Моля ви за съвет - изправяне на коса

  • 889
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 802
Имам адски досаден проблем!  Crazy
Преди месец си накъдрих косата, ама станах като агънце - багънце във главата! Никак, ама НИКАК не се харесвам. Моля ви за идеи как да си изправя косата? Или поне как по- бързо да се отпусне.
Освен това след къдренето започна да капе и то доста плашещо!
Ще съм благодарна на всякакви идеи!   bouquet

# 1
  • Мнения: 6 958
Моля ви за идеи как да си изправя косата?

Питай този, който ти я е накъдрил  Peace Иначе кофти работа  Whistling

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 133
Няма начин. Всякакви манипулации - преси, химическо изправяне, силни стилизанти ще я съсипят съвсем. По-добре наблегни на качествени продукти за възстановяване на косъма.

Последна редакция: чт, 23 авг 2007, 23:02 от Polly N.

# 3
  • Мнения: 5 317
По-добре наблегни на качествени продукти за възстановяване на косъма.
това е и моето мнение.

# 4
  • варна
  • Мнения: 1 830
По-добре наблегни на качествени продукти за възстановяване на косъма.
това е и моето мнение.
newsm10 newsm10 newsm10

# 5
  • Мнения: 9 074
Докато отмине действието на къдрина, някак се опитай да си измислиш прическа - да си хващаш косата, да слагаш фибички - както ти е удобно.
Както вече са ти казали, грижи се за косата си с подходящите продукти - в козметичен магазин ще те посъветват какво е добре в твоя случай.
Успех!

# 6
  • Мнения: 1 802
Благодаря ви!   bouquet
Във момента ползвам изцяло козметика за коса на Нивеа. Дано ми помогне колкото може. Ще започна да правя и някакви подхранващи маски.
Жалко че още 6-7 месеца ще се гледам така...  Crazy

# 7
  • Мнения: 72
Моят съвет е да си направиш домашна маска от бадемово  масло и жълтък. Преди време и аз се къдрех често и с тази маска ми се отпускаше бързо косата.

# 8
  • Мнения: 5 362
И моят съвет е да не изполваш преси и сешоари NaughtyТо и без това от къдренето се е съсипала...
И ако имаш възможност замени козметиката на Нивеа с нещо по-качествено Wink Peace

# 9
  • Мнения: 1 802
И ако имаш възможност замени козметиката на Нивеа с нещо по-качествено Wink Peace
Ted_Ka
Моля те  Simple Smile дай ми някоя конкретна марка!  Hug

# 10
  • Мнения: 5 362
Ако аз бих избирала-например,професионалните продукти на Лореал ще си купя.А и всеки според възможностите си все пак Wink
Отиди в някой фризьорски салон и поискай съвет Peace

# 11
  • Мнения: 9 074
Всичко е въпрос на финанси, за съжаление...
Отиди в някой специализиран магазин за продукти за коса, например от верига Зара, там е пълно с какви ли не неща.

С какво се къдри, че ефекта е толкова месеци?

# 12
  • Мнения: 1 802
.:.Stef.:. със къдрин (български).
Ама и аз съм една...имам естествено чуплива коса и взех та се накъдрих и успях да си разваля косата (не че това ми беше целта де Simple Smile )

Ted_Ka Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт