Пляскане с ръце

  • 5 029
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • на странно място ......
  • Мнения: 493
Аз забелязах моята кукла, че от около месец като и кажа браво и първо вдигаше ръцете а сега ги пляска точно както големите! Много е сладка! Hug Ще се научи не му мисли много на пляскането!

# 16
  • Мнения: 748
децата се научават най-лесно като повтарят това, което виждат. ако постоянно му казваш "браво" и му ръкопляскаш за всичко ще започне и то. иначе ще се научи когато си иска Grinning

# 17
  • Мнения: 1 371
Моето от около месец - пляска. Много е интересен. Когато му каже някой "браво" и той веднага пляска, но си пляска и когато е сам в кошарката - явно на негови си неща.
Много е хубаво и съм горда , че го научих (може и сам да се е научил, това ,че съм го показвала...), защото това е първото нещо , което след като му го кажеш и той го прави. Цялата рода и приятелите само това повтарят.....- " бравоооо"
 Grinning  Joy

# 18
  • Мнения: 2 005
Не си спомням, но специално за пляскането май започна да го прави по-късно newsm78 Не се шашкай -когато на детенце му дойде времето , то тогава ще започне да го прави Rolling Eyes И аз като теб много се притеснявах и споделях със съпруга ми , че детето на съседката това и това прави, а нашия -не, но само дето съм се притеснявала .Сега пък изведнъж проговори и прави неща, които другите не ги умеят  hahaha

# 19
  • Мнения: 674
 Моето пляска от 1 месец вече, ама само върху моите ръце! Joy

# 20
  • Мнения: 520
От около една седмица пляскаме вече с ръчички!

# 21
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Не помня.
Беше преди да стане на годинка, учим се застанали пред огледалото. Аз правя, той повтаря.
Преди да стане на годинка "казваше" Чао, даваше целувка, пляскаше с ръце и ги миеше, показваше къде са му ушите, правеше А-а-а като индианец и колко голям ще стане.
От скоро показва пръсче като го питаш на колко годинки е. Преди само свиваше юмручета на този въпрос  Laughing

# 22
  • Мнения: 2 677
Пляска, откакто стана на десет месеца и половина и след това показва колко голям ще стане. Но това е единственото, на което се е научил. Опитвам се да го науча да дава целувки, да казва здрасти и чао, но напразно засега.

# 23
  • Мнения: 4 496
Честно казано...не си спомням. BlushПреди годинка ще е било,защото си спомням,че бяхме навън и пляскаше на едно куче...

# 24
  • Мнения: 1 230
Ами почти на 11 е и вчера я хванах на пляска с ръца  Grinning Не съм я учила, но ходи на ясли и предполагам там е видяла  Peace

# 25
  • Мнения: 1 174
Vesselka, Всяко дете придобива по различно време такива умения,като пляскане,ма-ма,та-та.
Моите са близнаци и въпреки,че са по цял ден заедно,не знаят да правят едни и същи неща,могат да пляскат,но пък например Дари показва,че ще стане на 1 годинка,Ради не,той пък показва с очички часовника,тя не и т.н. Hug

# 26
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
На почти година баба му го научи след ,като си изяде яденето, да казва браво(той казва "баа") и да пляска.
Аз не го карам,но той го е запомнил и сам си го казва, без да го кара никой.

# 27
  • Мнения: 274
аз когато го учех също като теб той не искаше и подсле към 1,5 г започна да си пляска сам. маи всичко е с времето си, колкото и да го учиш то като му диде времето детето започва само да прави различните неща.

# 28
  • Мнения: 257
Горан се научи преди няколко дни (след една седмица ще навърши 1 годинка). Просто изведнъж го видях, как пляска, нито съм го учила на това, нито съм му показвала.

# 29
  • Мнения: 1 321
И ние още не можем да пляскаме с ръчички.Като му ги хвана и му показвам как да го прави той се залива от смях и после все едно нищо не съм показвала...... Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт