Цветна бремоност

  • 858
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 528
Имам един въпрос за цветната бременост
Понеже ми е втора бременостт и имам тайни подозрения че съм бременна защото корема ми расте като на бременна,но теста за бременостт е  EFN два барем. На лекар ще ходя чак във вторник че не мога по рано.Та въпроса ми е колко време е цветната бременост-демек месечния цикъл до самото раждане ли си имам или в един период си спира.Освен с преглед имали по какъв друг начин да разбера резултата.
Понеже се мъча да отслабна но забелязах че корема ми расте на горе-може ли да е нещо друго?
Ще съм ви много благодарна за отговорите

# 1
  • Мнения: 2 746
Отрицателния тест според мен значи, че не е цветна бременност.И как така ти расте корема, от колко време вече расте?

# 2
  • Мнения: 5 393
Роси, щом теста е отрицателен значи не е бременност.Търси друга причина.Ако си на диета, която включва главно плодове примерно, може да се получи подуване на корема.

http://www.az-jenata.com/?page=article&aid=1010

# 3
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Аз карах цветна бременност и тестовете си бяха положително още от 3-тата седмица. Затова си мисля, че подуването е от друго

# 4
  • Велико Търново
  • Мнения: 269
И аз не мисля, че става въпрос за бременност. Без да те плаша, но има болести, при които коремът нараства, хубаво си решила да отидеш на лекар.Късмет!

# 5
  • Мнения: 4 496
На майка ми цветната бременност е продължила до 4-ия месец.А дали си бременна-не мога да кажа.

# 6
  • Мнения: 5 974
Какво всъщност е цветната бременност ? ooooh!

# 7
  • Мнения: 4 496
Какво всъщност е цветната бременност ? ooooh!
Да имаш М докато си бременна.

# 8
  • Мнения: 5 974
Така си и мислех...Благодара за инфото  Hug

# 9
  • Мнения: 3 069
Може и да не е бременност.
Куп неща мога да ти изредя които да са свързани или да причиняват състоянието ти но все пак не съм лекар.
Потърси медицинска помощ и да ти се направят изследвания.

# 10
zdarveite.iskam da popitam nqkoi moje li da mi kaje kakvi sa simptomite na cvetnata bremenost i kakvo e te4enieto po vreme na menstruaciqta?pitam za6toto edin kazva edno drug kazva drugo.posledno kakva e?ako nqkoi znae to4no i e sigoren da pi6e.
blagodarq vi predvaritelno.

# 11
  • Мнения: 1 121
При цветната бременност тестовете излизат положителни. Най-вероятно е нещо друго. Дано е безобидно.

# 12
  • Русе
  • Мнения: 2 354
моят  корем започна да расте в по- напреднал стадий.

Чакаме резултат от прегледа (стискам палци да е желания резултат)

# 13
  • Монреал
  • Мнения: 631
При повечето бременни, корема започва да расте от 3 месец най-рано. А до тогава при всички положения теста ще трябва да покаже 2 черти.  Пробвай с различни марки тестове за бременност сутрин с първото пишкане.
А други симптоми имаш ли? Гадене, повръщане, сънливост, умора, чувствителни гърди? ...е, ти знаеш, де, все пак веднъж си минала през това... Grinning

Последна редакция: вт, 23 окт 2007, 09:48 от dima

# 14
  • Мнения: 4 621
При отрицателен тест и цикъл, малко вероятно е да си бременна Thinking
А иначе про цветната бременност доколкото знам цикъла спира след 4 месец Peace

Общи условия

Активация на акаунт