Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 187 отговора
...С вашите половинки .Въпросът е към женените един единствен път. WinkАз много трудно вярвам в това но се надявам!
Цитирай

Не. Мисля, че ще умра рано всъщност. Не знам защо, но така ми се струва.
Ако не умра, предполагам, че ще сме заедно...то няма коя друга да го издържи, пък и мен няма да се намери друг да ме понася. Мда. Rolling Eyes
Цитирай

мен ако питаш,аз на нищо не вярвам...............все пак никой не може да си предвиди бъдещето.....................икренно се надявам и аз да останем заедно и да се обичаме и увжаваме както и сега,но да вярвам,че така ще остане завинаги....................... newsm78
Цитирай

пред компютъра

Дали ще доживеем заедно до старини е божа работа.
Ако зависи от нас няма проблем. Ще си живеем заедно още дълги години. Не мисля, че някога ще решим да се разделим.
Цитирай

София

Да сме живи и здрави.
Много се надявам.
Цитирай

край морето

Ами каквото ни е писано туй ще стане,  но да кажа надявам се  Laughing
Цитирай

На морето!

За да не "дърпам дявола за опашката" ще кажа надявам се,силно се надявам.
Цитирай

Пловдив

Не.
    Къде става - къде - не.  ,  но при мен е втори брак-... и не се брои. 
 един доста  циничен човек беше казал , че е важно да си отваряме НЕ краката,  а душата, когато примаме някого до  себе си..

а, за секса.. ще се видим в Клюкарника:-))
Цитирай

Да... повече от сигурна... Нямам време да се съмнявам, живота ми е твърде кратък zа това.
Цитирай

Бургас

Не. Не вярвам. Не мисля. И така нататък. Но пък знам ли  Thinking Не вярвам в любовта завинаги. Не вярвам ама никак.
Цитирай

И аз скоро си задавах този въпрос ,но не стигнах до положителен отговор в главата си.Обичаме се.Дано не съм права.
Цитирай

На една звезда

Вярвам да. Very Happy
Цитирай

София

Вярвам, да.
Цитирай

Сред цветя, любов и мечти

Да! Ще живеем на село, зад къщата ще имаме засадени домати и краставици, а отпред цветя!
И внуците ще идват през ваканциите и няма да искат да си ходят после... Mr. Green
Цитирай

BG

предполагам, че вярвам, щом понякога си представям как децата ни ще тръгнат по своя път и ще останем пак двамата.  Thinking
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 187 отговора