Препоръчано!!! Занимания за деца над 5г.!!!

  • 17 608
  • 85
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 225
Julie , Васко ходи 4 години в градината и съм много доволна  Peace

# 16
  • Мнения: 6 029
Julie , Васко ходи 4 години в градината и съм много доволна  Peace

Благодаря за инфото. И цената е много разумна.

# 17
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
нещо не вденах, къде е туй Шарканици?

# 18
  • Мнения: 6 029
нещо не вденах, къде е туй Шарканици?

ми имат ателие в 138 СОУ, където учи Тедата. не знам, може и някъде другаде да имат...

# 19
  • Мнения: 1 674
Търся учител по китара?
Някой дали има информация?  Hug
Големият ми син ходи на уроци по китара в читалище "Петър Берон". Учителят се казва Тинко Тодоров. Моят доста го мързи и напредва бавно, но учителят е добър.
Ходим на пеене при вокален педагог, индивидуални уроци. Хлапето пее по разни конкурси. Ако някой се интересува, може да ми пише на ЛС.
Плуване- баня Мадара, Кузманов newsm10

# 20
  • София
  • Мнения: 2 019
Препоръчвам Двореца на децата на Константин Величков. Заниманията са до обяд за деца от 3 до 5 години, но приемат и по-малки. Още не са ми дали точната програма, но е много разнообразна. Освен основните математика, български, музика, природознание, английски, приложно и изобразително изкуство, има и много други - театър, куклен театър, тае бо, лего зала и др.

# 21
  • Мнения: 1 225
Някой нещо да знае за читалищата в Младост - китара, пеене или танци?
Също се интересувам от футбол и карате по училищата.
Благодаря

# 22
  • Мнения: 601
Пее в Пим Пам. Много и харесва. Музикалната педагожка е много добра  Peace - явно има подход, а и децата я харесват. Борис Карадимчев мисля се занимава повече с организацията, дава им насоки. Ходи 2 пъти седмично, намира се точно до Кукления театър на Заимов.

# 23
  • София
  • Мнения: 4 025
Записвам се да следя темата.

# 24
  • Мнения: 832
английски - до сега в ИПИН Напредък на Руски паметник, много съм доволна млади преподаватели, малки групи (бяхме 3 деца) започна на 4 с много игри, обаче натрупа голям речник за съжаление тази година групата ни се разпадна и ще минавам на индивидуални уроци в къщи + у-ще Европа

може ли някой да сподели повече подробности за плуване в Мадара или при Мазнейкова, имам голямо желание да запиша каката

или друг спорт?  newsm78

от танцувай с мен танците в градината не сме доволни, зависи от госпожата (често ги менят)

# 25
  • Мнения: 1 225
от танцувай с мен танците в градината не сме доволни, зависи от госпожата (често ги менят)

ние бяхме при бате Митко  Peace
децата го обожаваха  Hug

# 26
Провокирана от идеята за бели списъци предлагам тук да споделим положителните впечатления от заниманията - езици, изкуство, спорт и др., на които сме водили децата си и сме доволни от тях. Иска ми се да стане една добра справочна тема/с имена, адреси, телефони/ от, която да е полезна за всички.

Веднага мога да препоръчам г-жа Апостолова по пиано и г-жа Видолова по китара в ч-ще Васил Левски на бул. Ботевградско шосе. Двете са с невероятен подход към малките музиканти.

Искам големия ми син да продължи заниманията си по карате и търся добър клуб близо до НДК.

Препоръчвам йога за деца и родители, така се прекарва повече време заедно. Е, разбира се, можете и да не участвате заедно с тях, въпрос на личен избор.
Хладилника, Банат 26, до Южния парк
www.37yoga.com

# 27
  • Мнения: 49
Някой нещо да знае за читалищата в Младост - китара, пеене или танци?
Също се интересувам от футбол и карате по училищата.
Благодаря

Да отговоря на Sisko2. Сина ми ходи вече втора година на карате в 105 СОУ в Дианабад. Тренировките са понеделник, сряда и петък от 19 до 20 часа (за по-малките и начинаещите) и от 20ч (за напреднали).

# 28
  • Мнения: 1 225
Моят син се записал на футбол в неговото училище - 39 - 10 лв. е таксата за два пъти седмично.
Там има и шах - 20 лв и танци, за които нямам още инфо.

# 29
  • Мнения: 1 608
Шах клуб за деца знаете ли?

Общи условия

Активация на акаунт