Имам аз една мечта-чак ОКТОМВРИ да родя!

  • 13 904
  • 283
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 555
Аз бях  Embarassed

# 61
  • Мнения: 405
  bouquet  Много е готина!

Аз се чудех сега като си имаме две бебчета талисманчета, дайте и на двете да измислим някакви наградки и да са ни живи и здрави талисманчетата  HugНали имахме такава идейка Simple Smile  Какво ще кажете ? Само че какви наградки??   newsm78 Мисля....

# 62
  • Мнения: 2 100
М, ето пак следобед нема никой....спите лииииииии. Е, спете, спете, после що по цяла вечер караконджули  1countingsheep

# 63
  • Мнения: 18
Поздравления за Карина и майсторството по темичката!  newsm10
Аз от хилежи по Галините парашутки и съвсем забравих!  smile3555
Добре дошла и на новата ни мама, vanyatr! Айде попълнихме 5.10 с още една мома!  thumbsup 
Nigella, чудесна идея за наградките, но от всичките бебешки джунджорийки трябва да изберем нещо, което да подхожда най-много за случая... Ама какво да е то??? newsm78
Джиджа, аз също съм на мнение, че във Варна без зимен кош не става.  Naughty То с тези ветрове при нас бебетата още на първото излизане и ще са продухани от всякъде. Мерси за разясненията по контракциите.  Hug При мен за сега са в застой и се надявам скоро да не ме навестяват в този си вид, че нещо ошашкащо ми действат.  Rolling Eyes 
Аз ще отида да се опна, че нещо взе да ми играе май кръвното и ми става едно такова омагьосано, но до сън няма да стигна, като се има предвид, че съм станала в 11 и 20.  Embarassed Whistling   

# 64
  • Мнения: 2 100
mamma mia, трайте с бебо Simple Smile остана още малко все пак. И не се притеснявай за разни работи, защото аз от това може да ги получавам тези контракции. Спокойствие му е майката  Peace

# 65
  • Мнения: 249
Здравейте мамчета Simple Smile
добре дошла на vanyatr   bouquet  bouquet  bouquet
аз от понеделник ще съм вече в болнични ама ще остана до края на месеца , защото " добричкия ми шеф " ми влиза в положение ,как не като съм била в болнични това не означавало , че съм била неадекватна-това беше отговорът му едва ли не съм му задължена ама няма как ще го изтърпч и тази седмица а после ще има да взема Simple Smile
лек ден засега

# 66
  • Мнения: 1 919
М, ето пак следобед нема никой....спите лииииииии. Е, спете, спете, после що по цяла вечер караконджули  1countingsheep
та Джиджа не спа ама викам ти дам отчет да не ма мислиш, и най-вече що неспя вечер. Mr. Green
  та дося косих ливадата,то беше нива,цяла прелест 2 декъра и половина-Белчо и Сивушка всеки ден на оран бяха там-ма ей на настана суша и ралото се счупи..че одих до магазина за ново рало-марка ЖИЛЕТ,малко си позагубух аз времето докат проуча аз у ТКЗСрските листи за най-новите модификации ....ма ей ма....изорах нивата,събрах люцерната   Mr. Green  Crossing Arms ма ми са задръсти ваната,че си изтървах на ралото предпазитела, че се прайх на водопроводчик!  Crossing Arms Имам си аз и комбайна за косене и трактор ама немога да ги търпя как бръмкат/ та затуй пак на старото жилетче заложих

та забрайх да кажа  на каринчето  браво за оформлението н а темичката  Hug

# 67
  • София
  • Мнения: 1 555
Браво на Карина за старанието и хубавото оформление!  smile3501  smile3525

Получих преди малко пак съобщение от Мирама - "Мерси отново на всички за пожеланията.Simple Smile Не съм снимала отново бебето, защото е започнала жълтеницата и е доста жълтичко, но кръвната картина е добра и сама ще се справи без да се налага да я слагат на синя лампа. Разрешиха ми да и нося кърма и от 15ч. трябва да са и дали за първи път и така на 3 часа."

