Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 71 отговора

Варна

която след като падне, не остава червен оттенък Thinking.
Искам да си взема такава.Проблем ми е,след около две седмици/че ако не и по-малко/,цветът пада и остава гаден червен оттенък,все едно съм се боядисала в червено Mad
Искам да съм кестенява,не червена Crossing Arms
Цитирай

Варна

разбира се, че има. Отиди в някой салон , който работи с л'Ореал и попитай.
Цитирай

addicted to phone

Купих си Londa Color Naturals 13/6 защото ми хареса цвета на кичурчето в палитрата. Цвета се казва Кафяво чили и нямаш представа колко красиво и топло кафяво е! Стана хубав цвят и не червенее, даже покри остатъците от червената ми, преди това, боя. Виж я в някоя козметика, може да ти хареса.
Цитирай

Варна

Hug

Рамада,ти преди това си била червенокоса,нали?И викаш покрива добре Thinking.Добре ми беше като си бях черна или на кичури,какво ми хрумна сега това кестеняво Confusedи съм си кестенява по-принцип,обаче вече имам бели косици.
Дотук пробвах Гарние и Палете.Ужас #Cussing out
И двете паднаха,след седмица.И остана Червеноооооооооо Crossing Arms
Цитирай

addicted to phone

Рамада,ти преди това си била червенокоса,нали?И викаш покрива добре Thinking.
Да, и то яко червенокоса. За сега още не бие на червено, а е много хубаво кафяво. Пък на корените, където си е моя цвят е още по-хубаво кафяво. Ще кажа след ден два, че сега в жегите си мия и косата поне по веднъж на ден.
Цитирай

Варна

Рамада,ти преди това си била червенокоса,нали?И викаш покрива добре Thinking.
Да, и то яко червенокоса. За сега още не бие на червено, а е много хубаво кафяво. Пък на корените, където си е моя цвят е още по-хубаво кафяво. Ще кажа след ден два, че сега в жегите си мия и косата поне по веднъж на ден.
Благодаря ти ,ще чакам отзиви Hug
Аз смятам в края на другата седмица да се боядисам.дотогава ще събирам мнения Wink
Цитирай

бях пуснала точно такава тема преди време..
Аз също какво ли не направих ........ но червенее на слънцето...и това си е. Даже и не само на слънце. Правя се от две години с Лореал на Кастинг. ВЗех веднъж и Рецитал на Лореал - с една мулатка на кутията...АМа резултата е пак същия. Аз искам Кафяво със сив оттенък, даже ми се смееха на определението за цвят ама...това искам. има една говорителка от НоваТВ с този цвят, все нейния цвят  давам за пример..
Цитирай

Моя приятелка се прави от години кестенява с Алфа Парф, номерът е 5 или 6 от опушените цветове в каталога
Цитирай

Моя приятелка се прави от години кестенява с Алфа Парф, номерът е 5 или 6 от опушените цветове в каталога
за първи път чувам за такава боя ?

повече инфо - къде да я намеря???

мерси!  bouquet
Цитирай

DE

Аз бях червенокоса. Глолям зор беше. Купих си Гарние 100% и след две боядисвания, вече осем месеца не съм си пипала косата и ми е весе така тъмно кестенява!
Цитирай

Варна

за първи път чувам за такава боя ?

повече инфо - къде да я намеря???

мерси!  bouquet

И аз искам инфо,ако може Blush

Аз бях червенокоса. Глолям зор беше. Купих си Гарние 100% и след две боядисвания, вече осем месеца не съм си пипала косата и ми е весе така тъмно кестенява!

На мен пък Гарнието,ми падна на десетия ден,и пак го имаше гадния оттенък Tired
С Лореал ли  да опитам???Като гледам Мари пък не е доволна ConfusedТо май си е до коса....
Цитирай

Не само в салони на л'Ореал ги има, стига да се поразходи и ще намери това което търси...
Цитирай

Варна

Не само в салони на л'Ореал ги има, стига да се поразходи и ще намери това което търси...

Аз тъй като не съм запозната с марката ,мислех че monda,има предвид професионална серия на Лореал,с която работят в салоните.по магазините същата ли продават???
Цитирай

Дам, аз съм виждала, нале казах стига да потърсиш и ще намериш...не се бави, а тръгвай по магазините  Party
Цитирай

Велики Преслав

Може ли и аз да се намеся. Аз съм с кестенява коса, не искам вече да се боядисвам, ама косата ми все едно не е същата, без боя имам чувството,че го няма този жизнен блясък,тази мекота. Искам да попитам дали знаете такава боя,която само да подсили естествения цвят. От безамонячните ли трябва да е?
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 71 отговора