Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 24 авг. 2007, 17:39 ч.

Първи менструален цикъл след аборт!

• 9 919
  • 11
  •   1
Отговори
Здравейте, момичета! Интересувам се колко време след спонтанен аборт ви дойде цикълът и имаше ли някаква разлика с цикъла Ви преди бременността / по - обилен или обратното, по - продължителен и т.н./. Благодаря предварително!  bouquet

# 1
Дойде ми точно след 6 седмици. Каzаха ми, че Ще ми дойде между 6 и 8 седмици. От тогава минаха 7 месеца и zабеляzвам, че цикълът ми се удължи с няколко дни (от 30 на 35) и освен това ми е по оскъден от преди.

# 2
Около 6 седмици. Само че бях доста изчистена и нямаше почти нищо. След 2-3 месеца започна нормално да ми идва.

# 3
Питам, защото на мен ми дойде на 22-рия ден след аборта, но не е обилно течение, а едно такова тъмно-кафеникаво, не е силно, и със съвсем леки болки!А иначе на 10-тия ден след аборта ходих на профилактичен преглед и гинеколожката ми каза, че съм в овулация!Та се чудих дали е нормално това  newsm78

# 4
На десети ден след аборта си била в овулация.  Shocked #Crazy В коя седмица ти е бил абортът?

Иначе при мен минаха три месеца докато се оправи цикълът ми. Постоянно имах zацапвание и лени кървенета, но всичко беШе наред.

# 5
Според моята гинеколожка е нормално да ти дойде между 30 и 40 ден.

# 6
Питам, защото на мен ми дойде на 22-рия ден след аборта, но не е обилно течение, а едно такова тъмно-кафеникаво, не е силно, и със съвсем леки болки!А иначе на 10-тия ден след аборта ходих на профилактичен преглед и гинеколожката ми каза, че съм в овулация!Та се чудих дали е нормално това  newsm78

Нормално е, при някои става по-бързо възтановяването, при други по-бавно.
Ако нямаш силни болки няма никакви проблеми.
Съжалявам за аборта. Късмет ти желая.

# 7
  • Пловдив
При мен дойде на 29 ден - без да се усетя, този пьт нямах обичайните болки и наедряване на гьрдите. Леко ме преболя корем и това беше, но толкова обилен цикьл никога не сьм имала досега  Shocked Лекарят ми ме преглежда дни преди това и каза, че всичко е идеално и дори сьм имала скоро ову. След цикьльт ходих пак и той ми каза, че е нормално да ми е така обилен, отново ме прегледа и за мое щастие се оказа, че сьм с перфектен гинекологичен статус. Сега утре трябва да ми дойде, но отново нямам болки в гьрдите та да видим. Предполагам ще мине време докато нещата се нормализират, по принцип ми идва на 30 - 31 ден.

# 8
На мен М ми дойде на 30 ден след спонтанен аборт в 8 г.с.  Предполагам, че това е нормален период, защото в медицинските ми документи от болницата пишеше, че е нормално М да се появи от 30 до 40 дни след кюретаж.

# 9
  • Бургас
И на мен ми дойде 30 дни след кюретажа; нямаше разлика от преди бременността, не се промени и дължината на цикъла ми.

# 10
Я и аз да попитам нещо. А как бихте преценили течение след аборт след 10ина дни, ама не съвсем като цикъл(по дължина обаче да), ами по-скоро като лохии бледо, продължително и равномерно.

# 11
puh golqm може да са евентуално гъбички или нещо подобно, заради приема на нтибиотик след кюретажа.
Аз имах такова.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт