Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 117 отговора

[url ] http://semeistvo.rozali.com/dnevnik-desi/p5978.html [/url]

Какво мислите за това, одобрявате ли, че едно раждане може да стане достояние на доста хора????
Цитирай

София

Одобрявам, разбира се! Винаги с интерес съм гледала истинските раждания, важно е да се види от младите жени, че дяволът не е чак толкова черен. Иначе ако вярват на ревовете и крясъците от филмите, никой нямаше да ражда вече 35
Не, сериозно. Раждането отдавна вече не би следвало да някакво тайнство. Хубаво е, че има смели жени, които нямат против да ограмотяват другите Peace
Цитирай

София

Предпочитам да гледам нормално раждане, нищо , че аз съм родила чрез секцио.
 Peace
Цитирай

Варна

Одобрявам,беше ми много интересно.
Цитирай

newsm10
Цитирай

София

Просълзих се като се върна във времето назад,когато аз родих.Не е толкова далечно!Това са едно от малкото истински моменти в живота!Друго такова изпитание и изживяване не мога да намеря за по-силно!
Съгласна съм за подобни филмчета! Peace
Цитирай

НЯКЪДЕ ПО БЕЛИЯ СВЯТ

HugОдобрявам го,още повече, че и аз съм родила по този начин Hug
Цитирай
Ами много е интересно. Аз си мислех, че секциото е нещо много страшно, а пък то не било така. Така като гледам май е доста по-чиста и цивилизована работа от естественото раждана, пък и дота по-бързо като процедура
Цитирай

на плажа

Нямам нищо против. Щеше да ми е по-интересно, ако раждането беше нормално, а не секцио, но ...
Цитирай

Беше много интересно! Peace Аз се надявах да видя нещо по време на моята операция, но уви. Confused
Цитирай

Добрич- Firenze

Одобрявам го  разбира се.Раждах нормално и винаги ми е било любопитно как протича едно такова раждане.Хубаво е,че има такива жени ,който искат да покажат на настоящите майки,какво ги очаква и че то не е толкова страшно  Very Happy
Цитирай

Вчера го изгледах това филмче и определено одобрявам! PeaceНека жените на които им предстои раждане със секцио да видят,че няма страшно в това.Ти защо си против не разбрах?! newsm78
Цитирай

Вчера го изгледах това филмче и определено одобрявам! PeaceНека жените на които им предстои раждане със секцио да видят,че няма страшно в това.Ти защо си против не разбрах?! newsm78

А не, не съм против, аз съм с 2 ръце, за такива инициативи, но предположих, че ще има доста моралистки, които ще сметнат, че това е прекалено лично, и не всеки може да го гледа, щом касае единствено и само теб, но явно съм сбъркала!
Цитирай

Да, такива неща е хубаво да има. Честно казано на мен ми дойде в повече гледката и много се надявам да не ми се наложи да преживея секцио (гледала съм и естествено раждане), но поради набъбващи ЕГН и късогледство - май ще стана арена на касаплък.
Хубаво е, че показват как след операцията майката и бебенцето са добре и happy - нали това е най-важното.
Цитирай

ПЗ

newsm10 newsm10
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 117 отговора