Пляскане с ръце

  • 5 016
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 303
На каква възраст децата ви започнаха да пляскат с ръце?
Ние сме на 11 месеца,но още се назландисваме.Уча го,но може и да не е достатъчно

# 1
  • Мнения: 5 362
Не си спомням точната възраст,когато го е правила Калина.
Не се притеснявай-ще се научи-и на това и на много други работи,дори и без ти да го подканяш Peace

# 2
  • Мнения: 288
Май някъде около 10-11мес, не се притеснявай  има време, пък и без да го учиш ще се научи

# 3
  • Мнения: 4 668
А нужно ли е да може да пляска с ръце ?  Rolling Eyes
Аз даже не си спомням моят син кога е започнал и то без да го учим ...

# 4
  • Мнения: 5 026
Около 9-10 месец , правеше го много смешно,ръчичките му се разминаваха  Mr. Green

# 5
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Мъчила съм се да го уча на какво ли не,но той не подлежи на обучение.Не ми обръща внимание и тва си е,прави си каквото си знае. ooooh!Спрях.Не след дълго сам започна да показва разни неща (да пляска,да показва колко ще порасне и др.)

# 6
  • Мнения: 6 461
Не си спомням с точност ,но някъде около месец преди годинката.

# 7
  • Мнения: 881
Здравей,майче.Ние сме на 9месеца и половина,но моята кукличка започна с пляскането на ръце още когато беше на 8 месеца,но тогава ръчичките и се разминаваха,но вече го прави както трябва.Мисля че всяко дете се развива индивидуално,така че няма за какво да се притесняваш Peace

# 8
  • Мнения: 8 999
Никога не съм ги учила, не знаех, че е важно.

# 9
  • Мнения: 4 621
Не си спомням точно, но беше преди годинка. Може би около 10-11 месеца Hug

# 10
  • Мнения: 3 360
И аз не помня Rolling Eyes..Не се тревожи-и това ще се научи да прави Laughing

# 11
  • Мнения: 1 523
На 10 мес. можеше да дава боц, да пляска с ръце.

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 10 816
На около 10 месеца.Толкова силно пляскаше,че се чудех дали не я боли.

# 13
  • Мнения: 1 264
И Калоян още не може да пляска. Хващам му ръчичките и му показвам как да пляска. Много му е забавно, но сам не може.

# 14
  • Мнения: 1 303
Поуспокоих се
Едва ли е чак токова важно да пляска,но гледам около мен деца на неговата възраст пляскат,даже от по-рано и рекох да попитам.
Даже одеве прочетох в 1 книга че чак към 13 месеца децата се справяли геройски с това умение Laughing

Общи условия

Активация на акаунт