Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

с трима мъже :)

Пиеше се нещо за отлагане на мензиса, бяха някакви хапчета, пият се докато искаш да задържиш положението и като ги спреш - на другия ден ти идва.

И изобщо - има ли нещо да отлага мензиса, ако до очакваната дата има само два дни?

Както се досещате, този зор е за една приятелка  Smile, че й е спешно 
Цитирай

София

Една позната изпи доста витамин С и така го забави. Нека пита в аптеката за такова хапче.
Цитирай

Оргаметрил. Обаче това са хормони и аz не бих ги пила беz наистина да е необходимо. Иначе това с витамин Ц и аz съм го правила. Само че не zа отлагане, а zа спиране или намаляване на кървенето.
Цитирай

София - Младост 1А

Аз знам за Оргаметрил, но не помня точно как се взимаше. Мисля че беше няколко дни преди очакваната дата по 2 таблетки - сутрин една и вечер една. След това след спирането до два-три дни идва менструацията. Само че аз съм ги пила преди 5 години и не мога да бъда точна. В аптеката ще те консултират.
Цитирай

Бургас

и аз съм пила един два пъти Оргаметрил, ама вече не помня с подробности как и по колко се пиеше...
Цитирай

Русе / София

Оргаметрил, но се консултирай с лекар
Цитирай

София

Примолут нор...но все пак си трябва консултация  с гинеколог
Цитирай

Бургас

Ако пиеш ОК и не направиш пауза между две опаковки пропускаш цикъл.Но трябва да се прави само ако е много необходимо.
Цитирай

В сърцето на ММ

Оргаметрила се пие седмица преди цикъл.Не знам да има хапче за в последния момент.
Цитирай

Старата столица

Чувала съм за Примолут нор-а,че някои жени го пият за подобни неща.
Но според мен най-добре е консултация с лекар и тогава прием на каквото и да е.
Цитирай

За "Примолут- нор" съм чувала.
Цитирай

София

"Примолут - нор" са хапчетата. Започваш да ги пиеш 3 дни преди очакваната дата на менструацията по 1 сутрин и вечер. След като ги спреш ти идва след 2-3 дни Peace
Цитирай

София

Пила съм Примолут Нор, но за обратния ефект-да ми дойде по-бързо, Е, не стана, уж трябвало няколко дни след изпиване на дозата да се случи. Минаха 2 седмици...За отлагане не съм пробвала-при тези резултати със стимулирането Laughing
Цитирай
Аз пия Витамин Ц 
Цитирай

Пиеше се нещо за отлагане на мензиса, бяха някакви хапчета, пият се докато искаш да задържиш положението и като ги спреш - на другия ден ти идва.

И изобщо - има ли нещо да отлага мензиса, ако до очакваната дата има само два дни?

Както се досещате, този зор е за една приятелка  Smile, че й е спешно 

Аз пия "Регулон" като искам да ме позабави и го спирам,когато искам пък да ми дойде! Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.