Препорьчайте ми Ал Инклузив по Южното Черноморие,по-евтинко

  • 10 790
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 216
МАминки препорьчайте ми нещо по-евтинко по Южния бряг за след 10 септември,ще сме с малкия и не ми се иска да сме на свободна консумация.Не дьржа на хотели 4 звезди,ама май само те имат Ал Инклузив?

# 1
  • Мнения: 2 550
какво разибарш за "по-евтинко"?

# 2
  • Мнения: 3 216
До 50 лв.

# 3
  • Мнения: 1 314
Кремена, не те ли устройва хотела в Св.Влас, на който ще сме ние, там цената в тризвездния е 48лв all ?

# 4
  • Мнения: 3 216
ДА,добре е ,просто исках да видя дали има и други интересни предложения. Аз между другото звьнях и никой не ми вдига там,ти как се свьрза с тях?

# 5
  • Мнения: 1 314
Резервирах си чрез туристическа агенция, 6 нощувки от 8 до 14 септ, в четиризвездния, че там наистина всичко е включено в цената!

# 6
  • Мнения: 3 216
В такьв случай в един 3 звезден какво ще липсва?

Сьжелявам за вьпроса,ама до сега не сьм ползвала Ал Инклузив.

# 7
  • Мнения: 261
ще следя темата с интерес

# 8
  • Мнения: 1 314
Креми, така , както е обяснено в офертата за мястото , където аз избрах, в тризвездния има закуска, обяд и вечеря, а пък в четиризвездния- освен изброените + всички напитки, кафета, сладоледи и ползването на басейн, фитнес, аеробика и т.н. Но все пак трябва да питаш какво включва хотела който ти си избереш, да не те подведа, че и аз не съм толкова добре запозната!

# 9
  • Мнения: 686
Не е на южното , но си заслужава всеки лев. Хотел Хелиос Бийч в Обзор -на самия плаж еhttp://209.85.135.104/search?q=cache:HiynPuwQfZsJ:hornit.bg/horn … mp;cd=5&gl=bg .Между 8-и 30.09 цената за възрастен 51лв. за стая море и 49лв. парк Дете до 12 г. при двама възрастни е безплатно, а второ -50 %

# 10
  • Мнения: 1 314
Креми, къде последно се спря за морската ви почивка, ние живот и здраве тръгваме на 8 септ за Св.Влас? Laughing

# 11
  • Мнения: 3 216
Ами много ми харесва там,ама още не сьм решила сьс сигурност. Общо взето проблема е в парите. Защото след морето ще направим разходка и до Тетевенския балкан и до Габрово та някак си трябва да разпределя фиансите,така че да стигнат за всичко. ooooh! Иначе като смятам по-евтино от 48 лв едвали сьществува,а и да не сме на Ал Инклузив едва ли ще се разминем с по-малко пари на ден.

# 12
  • Мнения: 3 216
Обаче снимките от хотела много ме впчатлиха Embarassed
http://www.nbta.bg/more_bg.php?page=acmd_show&aid=97#

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 1 147
Виж Visit.bg -там има много оферти

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
 
Креми, така , както е обяснено в офертата за мястото , където аз избрах, в тризвездния има закуска, обяд и вечеря, а пък в четиризвездния- освен изброените + всички напитки, кафета, сладоледи и ползването на басейн, фитнес, аеробика и т.н. Но все пак трябва да питаш какво включва хотела който ти си избереш, да не те подведа, че и аз не съм толкова добре запозната!
И в тризвездните е включен сладолед,2 закуски,кафета алкохолни и безалкохолни на корем цял ден.
Поне миналата година беше така в Грийн парка на Китен.Гледам,че за септември е 30 и няколко лв на човек на ден инклузива

Общи условия

Активация на акаунт