиграва жена ти,то вярно че ние жените винаги искаме да е нашата и разбира се винаги сме прави,но по някога прекаляваме.Най хубавото е ,че винаги можем да се оправдаем с хормоните-по време на бременност,след раждането а после и всеки месец. Laughing Laughing
Стискай зъби и това е,надявай се да се стегне след като роди. Peace

# 44
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Аз бях такава гадина с първата си бременност. Бях твърдо убедена че ще умра при раждането или след това, сънувах хлебарки с огромни очи в леглото, по цял ден ме болеше глава и ми се гадеше - АД. Сама не можех да се понасям.
С втората бременност обаче си взимах болнични от началото до края, цял ден лежах по диваните, хапвах, глезех се и гледах сериали. Пак ревях но защото Сайд не обича Жади или нещо подобно беше. Пак ме беше страх да не умра при раждането, но се опитвах да разсъждавам философски и гаднярски - като умра аз ще ида в рая а мъжа ми, гадината, ще гледа сам две деца - хак да му е. Мъжа ми и сина ми пък много бързо се ориентираха в обстановката и като видеха че се изнервям ми бутваха сладолед и изчезваха от стаята.

Що се отнася до правотата, кума ми разсъждава много правилно по въпроса. "Като стане каквото каже жената имаме консенсус, като стане каквото кажа аз се налагам" Ако искаш мир в къщи - трай си. И да знаеш че душа се вади с памук, не с чук. Така че ако искаш да се наложиш за нещо - мирно, кротко и подмолно.

# 45
  • Мнения: 1 492
Пак ревях но защото Сайд не обича Жади или нещо подобно беше.

Развесели ме  Joy Joy Joy

# 46
  • Мнения: 599
Браво за загрижеността ти.Дано жена ти го оцени някога.  bouquet

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219

ей тва е свежа идея!!!
quote author=tati2raseria link=topic=216871.msg4784059#msg4784059 date=1187933606]



Ей ама не го взимай толкова буквално.
Тя моята приятелка си падаше по преиграването и драматизирането. И точно такъв отговор и трябваше за да се замисли.
Ти най-добре познаваш жена си, знаеш как да подходиш. Пък и малко ти остава. Стискай зъби и това е.
Леко раждане на жена ти и сладко и много послушно бебче.

# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219


Ей ама не го взимай толкова буквално.
Тя моята приятелка си падаше по преиграването и драматизирането. И точно такъв отговор и трябваше за да се замисли.
Ти най-добре познаваш жена си, знаеш как да подходиш. Пък и малко ти остава. Стискай зъби и това е.
Леко раждане на жена ти и сладко и много послушно бебче.

# 49
   ти се радвай че си реве ами  не крещи като мене  smile3514 макар и да не съм бременна
  че тогава щеше да видиш какво е  Joy

# 50
  • Бургас
  • Мнения: 5 632
Според мъжа ми тайната на щастливия брак е в повтаряне на изречението: "Да мила, права си скъпа! Нещо се обърках". Особено ако положението е деликатно.

# 51
  • Мнения: 474
Моят мъж едва сега- 1 год. след раждането, си позволява да коментира какво чудо съм била на края на бременността и особено след раждането. Цитира 2 основни примера- единия път, когато съм ревала, че е свършила батерията на часовника ми и мъж ми е забравил веднага да купи нова и втория път- когато ревнах с глас, че сестра ми се скара на племенницата ми и я плесна през ръцете / дете на 3 год./, защото малката завираше вафла в процепа на DVD-то. Това и аз си го спомням- разревах се и се развиках, че детето е малко, не разбира и сестра ми да си прибере тъпото дивиди, вместо да "бие" детето. Всички замълчаха втрещени, наведоха глави, сестра ми каза "права си", аз се наревах обилно и после     Party
А след раждането изревах кофи сълзи, нямам никакъв спомен защо. Всичките ми обични хора ми звъняха и ми честитяха, а аз им рявах в телефонната слушалка с глас.
Всичко минава и заминава. А мъж ми се чувства герой в собствените си очи, че е издържал "мъжката".
И ти ще издържиш, няма начин!  Laughing

# 52
  • Варна
  • Мнения: 2 133
Отвличай й вниманието с нещо друго, говорете за нещо, което я интересува, споделяй твоите преживелици от деня (но по възможност без оплаквания). Правете нещо заедно, но не насочено към единия или другия, а към някаква друга цел. Ако имаш желание и знаеш как, помогни й да види бременността и бъдещето по друг начин. Принципно, когато единият е с "потънали гемии", другият или свиква с оплакванията му и му минават покрай ушите (изчаква да свършат) или прави нещо, за да даде нова гледна точка на другия. Успех!

