Полицайте ми върнаха ресто

  • 5 314
  • 132
  •   1
Отговори
# 75
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Радвам се, че си се отказала от шофирането. Умно решение  Peace

# 76
  • Мнения: 6 417
Може да няма дребни  Crazy

# 77
  • София
  • Мнения: 589


Стига бе,ти май ме познаваш щом знаеш че нямам дребни  ooooh!Ами само с едри банкноти разполагам.Ако реша да излизам ще ти пиша на лични да мина за да ми ги развалиш на стотинки Peace.Сладурана Hug

# 78
  • Добрич
  • Мнения: 207
Чета и беснея, но нямаше да пиша защото достатъчно е написано, но жената не се извинява. Заради такова блеене вчера един също толкова отворен замалко да ме блъсне и точно от страната на детето и той вместо да се извини се опита да псува. Моме мълчи и слушай, щото от такива като теб всеки ден се моля, като карам да стигнем живи и здрави. Защото ми писна да треперя. Наглоста няма край. Днес е нямало никой насреща, но следващия път може и да има. Отваряй си очите вместо да се звериш #Crazy и да коментираш колко пари имаш.

# 79
  • Мнения: 2 952
незнам дали да се смея , дали да плача ....
някой ден както някой си кара в насрещното платно и се е  замислил може да ми прегази децата
10 лева бива , а? така ще е спокоен човека , че  другият път пак ако  се  замисли и го хванат - 10 -20 лева - бива .....па  дано не убие някой ...

# 80
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Бамби явно изобщо не осъзнава сериозността на случката и отговорността, която трябва да поеме, щом е зад волана.

Смей се момиче, моля се в най-скоро време да ти отнемат правото да управляваш автомобил.
А аз ще ти се смея на правописа.
С колко дребни си купи образование и свидетелство за управление на МПС? Не ми отговаряй!

# 81
  • Мнения: 5 370
Вчера бях свидетел на няколко безумни изпълнения , докато се прибирахме към София.
1. На едно крайградско кръстовище някакъв ЧИЧКА -таксиджия отне предимството на мъжа ми, като си завиваше преспокойно с 50 в час и в това време си дърдореше сладко-сладко със спътника . Ние идем с поне 90 в час, все пак, извънградско е, баба му стара. Той даже и не разбра какво можеше да направи. ooooh! ooooh!  Но следващия път някоя мутра ще слезе от лъскавия си джип и ще го потроши. Дали тогава ще се усети??
2. На магистрала "Хемус" една , хм, дама, реши най=неочаквано да изпреварва камион от средната лента, преминавайки в крайно дясно с.....90 в час. Ние се намираме отзад с поне 120/ч., това е крайно дясно, все пак!!!!! И тя не разбра какво е сторила, вперила поглед единствено във волана си и НАПРЕД!!!!
3. Бях пуснала въодушевена тема, че искам да ставам шофьор. И решение за курсове бях взела. Но като че ли куражът и желанието ми почват да се изпаряват.

Имам едно конструктивно предложение: на шофьорите-новаци-със стаж до 2-3 години да им се правят тестови препитвания във ВСЯКАКВИ условия в началото на всяка година. За да може да се отсеят тези, които са взели книжка по"втория начин". Щото не са един и двама, повярвайте ми. ooooh! ooooh!

# 82
  • Мнения: 4 138
незнам дали да се смея , дали да плача ....
някой ден както някой си кара в насрещното платно и се е  замислил може да ми прегази децата
10 лева бива , а? така ще е спокоен човека , че  другият път пак ако  се  замисли и го хванат - 10 -20 лева - бива .....па  дано не убие някой ...

ми аз не се чудя, а направо плача.
предложиха ми книжка за 700 лева, дъл да не я взема, а. после може да покарам в близост до живеенето на Бамби. кой оцелял, оцелял.
боже, пази детето ми от весели майки, пускащи такива весели теми в клюто.

