Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 50 отговора

имат компютри, но никога не са влизали във форум, не чатят, нямат скайп и не ползват ICQ. С една дума не ги влече онлайн общуването. Ако имате такива познати с какво се различават те от вас например. Има ли нещо по-особено което различава хората които чатят и киснат във форуми от такива които изобщо не ги интересуват такива работи. Как мислите?
Цитирай

София

Имам, да.Човекът си използва компютъра само , за да си върши работата.По нищо друго не се различава.
Цитирай

London, baby

hahaha много си готин, все едни интересни теми пускаш , не нямам такива познати
Цитирай

Не смяташ ли че хората които постоянно си чатят и висят във форуми са малко по-особена порода хора. В смисъл че общуването чрез компютър е различен вид общуване и няма нищо общо с нормалното човешко общуване лице в лице. Та се предполага че и хората които предпочитат да си общуват чрез компютри да са малко по-особени и различни от останалите хора ... Така мисля аз де...
Цитирай

Embarassed благодаря ама не съм чак толкова готин. А така искам да съм супер красавец и всички жени да са в краката ми ама не става  Mr. Green
Цитирай

Стара Загора

Не познавам такива,и не вярвам че ще се отличават Mr. Green
Цитирай

Не смяташ ли че хората които постоянно си чатят и висят във форуми са малко по-особена порода хора. В смисъл че общуването чрез компютър е различен вид общуване и няма нищо общо с нормалното човешко общуване лице в лице. Та се предполага че и хората които предпочитат да си общуват чрез компютри да са малко по-особени и различни от останалите хора ... Така мисля аз де...

Ами то по тази логика тука има хиляди особняци... Ако това общуване замества другото, тогава са особняци, но иначе едва ли.
Цитирай

София

Познавам .
Нормални хора, знаят по- малко - живеят по- лесно, не се натоварват излишно, имат повече време да общуват реално с хора, имат повече време за децата си и за себе си.
Не са по -глупави от хората, които ползват компютър и честно казано за мен е удоволствие понякога да прекарам часове с тях - някак слизам на земята.
Компютъра го ползват за игри, филми ( за децата си).
Цитирай

London, baby

Не, защото аз така се запознах с моя приятел, и още сме заедно, в смисъл така можеш да попаднеш на хора, който не можеш да се запознаеш , особено ако са от други градове. Но наистина си прав, че откакто го има този чат, на живо ми е по-трудно да разговарям с определени хора.
Цитирай

Да, познавам такива, но нямат интернет вкъщи.  Laughing Имат си компютри без интернет.
О, и приятелят ми - влиза в нета само за да разглежда обяви за коли, телефони, за работа....
Никога не е чатил и не е писал във форум - не му е интересно и ....да не ви споделям какво мисли за този вид общуване...
Цитирай

София

Embarassed благодаря ама не съм чак толкова готин. А така искам да съм супер красавец и всички жени да са в краката ми ама не става  Mr. Green

Боре,пак няма да е гаранция,че ще са ти в краката-различни вкусове,все пак Wink
На въпроса ти-не,не познавам такива хора.
Цитирай

Боре,пак няма да е гаранция,че ще са ти в краката-различни вкусове,все пак Wink
На въпроса ти-не,не познавам такива хора.
Зори, лесно ти е на теб.  Very Happy Всепризната суперкрасавица, сигурно всички мъже са в кратата ти... Peace ама да не се отплесваме от темата Smile
Цитирай

София

Имам такива познати да! Обяснението ми е, че просто са твърде залухани  Mr. Green
Цитирай

София

Би ли пояснила моля, какво е залухани? Thinking
Цитирай

Би ли пояснила моля, какво е залухани? Thinking
Сигурно същото като залюхани  Very Happy
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 50 отговора