# 53
  • Мнения: 3 268
Направо те съжалих.Представих си нагледно ситуацията,направо е кошмарно.Недей обаче да отвързваш синджира,че после става много лошо,и за теб,и за жена ти,да не говорим за бебето.Това,че тя е винаги права и не се извинява,няма да се промени.Мъжът ми е същия,за 20 години брак той в нищо не сгреши и никога не се извини.Трябва да свикнеш с това.Няма друг начин,просто го приемаш.За това,че плаче за глупости,не се притеснявай.Ще й мине.Ама не толкова бързо.Като роди,пак ще плаче и след месец-два ще се оправи.Сигурен бъди,всичко е от хормоните.Аз в деветия бях с успокоителни,не ревях,ама място не можех да си намеря.По цялото ми тяло ходеха"мравки" и ме гъделичкаха.Беше ужасно.Като родих,мравките изчезнаха.Въоръжи се с още малко търпение,краят на мъките ти идва скоро,тогава почват други "сладки" мъки,покрай бебето.Хайде,татенце,успех!

# 54
  • Мнения: 220
момичетааааааааааа, живота отново е хубав!!!!

на 30.08. жена ми роди здрава и хубава госпожица - 4.100 кг. и 56 см.  вече наистина не е крива като преди!!

 oops малката е страхотна, с тъмна коса, а отгоре косата й е като че изрусена на кичури!!! мноо се кефя - мноо е яко!!!

# 55
  • София
  • Мнения: 7 097
момичетааааааааааа, живота отново е хубав!!!!

на 30.08. жена ми роди здрава и хубава госпожица - 4.100 кг. и 56 см.  вече наистина не е крива като преди!!

 oops малката е страхотна, с тъмна коса, а отгоре косата й е като че изрусена на кичури!!! мноо се кефя - мноо е яко!!!

Да ви е жива и здрава   bouquet

# 56
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Честита рожба!
Да ви е жива и здрава!!!
Бързо възстановяване на майката!
И здрави нерви на двамата  Laughing

# 57
  • Мнения: 2 336
Честита радост и от мен!   bouquet
Пожелавам ви едно спокойно и усмихнато бебе. И едни спокойни и усмихнати родители!

# 58
  • Мнения: 2 070
Да ви е жива и здрава бебка.Ми тя голяма мома се е родила и сигурно много е тежала на мама. Wink

# 59
  • Мнения: 280
Само радост да ви носи бебата   bouquet  bouquet  bouquet и да си нацелуваш геройската булка  Laughing

# 60
  • Мнения: 4 473
Най-после нещо свежо да прочета днес.  Grinning
Ай, Честито да ви е, татенце!  Grinning

# 61
  • Мнения: 220
благодаря на всички ви!!!

лошото в случая е че съм пипнал един гаден грип и не смея да се приближа до малката...

голяма е сладурана... снощи рева малко и сега гледам  smile3507

# 62
  • София
  • Мнения: 2 840
Честита девойка!
Още една бъдеща съфорумка Mr. Green

Дажи и прическата е докарала фешън Simple Smile

# 63
  • Мнения: 3 268
Честито ви бебче!Да е кротичко и здраво,да могат мама и тати да си обръщат повече внимание! Wink

# 64
  • Варна
  • Мнения: 2 133
Честито!  Grinning  baloni

# 65
  • Мнения: 182
Честито бебе и от мен!!! Съжалявам, че чак сега видях темата и искрено се смях като четох някои постинги. Аз мисля, че съм от този тип жени, за които говори щастливия татко. Бях ужасна през цялата си бременност. Мъжът ми казваше, че е време вече да раждам, защото не се изтрайвам. Е, родих, ама по- хубаво не стана. просто умората  и еднообразието си казва думата. А относно глезенето- почти  всяка седмица на бременността ми готвих пълнени чушки с ориз или сарми с ориз. Сега мъжът ми се иска и да чуе за тях, за мое най- голямо съжаление. Казва ми да готвя от тях чак през следващата бременност hahaha

# 66
  • Мнения: 599
Честито бебче  bouquetДа ви е живо и здраво.

# 67
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 833
честит бебешор!
да ви е жива и здрава и само да ви радва!
от сърце   bouquet

# 68
  • Мнения: 2 211
Честито! Да е здрава, умна, красива и щастлива!

# 69
  • Мнения: 4 380
Честито бебче, татенце!

Радвай се че всичко е минало само с капризи и няколко реда сълзи със сополи.

Пълно е със случаи на полудяване по време на бременност или непосредствено след раждане. Психиатричните клиники знаят много подобни случаи.
Това е положението, на всеки хормоналната промяна действа по различен начин.

Аз лежах за задържане с една перманентна ревла, тази жена имаше наистина голяма нужда от психотерапевт, защото беше на ръба на патологията. Не знам как я издържаха роднините и, аз едва успявах.

# 70
 Simple Smile Simple Smile Simple Smile  Честита рожба и от мен!!!! Да порасне здрава, умна, красива и дано има много късмет Simple Smile

Поздрави на цялото ви семейство!

# 71
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Честита девойка!
Много радост и щастие да ви донесе!

# 72
  • София
  • Мнения: 622
Честито и от мен  Hug

# 73
  • София
  • Мнения: 1 524
Честито тате, да ти е жива и здрава дъщеричката и жена ти бързо да се възтанови.

Ейй мъжо като се върне ще му дам да чете, да види какво добро момиче си има в къщи, освен рев че ми се яде баничка, а съм вече много дебела, друго не е разбрал от бременността ми.  Mr. Green сигурно като тръгна да свалям тъпите килограми тогава ще се проява  newsm78 нали знаете гладна и злобна  Tired

Общи условия

Активация на акаунт