# 83
  • София
  • Мнения: 589
Бамби явно изобщо не осъзнава сериозността на случката и отговорността, която трябва да поеме, щом е зад волана.


Няма да ти отговоря.Само за финал ще кажа че аз ли не съм в ред или тези около мен Crazy.Вече няколко пъти написах че си давам сметка въпреки че платното беше спряно за движение какво съм направила и ще ми е обеца на ухото за напред  Peace.Или на вас така ви изнася да подминавате тези редове щото я виж как може да нападаме и обиждаме колко сме силни.В това число не включвам всички мами които са писали тук а само някои.Аз мисля повече да не се занимавам със злобарки чудещи се кой да захапят днес , щото мъжо си е бил шута и е отишъл на по биричка с приятели и дай сега да видим с коя да се заяждаме #2gunfire.
За другите мами една голяма прегръдка и весел и щастлив де  bouquet

И пак ще го напиша защото вече е смешно че го подминахте.Написах по нагоре че има форум "помощи за сираци и т.н." Що не си преровите мазетата и таваните и не пратите по един колет на тези нещастни хора за да ги зарадвате а се чудите с кой да се заяждате?Ами въпрос на желание е това  нали  bouquet

# 84
  • Мнения: 2 070
Не виждате ли 4е е от Марс моми4ето.Те там сигурно така си карат. Mr. Green
а и овце пасе та сигурно няма и средно.
Купило си е моми4ето книжката вие къде искате да кара или в насрещното или на тротоара hahaha

# 85
  • Мнения: 6 417
Аз не разбрах какво общо имат помощите за сираци във форума и карането в насрещното платно.  Thinking

# 86
  • Мнения: 3 423
Съгласна съм, че на барбито трябва
да му признаем извиненията, отдавна
каза, че има обеца на ухото и наистина
се надявам да е така. Поощрявам всяко
мислене, но не когато е за сметка на
каране в насрещното платно. Бамби03,
отнася се не само за тебе, а и за всички
останали самозабравили се барбита на пътя.

# 87
  • София
  • Мнения: 10 825
2. На магистрала "Хемус" една , хм, дама, реши най=неочаквано да изпреварва камион от средната лента, преминавайки в крайно дясно с.....90 в час. Ние се намираме отзад с поне 120/ч., това е крайно дясно, все пак!!!!! И тя не разбра какво е сторила, вперила поглед единствено във волана си и НАПРЕД!!!!

Ъъъъъ..... вие какво правите в крайна дясна лента със 120 км в час Shocked Крайна дясна е аварийна лента. И от дясно НЕ се изпреварва!!!

# 88
  • София
  • Мнения: 589
Аз не разбрах какво общо имат помощите за сираци във форума и карането в насрещното платно.  Thinking


Ами така извадени думите от контекста абсолютно нищо newsm78

# 89
  • Мнения: 4 138
Аз не разбрах какво общо имат помощите за сираци във форума и карането в насрещното платно.  Thinking
много си недосетлива бе шушон.............ми как така какво има общо. тук злобарките се заяждат, ама кат е за гражданска позиция и доброта си трайкат, мдам.
Бамби може да е карала в насрещното платно, ама помага на нуждаещи се, а тук разни злобарки правят забележки. и  разни недоклатени, смея да цитирам гусжа Лиска. дет не помагат. не ви е срам..........
даваш 20 лева, инвестираш малко време за нуждаещи се и това ти дава имунитет после...........
и в която и да е тема, ако не ти изнася нещо, после го припомняш до безконечност. нема значение, че едното няма общо с другото........градацията е след това да правиш и забележки за правописа, но това идва с времето де..........първо е благотворителния
така че, хейтърки такива, няма да си играя повече с вас. Лисо, най-вече с тебе. злоба такава...........
вместо да се посмеем заедно, опорочихме хубавата тема............


майтапа настрана, бамби, остави благотворителния на мира.

Общи условия

Активация на акаунт