Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Искам бебе
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 28 отговора
незнам какво става закъснява ми с два дни вчера си мерих бт беше 37.1а днес сутринта като я измерих беше 36.9   според вас възможно ли е да сам бремена предарително ви благодаря
Цитирай

София

libertat 1 в много сложна ситуация си... И сега какво??? Ако кажем ДА  newsm78  Ами ако кажем НЕ  newsm78
Цитирай

Според мен е възможно да си купиш тест! Wink
Успех!
Цитирай

Пловдив

Успех!

Peace
Цитирай

Пловдив

А засякла ли си колко поредни дни температурата ти е висока? Ако е над 15,16 има вероятност да си бременна, но може и да си имала по-късна овулация, и да не са минали необходимите дни с вискока температура. По-добре си направи тест, той ще ти покаже ако наистина имаш 2 дни закъснение...
Цитирай

София

Теста ще си каже тежката дума. Ние можем само да гадаем, но ти пожелавам от все сърце  EFP
Цитирай

Варна

направи си тест  Peace
Цитирай

в Надежда-та

Успех!
Peace
Цитирай
не съм си мерила температурата от самото начало а сега от 3-4 дена  иначе имам някакви болки ниско в корема и леко са ми напрегнати гърдите
Цитирай

София

Направи кръвен тест ако не може да чакаш.
Симптомите нищо не показват
Цитирай

София

не съм си мерила температурата от самото начало а сега от 3-4 дена  иначе имам някакви болки ниско в корема и леко са ми напрегнати гърдите
това може да са и ПМС-симптоми, само тест ще ти даде яснота Peace
Цитирай
мисля днес да отида на преглед ама не знам колко дена трябва да има закъснение за да се види дали има бременост и все пак нямам никакви симптоми за цикъл само кръста ме боли и леко гърдите
Цитирай

плевен

мисля днес да отида на преглед ама не знам колко дена трябва да има закъснение за да се види дали има бременост и все пак нямам никакви симптоми за цикъл само кръста ме боли и леко гърдите
направи си тест.толкова рано от преглед нищо няма да се види.или пусни кръвен.но най добре изтичай до аптеката и направи един тест и пиши какво е станало.незнам как издържаж толкова време и не си правиш Hug
Цитирай
не си правя тест защотото ме съмнява да съм бременна поради това че си меря сутрин температурата а тя е 36.9 а ако има бременост тя трябва да е над 37
Цитирай

София

незнам как издържаж толкова време и не си правиш Hug

И аз се чудя  newsm78 . Аз досега да съм направила няколко теста от аптеката.

И това са симптоми преди цикъл.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 28 отговора