Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Деца от 1 до 6 г.
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора

София

Първо да се похваля, защото съм много горда  Very Happy
Днес бях свалила за малко памперса на сина ми и след малко той клекнал в коридора и ми казва "ако". Аз първо си помислих, че ми казва нещо друго и два пъти го попитах, той много убедено ми повтори "ако". Нямаме гърне, понеже си мислех, че още му е рано и при това положение реших да пробваме направо на тоалетната чиния. За моя голяма изненада човекът си свърши работата и дори беше много доволен от себе си   Mr. Green
Явно вече му е дошло времето, но сега се замислих дали не може да проруснем гърнето и да го уча направо на тоалетната чиния и какви биха били плюсовете и минусите на това?
Като плюс се сещам, че няма да ми се налага да чистя гърне или разсипано гърне, но се притеснявам да не би да свикне да го държа аз и след това дълго време да сме все така. Вие как мислите?
Цитирай

Тоника я сложих направо на тоалетната чиния. Не я държа. За това си има специални адаптори, продават ги в магазините. Слагаш ги и нямаш грижи.
Цитирай

Габрово

Продават специални представки за деца,които се закрепят на тоалетната чиния.Пробвай с тях.
Цитирай

Пловдив

Браво!
Продават специални представки за деца,които се закрепят на тоалетната чиния.Пробвай с тях.
Peace
Цитирай

Бургас

Имаме гърне,но никога не е ползвано по предназначение.Сега я слагам направо на тоалетната чиния.
Цитирай

За момченце е добре да се научи да пиша право на тоалетната чиния. Но ако му предстои постъпване в ДЯ там всички ги слагат на гърнета
Цитирай

Интересно, ще следя темата
Цитирай

София

Гърнето е едно удобство - детето само си го взима и си сяда на него. Дори и с детска дъска на тоалетната чиния, винаги трябва да асистираш, докато порасне достатъчно, за да може само да сяда.
Цитирай

в Надежда-та

Peace
Цитирай

София

За момченце е добре да се научи да пиша право на тоалетната чиния. Но ако му предстои постъпване в ДЯ там всички ги слагат на гърнета
Аз пък си мислех, че момченцата доста по-късно започват да пишкат прави  Thinking
Тези приставки еднакъв размер ли са?
Сега се сещам, че съм виждала едно специално гърне, на което му се маха дъното и става и като поставка за тоалетната и има стъпалце детето да се качи само, което може би ще е удобно при пишкането.
Цитирай

София

За можене  - може, що не, но наистина удобството на гърнето е, че детето си го взима само, сваля гащи и най-много да чуеш готовооооооо. Иначе пак мъргазуваш да вдигаш и сваляш от тоалетната.
Цитирай

Старата столица

Калина започна да пишка първо на тоалетната-с детска седалка.След известно време заобича и гърнето Very Happy
Цитирай

Горно нанадолнище

Пробвах направо на тоалетната чиния , но нищо не се получи , защото той знае, че мама и тате ходят там HugЯвно на гърненцето му е по-удобно сам да си събува гащичките и да го прави, а най-интересното е когато идва с гърнето да ни се хвали какво е направил hahaha
Цитирай

Малкия пиша прав,тати го научи,и е много горд от себе си.Пропусна гърнето,не му беше удобно.От Практикер взехме детска седалка,мисля,че му е удобна.Радвам се,че пропуснахме гърнето,защото съм малко гнуслива и ми беше кофти ,когато се налагаше да го мия... Blush
Цитирай

София

Ния е само на тоалетната с бебешка дъска от самото начало
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора