Косата ми позеленя от хлора в басейна

  • 3 263
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 120
досега не ми се беше случвало.явно са предозирали басейна.пробвах да махна зеленото с кисело мляко и разтворена в него сода,ефектът беше минимален  #Cussing out не знам какво да правя,а не ми се ходи като блатно чудовище в главата  Laughing
ако някой е имал подобен проблем,моля да сподели
п.с. става въпрос за изрусена коса

# 1
  • Мнения: 146
досега не ми се беше случвало.явно са предозирали басейна.пробвах да махна зеленото с кисело мляко и разтворена в него сода,ефектът беше минимален  #Cussing out не знам какво да правя,а не ми се ходи като блатно чудовище в главата  Laughing
ако някой е имал подобен проблем,моля да сподели
п.с. става въпрос за изрусена коса



Zdravei Wink
V predavaneto na Marta va4kova predi vreme bqha davali suveti po tozi problem..Tam edna friziora kaza ,4e pomagalo mazanaeto an kosata s kiselo mlqko, probvai  Peace

# 2
  • Мнения: 1 120
пробвах,няма ефект  Sad или поне е много малък,важното е,че пак съм си зелена

# 3
  • София
  • Мнения: 2 160
А , това е всеизвестен факт : Че блондинките позеленяват от басейните .....
Защо не пробваш да си я матираш или си вземи една боя за коса и само си измии с нея косата ( като с шампоан ) .  Peace

# 4
  • Мнения: 6 155
Май само фризьор ще ти помогне  Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 9 865
Купи си гумирана шапка и влизай с нея.


 Mr. Green

# 6
  • Мнения: 1 120
Купи си гумирана шапка и влизай с нея.


 Mr. Green
Laughing на закрит басейн,наистина съм с такава шапка,но оставя и да се появя и на открит  hahaha ще съм атракцията на плажа
за съжаление,фриз. ми не си вдига тела,а не смея да се доверя на случайни
ако я матирам се страхувам да не потъмня още повече косата и да стане зелено със сив отенък
вариянт е да си измия косата с боя  Thinking

# 7
  • Мнения: 2 673
обади се в друг салон ...
тука има достатъчно добри отзиви за стилисти и салони...Нека там ти помогнат, ние тук със съвети..едва ли бихме могли... Rolling Eyes

# 8
  • София
  • Мнения: 965
Купи си гумирана шапка и влизай с нея.


 Mr. Green
Laughing на закрит басейн,наистина съм с такава шапка,но оставя и да се появя и на открит  hahaha ще съм атракцията на плажа
за съжаление,фриз. ми не си вдига тела,а не смея да се доверя на случайни
ако я матирам се страхувам да не потъмня още повече косата и да стане зелено със сив отенък
вариянт е да си измия косата с боя  Thinking
Чувала съм за кетчуп - но ми звучи много несериозно и не съм пробвала  Crazy
Два аспирина разтворени във вода (не упсарин!!!)
Заливаш се с водата и НЕ изплакваш
Помага
Пробвай Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 18 679
И друг път не си мокри косата в басейните. Щом се изрусяваш, би трябвало да знаеш за този...хм, страничен ефект Laughing

# 10
  • Мнения: 3 830
Ох Shocked за пръв път чувам за подобен проблем. Най-добре се посъветвай с фризьор...

# 11
  • Мнения: 5 362
И аз за първи път чувам за подобно нещо.
Това с измиването с боя ми се стори най-удачно от съветите до тук.Пробвай поне.

# 12
  • София
  • Мнения: 965
Руса съм от както се помя  Mr. Green
АСПИРИН  Peace

# 13
  • Мнения: 1 120
странното е,че до сега не съм позеленявала.знаех го като факт и се радвах,че този ефект не ме сполетява,до по миналата седмица  Tired цяло лято съм по морета,басейни и нищо.сега изведнъж стана  newsm78 може би е бил с по-висока концетрация на хлор
една фриз. ми даде някаква ''отвара'' и всичко изчезна,но до колкото разбрах имало аспирин вътре Wink
в петък пак заминавам на почивка за няколко дни,което е продружено отново с басейни  Mr. Green и ще си вземе няколко аспирина за рецептата намария Д и може би и един кетчуп  Laughing знае ли се  Whistling
мерси момичета   bouquet

# 14
  • София
  • Мнения: 965
странното е,че до сега не съм позеленявала.знаех го като факт и се радвах,че този ефект не ме сполетява,до по миналата седмица  Tired цяло лято съм по морета,басейни и нищо.сега изведнъж стана  newsm78 може би е бил с по-висока концетрация на хлор
една фриз. ми даде някаква ''отвара'' и всичко изчезна,но до колкото разбрах имало аспирин вътре Wink
в петък пак заминавам на почивка за няколко дни,което е продружено отново с басейни  Mr. Green и ще си вземе няколко аспирина за рецептата намария Д и може би и един кетчуп  Laughing знае ли се  Whistling
мерси момичета   bouquet
аз за кетчупа - съвсем сериозно - имало някаква киселина в доматие..дето помагала..ама то ..в кетчупа има ли домати в днешни дни Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт