Мнения за х-л Примасол Синева Бийч - Св.Влас?

  • 8 778
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 337
Людмила Терзиева -тел. 0554 68308

Тази Людмила (вече е управител на хотела) ще трябва комисионна да ми дава вече Mr. Green.
Това за шумоизолацията не е вярно, дори напротив. Щом сме ходили с ревящо бебе и нищо не се чуваше, ако дограмата е затворена Peace

Приятни емоции на всички  bouquet

# 16
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Реших, че няма какво повече да чакам и да не увисна накрая, затова сега си направих резервация чрез Сънлайт Травел за дата от 7септември. Чакам до края на деня да ми потвърдят резервацията. Аз запазих за 6 нощувки и цените са си както по-горе писах, никой не спомена, че само за 7 и повече нощувки цената е 48 или 53 лв.
Резервирах от 8 септ!
Дали ти потвърдиха резервацията? На мен директно от хотела ми казаха че нямат свободни места! Cry

# 17
  • Мнения: 1 314
Още вчера от туристическата агенция ми потвърдиха за 6 нощувки в четиризвездния, считано от 8 септ, надявам се да няма проблеми дотогава и да сме здрави.!

# 18
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
На мен все още никой не ми се е обадил и ще смятам че няма места! Cry Cry Cry

# 19
  • Мнения: 8
Zdraveyte, az byah v primasol sineva biych avgust mesec. Razlikata v trizvezniya hotel i 4 zvezdniya e samo v klimatika.
В комплекса са предимно немци и за това всичко е на немски. Честно малко се почувствах като чужденка. Всяка изнесена информация е на немски тук таме има нещо на английски. Добре че поне ястията са написани на 4 езика немски ангкийски руски и български. Анимацията и занималнята с децата е на немски....през деня ти казват какво предстои да се прави на немски и изглежда защото в хотела по това време се посъбрахме около 7 - 8 семейства и някой е направил забележка веднъж два пъти казаха програмата и на български. Иначе си струва за цената за която си платил. Безалкохолните са от машинка соковете са от разтворимите, няма натурални сокове. Водата е също от машинка. Ако искаш бутилка си плащаш едно левче за нея...Алкохолът, който е безплатен е..не помня не бяха известни марки от българските...само един вид водка един вид уиски един вид джин, коняк слънчев бряг и....май това беше останалото се заплаща. Вино наливно бяло и червено....КУХНЯТА БЕШЕ СТРАХОТНА...макар, че очаквах да предлагат риба...месо само по един вид на ден........но пък за сметка на това избирап между 15 вида ядене 15 вида десерт и т.н..........за кухнята не 6 а 12 Simple Smile). За персонала на бара..........не може един германец да си поиска кафе и те да му го поднесат с усмивка, а ти като си поискаш едно кафе на чист български език да те погледнат едва ли не с досада.........а бе...обслужването в целия комплекс изключвайки персонала на кухнята има още мнооого да се работи върху него. Плажът е на един метър от 4 звездния. Басейните са хубави с чадъри и шезлонги...на плажа си плащаш иначе...

# 20
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Защо не съм споделила...
Става, но за 3-4 дни.
И не е моята представа за семейна 10 дневна почивка това местенце.

# 21
  • Мнения: 1 314
Шани, тъкмо днес си мислех, че пуснах темата със запитване пък после не написах моето мнение!
И така, решихме се и ходихме там между 8 и 15 септ в четиризвездната част . С двете ни деца. На мен лично много ми хареса,  с някои малки забележки.
Основното неудобство е , че има много стълби между стаите, ресторанта, басейните и е неудобно с бебешка количка. А басейните са с малко неудобна дълбочина-0.55, 1.60-най-големия и който се използва масово, 1.80/.
Наистина навсякъде се чува най-вече немска реч, игрите и заниманията са най-вече на немски, явно българските посетители са по-малко, пък все пак Примасол била немска верига.
От храната и обслужването в ресторанта съм впечатлена- храна в изобилие, и то разнообразна и вкусна. Персоналът-любезен не само в ресторанта , но и в целия комплекс. 
На мен не ми се тръгваше, още повече че уцелихме лошо време, само 2 дни направихме плаж, а точно когато си тръгвахме , времето се оправи. Мисля другата година пак да го посетим за няколко дена!

Общи условия

Активация на акаунт