Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Искам бебе
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 22 отговора
Относно теста за овулация съм чувала, че не трябва да се пият течности и да не се ходи до тоалетна няколко часа преди това, но на упътването не пише нищо?? Моля кажете ми колко време да изчакам. В тези жеги си е направо мъка.
Цитирай

Варна

Здравей аз знам че теста за уво може да се прави по всяко време на деня само да не със първата урина поне така ми каза моята лекарка Hug
Цитирай

София

Аз знам, че трябва да се прави по едно и също време в дните когато се правят тестовете.
Цитирай

Не знам каква марка ти е теста за овулация, но аз съм ползвала две различни марки и в упътванията и на двете пише, че преди теста не трябва да се ходи до тоалетната 3-4 часа. Както и че не бива да се прави сутрин.

Най-добре е да се прави късно следобед.

Наистина е трудно с пиенето на течности и неходенето до тоалетна. Аз така си докарах цистит единия месец.

Успех ти желая!
Цитирай

newsm78 НА моя пиШе, че се прави сутрин.  newsm78

И все пак може би е по добре да не се пият много течности преди това, zа да не е раzредена урината и концентрацията на хормона да е по голяма. Но това си е само мое предположение.
Цитирай

София

newsm78 НА моя пиШе, че се прави сутрин.  newsm78

И все пак може би е по добре да не се пият много течности преди това, zа да не е раzредена урината и концентрацията на хормона да е по голяма. Но това си е само мое предположение.
Peace точно така е. Добре е да се прави след обяд, по едно и също време /15,00 до 19.00, например/
Цитирай

София

Аз четох, че нивата на хормона са най силни в ранния следобед Thinking И наистина - миналата седмица в петък вечерта имах бледа тестова чертичка, в събота правих теста в 13 ч. наобяд, след като не ходих до тоалетна 4 часа/ ей това стискане ме убива просто ooooh!/ и гледам пак две черти с различна наситеност. Викам си - а сега де, що тъй, би трябвало вече да идва тази овулация newsm78 Отне ми около 2-3 минути да зацепя че тестовата черта е двойно по-наситена от контролната и моментът е настъпил Laughing
Цитирай

София

А има ли значение коя марка тестове за овулация да се използват-в смисъл има ли някоя по-добра от другите или е без значение? Защото аз си купих вчера, но ще ги ползвам за първи път през този месец-"Клиър вю" са, то само такива имаше в аптеката
Цитирай

Този месец и аз реших освен БТ да използвам и овутестове за засичане на овулация...
Взех Клиър Вю....наистина, че започнах малко рано да ги правя ( в смисъл, по рано в цикъла ), но определено ми се струва, че или аз нещо бъркам ( а ги правя след работа към 19:00, но без да съм стискала толкова време, щото...може да стане инфекция  Mr. Green ) или те са дефектни...контролната черта е супер бледа и излиза след повече от минута...

Днес ще купя втора кутия и ще пробвам малко по-рано след обед да ги правя....
Цитирай

плевен

правила съм ги следобят към 3,4ч без да се съобразявам с пиене на течности и ходене до тоалетна и винаги са си показвали като дойде момента. Peace
Цитирай
Аз си ги правих следобяд когато ми падне,дори,някой път ве4ер към 8ч, 4е се връщам късно от работа,и не съм спазвала това за те4ностите,и винаги ми показаха деня на ову с 2 хубави 4ерти-резултат - и 2та пъти бременност,от раз.За съжаление 1та завърши с аборт юни Sad, а 2рата е сега/не смея да го кажа на висок глас-4е втората 4ерта на теста е още бледа/За протокола бебеправенето го "извършихме" по един ПЛАН за забременяване от za4atie.com
Т.Е. и двете системи при мен работят Very Happy!
Цитирай

Пловдив

Тихичко честито, зазик   bouquet
Цитирай
Тихичко честито, зазик   bouquet

bouquetМерси тихи4ко SmileНадявам се да съм в помощ на  другите моми4етата!
Цитирай

Варна

зазик  какъв е този план newsm78
Цитирай
зазик  какъв е този план newsm78

Very Happy Значи - В Деня когато теста ти за овулация е Положителен- правите секс,и следващите 2 дни,"по4ивате" 1 ден, и следващия ден правите последен опит!След тов ЧАКАТЕ! Very Happy Това е-при мен подейства!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 22 отговора