Браво, че малката сладурана бързо се оправя, а сега ще папка и най-полезната за нея храна - кърмата на мама. Дано наддава бързо и скоро да се гушкат в къщи!  Party

galentinassJoy

# 68
  • Мнения: 2 100

  .....та дося косих ливадата.....

 newsm78 Туй беше другото ми предположение, ама ви викам, че оня ден бая косихте тука...ама с кво я "храните" тая ливада бре?  Joy Joy

# 69
  • Мнения: 295
и аз не спя, ми размишлявам. Размишлявам в/у активи, пасиви, активни пасиви...и имат ли пряка връзка с ненормалния ми съсед, който е решил че ми е малко събуждането с хипер силна музика в 8 сутринта и не ми е нужен повече сън за през деня и поради тази причина яко дъни баса под нас.

Пък, Джиджа като няма никой друг, ти пиши бе, недей само да надничаш има ли някой или не.
Аз като пооправя емоционалното си състояние и разпусна след скандала с моя скъп съсед ще ти отговоря Peace

# 70
  • Мнения: 2 100
Е, да папка малката Simple Smile Полага и се и то доста Simple Smile

Ама да питам аз всички ли бебета се разболяват от жълтеница и от какво зависи това? Питам защото лекарката каза, че ако нашето бебе се разболее от жълтеница, щяло да се лекува по продължително от обикновено (това във връзка с групи и резус фактори  Sad )

# 71
  • Мнения: 2 100
Ех, коки, както съм бойно настроена напоследък, знаеш ли как ми трябва някой, с когото да се карам...Засега се карам с майка ми, ама тя днес заминава и няма да има с кого...Че и съседката под нас спря с битовия алкохолизъм и виенето през нощите.... newsm78

Ta...случайно да живееш нейде наоколо? Twisted Evil

# 72
  • Мнения: 2 100
Малееееееееееееееееееееее, ама съм такъв заплееееееес, МИШОЦИ НА ПЪРВААААААА  Party

Не бях ги забелязала! Поздравления на авторкатаааа. Ех, че сладки мишоци Grinning Heart Eyes

То накрая само аз ще изпиша света тука, после ше ви доскучее да ми четете простотиите Simple Smile))

А, да ви се похваля за коша. Сега ми се обадиха от магазина. Коша си бил наред, ама незнаели явно как да го слагат, та шефката специално дошла да им показва  Joy И сега мъж ми ще ходи да му показват и да забира коша, та и аз вече почвам лека полека да снимам...2те си покупки и...1 подаръче Embarassed Whistling

# 73
  • Мнения: 405

Ta...случайно да живееш нейде наоколо? Twisted Evil

 Joy Joy Joy Joy Joy rotfImao rotfImao rotfImao

МУХААААХАХАХа , значи кат'ми дойде и на мен бойното настроение - ше 'зема да ти се обадя, smile3508жалко че си толкова далече  tooth

# 74
  • София
  • Мнения: 1 555
О, коки на счетоводство май ми замирисва..... Joy Щото и аз се борих с него през юни.....
Ще стискаме палци...а съседът ти.... #2gunfire То бива ненормалници.....

Джиджа - всички бебчета страдат от жълтеница. Това не е точно болест, ами червените кръвни телца неща са по-гъсти ли...уф..не ме бива, но трябва време да се адаптира човечето, а през това време май билирубинът се отлага по кожата и за това изглеждат жълтички. То може и големи глупости да говоря  Blush, но важното е, че е напълно нормално и всички минават през този период. А за кръвната група е вярно...и аз съм с резус фактор отрицателен и лекарката ми ме предупреди, че бебка ще е с по-тежка жълтеница. Но споко и този период ще го минем.

Хайде - чакаме снимки на коша и количката.  Mr. Green

Искам да гледам колички пък....тъй че слагайте, тези които не са сложили.... Joy

Общи условия

Активация на акаунт