откъде нощница за кърмачки

  • 9 573
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 829
майки-кърмачки, можете ли да ми кажете откъде в София мога да си купя от това чудо на шивашкия гений, наречено "нощница за кърмачки"? докато бях в болницата, видях няколко родилки с такива - шаренички и симпатични, с прикрити цепки, през които се кърми... искам и аз такава  Mr. Green

знаете ли откъде и приблизителна цена?

# 1
  • Мнения: 4 915
Специални не съм виждала, но всяка една нощница с голямо деколте с/без копчета ще ти свърши същата работа.
Пък и нощно време е по-лесно с голямо деколте да изкараш гърдата, лежейки до бебето, и да го накърмиш, отколкото да търсиш джобчетата в полу-спящо състояние и при мрънкотещо човече.  Wink

П.П. Ако държиш все пак - ето това намерих:
"... някой питаше за нощница за кърмачки - аз имам такава от един магазин срещу турското посолство - около 20 лв., пак е с отвори,които са скрити в едни плохи отпред. "от тази тема


# 2
  • Мнения: 829
Специални не съм виждала, но всяка една нощница с голямо деколте с/без копчета ще ти свърши същата работа.
Пък и нощно време е по-лесно с голямо деколте да изкараш гърдата, лежейки до бебето, и да го накърмиш, отколкото да търсиш джобчетата в полу-спящо състояние и при мрънкотещо човече.  Wink

П.П. Ако държиш все пак - ето това намерих:
"... някой питаше за нощница за кърмачки - аз имам такава от един магазин срещу турското посолство - около 20 лв., пак е с отвори,които са скрити в едни плохи отпред. "от тази тема



Фрий, много ти благодаря за информацията! Работата е там, че на мен ми трябва повече за денем, защото кърмя дваминца и сега се размотавам полугола половината ден, но не ми се нрави. Смятам, че ще ми е удобно с такава дрешка с подходящите дупки, за да давам мляко на когото потрябва, без да се разсъбличам (въпреки че и сега ходя с потници с големи деклотета, но с 2 гърди навън, все едно съм без потник   Blush )

Ако знаете и на друго място, казвайте, моля  Heart Eyes

# 3
  • Мнения: 4 915
Кърмиш в тандем ли, браво.   Laughing
У дома денем се размотавам с роклички или по потници - от еластични материи или с големи деколтета.

Можеш на някоя шивачка да поръчаш да ти спретне набързо 2-3 прости роклички/блузки с "джобчета". Или на твои нощници да направи такива цепки и декоративно отгоре да им сложи плохички или нещо подобно.

Това - в случай, че не откриеш по магазините. Успех.  Grinning

# 4
  • Мнения: 867
Ми аз си ходя с нощница с презрамки от ония шарените, детските и отдолу безшевно потниче. Много е удбно - сваляш презрамката и готово. А и не мааш цици по цял ден, защото все пак увисват.

# 5
  • Мнения: 664
В сайта на Ларедут (вече много популярен и в Бг Wink ) има хубави такива, аз лично имам две отпреди 2 години и са с мн. добро качество.

# 6
  • Мнения: 829
голямо благодарско на всички, включили се с информация, като най-много на Фрий соул, защото точно с/у турското посолство намерих, за 15 лв. турска, 100% памук, синя ... на сладки ... хм, кравички  Mr. Green много тематично! ще ми свърши работа и съм доволна!  Heart Eyes

# 7
  • Мнения: 4 915
....синя ... на сладки ... хм, кравички  Mr. Green...

 hahaha hahaha Браво.  Laughing

# 8
  • Мнения: 1 449
И аз съм си купувалa 2 точно там (срещу Турското посолство).
Марката е "Vienetta Secret", много симпатични разцветки и сладурски картинки.
Материята не е мръднала, цветовете също, ползвам ги 8 месеца.

На мен са ми удобни тези 'нощници', всъщност ги нося като рокличка през деня. Честно казано, мислех, че това ще бъде една от безполезните ми покупки.

# 9
  • Мнения: 753
Влизай в който и да е магазин за трикотаж с пижами и др. такива. Повечето бг нощници май са с копчета отпред / и пижамките/.
От моя опит - ползвам пижама зимата, че като ставам /а така правя нощем/ ми е студено Wink  Лете нощница с къс ръкав - пак по същата причина - става хладно посред нощ, в големите жеги спя с потниче от памук с тънки презрамки,които свалям лесно.
Не ми харесаха тези с апликации и под тях твърдо подлепващо - дразнят кожата Simple Smile
Дано откриеш - моите майка ми и свекървата ми ги подариха .
Лека вечер.

# 10
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
malejna минавам да те поздравя, по лентичките ти виждам че имаш 2 кърмачета едното от които вече е на 2, пожелавам ти дълго и безпроблемно да си кърмиш и второто детенеце
 Hug

Сори за оффа

# 11
  • Мнения: 532
Моля тези, които имат такава нощница да пуснат една снимка, че нещо не мога да се справя с въображението.

Имам предвид евентуално да потърся във Варна.

Моля  Praynig

# 12
  • Мнения: 1 449
Изглеждат така:
http://www.vienettasecret.info/index.php?obsah=21
http://www.vienettasecret.info/index.php?obsah=22

Но: имат две леки плохи на нивото на гърдите т.е. 2 отвора, направени от застъпването на плат с плат. На пръв поглед отворите не се виждат изобщо. Моделите с копчета също вършат работа.

Търси в магазини с такъв тип "весели" пижами и памучни комплекти (и хавлиени халати на същата фирма).

# 13
  • Мнения: 532
Косе Босе, много благодарски!  Grinning

# 14
  • Мнения: 2 616
Моля тези, които имат такава нощница да пуснат една снимка, че нещо не мога да се справя с въображението.

Имам предвид евентуално да потърся във Варна.

Моля  Praynig

Снеж, такива нощници има на пазар "Чаталджа". Магазинчето е като влезеш в пазара от към сфетовара, покрай пилетата на грил, веденага в дясно, там са няколко магазина за бельо, ще ги видиш лесно, защото повечето модели са окачени на вратата. И да не са за кърмачки нощниците, стават за целта-дълги са малко под коляното, шаренки, с героите на Дисни, малко са инфантилни, може би, но пък са забавни и имат копчета отпред, така че да се откопчава при нужда  Laughing Аз имам от по-летния вариянт-с тънки презрамки, но деколтето е по-големичко и се кърмим без проблем, даже Малчо започна да се самообслужва вече. Освен всичките им плюсове, струват около 20лв и са ПАМУЧНИ. Онзи ден, гледах и колекцията на "Триумф" за бременни и мами-кърмачки и те имат една много хубавка нощница, пригодена за целта. Аз и разкошен сутиен си харесах пак от там, но това не е по темата  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт