Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Татковци
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 78 отговора
Това е вечната история.
Съпругът ми е мил и почтен човек.Изкарва доста добри пари и се грижи за нас.
Любовта ни е много стара и както се казва, трябва бая духане, докато се разгори.
По тази причина, може би, си паднах по съпруга на моя приятелка.
И с него се познаваме отдавна, досега не го възприемах като сексуален обект,но ето че, сега ме подлудява.
Показах му, че го желая,  и той ми отговори със същото.
Може ли сексът за една нощ да освежи връзката, или това е краят и?
Цитирай

Според теб ако съпругът ти си беше паднал по твоята приятелка и изкарат няколко нощи заедно, това щеше ли да освежи връзката ви, а тази на твоята приятелка ? 

#2gunfire ooooh!
Цитирай

гр. Пловдив

И аз съм от неразбиращите подобен тип освежаване. Ако не искаш вече да си с него- кажи му и се разберете. А пък не е ли малко гадно да ползваш мъжа на приятелката си. Като се замисля и за него що за съпруг е... ooooh!
Цитирай

гр. Пловдив

Сега като се замисля - я говорете по семейно и се разменете за малко. Суинг историйка.
Цитирай

Пловдив

Мисля,че ти по-добре знаеш дали това ще освежи връзката със съпруга ти или тя ще "умре" завинаги Peace.Не си мисли,че искам да те съдя или да ти давам акъл - само си помисли готова ли си да загубиш семейството си newsm78/защото риска това да стане не е малък/.Каквото и да решиш да направиш - УСПЕХ  bouquet
Цитирай

Galaxy 13197853088

Дамммм и той да вземе да разнообрази с някоя млада колежка и след това да ти бие шута да ли няма да е по-добре? Ако не си удовлетворена от него, вземи си вибратор, разнообразете секса. Ако и това не помага, а за теб много важно да бъдеш добре изчукана, разведи се. След това прави каквото искаш ... Преди това е гадно спрямо ПОЧТЕНИЯ и мил мъж ....
Цитирай

Варна

Ехеее, я по- полека де! Какво я "метнахте на рогите"!? Аман от перфектни хора! Аман!
Към авторката: Според мен, не търсиш съвет с пускането на темата, а просто искаш да споделиш. Така, че няма да те съветвам. Какво ще се случи и как ще се отрази на брака ти зависи само от теб! Мисли!
Цитирай

Секс със съпругът на приятелка не е най-подходящият метод за освежаване на връзката.
За освежаване на връзката усилие е необходимо да положат и двете страни. Ако искаш това да стане чрез секс- идете на суинг клуб Wink
Цитирай

София

Може да я освежи,може и да я погуби.Щом като е с приятел,издънката ви е в кърпа вързана.Май ще стане второто.
Цитирай

Еклесиаст

Темата ти трябва да е въпроса който задаваш на накрая в поста си.... аз мисля че ти вече имаш отговор, но сега може би търсиш отговор за съвеста си...аз не мога да ти го дам...
Цитирай

там където искам, но не така, както бих искала

Секс със съпругът на приятелка не е най-подходящият метод за освежаване на връзката.
За освежаване на връзката усилие е необходимо да положат и двете страни. Ако искаш това да стане чрез секс- идете на суинг клуб Wink
А ако искаш просто мнението на някой друг, моето е категорично не!
Цитирай

Galaxy 13197853088

Я вземи пусни темата в Наш дом, там все ще се намери някой който да ти каже "Давай" ....
Цитирай

Варна

Ти пък не можа ли да се освежиш с някой млад ерген, ами точно със съпруга на приятелката?! Цяло чудо ще е, ако не стане скандал.
Цитирай

Нормално е след толкова време да искаш да бъдеш с друг мъж. НО, идеята да се отъркаляш с мъжа (партньора) на приятелка (позната) не е хубава, ама изобщо - най-малкото от чисто човешка гледна точка. Ако оставим това настрани - бъди сигурна, че шансът да се разбере е 100%+, което би могло до разпада на две връзки, а за точно такова нещо едва ли са подготвени учстниците в четириъгълника, заедно с децата от връзките (ако има такива). А ако и единият от прелюбодейците се влюби, а другият оцени, че рогоносещата му половинка е по-добра и иска да остане с него/нея - абе аргументи против такова нещо мога да изброявам до безкрай.
Ако ти се доиска чуждо - в друг град, в друга държава, езикът зад зъбите, да не вземе да изтърве, че "домашната ти любимка" се е разхождала навън, предпазни средства и дори може да се представиш с чуждо име на "жребеца" (ами тъй де), и ни лук яла, ни лук мирисала - мир вкъщи и любов навън. Но не любов у съседите докато съседката я няма - някак си е долно
Цитирай

На морето!

С риск да те обидя ще ти кажа само "Надявам се да не си ми приятелка!"
Аз съм на мнение,че проблемите се решават в семейството,а не навън,но щом ти смяташ,че че може да се "освежиш"-добре,твоя воля,но защо трябва да "освежаваш" и приятелката си?
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 78 отговора