Имате ли познати които ...

  • 2 115
  • 50
  •   1
Отговори
  • Мнения: 212
имат компютри, но никога не са влизали във форум, не чатят, нямат скайп и не ползват ICQ. С една дума не ги влече онлайн общуването. Ако имате такива познати с какво се различават те от вас например. Има ли нещо по-особено което различава хората които чатят и киснат във форуми от такива които изобщо не ги интересуват такива работи. Как мислите?

# 1
  • София
  • Мнения: 3 782
Имам, да.Човекът си използва компютъра само , за да си върши работата.По нищо друго не се различава.

# 2
  • London, baby
  • Мнения: 800
 hahaha много си готин, все едни интересни теми пускаш , не нямам такива познати

# 3
  • Мнения: 212
Не смяташ ли че хората които постоянно си чатят и висят във форуми са малко по-особена порода хора. В смисъл че общуването чрез компютър е различен вид общуване и няма нищо общо с нормалното човешко общуване лице в лице. Та се предполага че и хората които предпочитат да си общуват чрез компютри да са малко по-особени и различни от останалите хора ... Така мисля аз де...

# 4
  • Мнения: 212
hahaha много си готин, все едни интересни теми пускаш , не нямам такива познати
Embarassed благодаря ама не съм чак толкова готин. А така искам да съм супер красавец и всички жени да са в краката ми ама не става  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 185
Не познавам такива,и не вярвам че ще се отличават Mr. Green

# 6
  • Мнения: 1 992
Не смяташ ли че хората които постоянно си чатят и висят във форуми са малко по-особена порода хора. В смисъл че общуването чрез компютър е различен вид общуване и няма нищо общо с нормалното човешко общуване лице в лице. Та се предполага че и хората които предпочитат да си общуват чрез компютри да са малко по-особени и различни от останалите хора ... Така мисля аз де...

Ами то по тази логика тука има хиляди особняци... Ако това общуване замества другото, тогава са особняци, но иначе едва ли.

# 7
  • София
  • Мнения: 4 423
Познавам .
Нормални хора, знаят по- малко - живеят по- лесно, не се натоварват излишно, имат повече време да общуват реално с хора, имат повече време за децата си и за себе си.
Не са по -глупави от хората, които ползват компютър и честно казано за мен е удоволствие понякога да прекарам часове с тях - някак слизам на земята.
Компютъра го ползват за игри, филми ( за децата си).

# 8
  • London, baby
  • Мнения: 800
Не смяташ ли че хората които постоянно си чатят и висят във форуми са малко по-особена порода хора. В смисъл че общуването чрез компютър е различен вид общуване и няма нищо общо с нормалното човешко общуване лице в лице. Та се предполага че и хората които предпочитат да си общуват чрез компютри да са малко по-особени и различни от останалите хора ... Така мисля аз де...
Не, защото аз така се запознах с моя приятел, и още сме заедно, в смисъл така можеш да попаднеш на хора, който не можеш да се запознаеш , особено ако са от други градове. Но наистина си прав, че откакто го има този чат, на живо ми е по-трудно да разговарям с определени хора.

# 9
  • Мнения: 2 177
Да, познавам такива, но нямат интернет вкъщи.  Laughing Имат си компютри без интернет.
О, и приятелят ми - влиза в нета само за да разглежда обяви за коли, телефони, за работа....
Никога не е чатил и не е писал във форум - не му е интересно и ....да не ви споделям какво мисли за този вид общуване...

# 10
  • Мнения: 2 897
hahaha много си готин, все едни интересни теми пускаш , не нямам такива познати
Embarassed благодаря ама не съм чак толкова готин. А така искам да съм супер красавец и всички жени да са в краката ми ама не става  Mr. Green

Боре,пак няма да е гаранция,че ще са ти в краката-различни вкусове,все пак Wink
На въпроса ти-не,не познавам такива хора.

# 11
  • Мнения: 212
Боре,пак няма да е гаранция,че ще са ти в краката-различни вкусове,все пак Wink
На въпроса ти-не,не познавам такива хора.
Зори, лесно ти е на теб.  Grinning Всепризната суперкрасавица, сигурно всички мъже са в кратата ти... Peace ама да не се отплесваме от темата Simple Smile

# 12
  • Мнения: 1 941
Имам такива познати да! Обяснението ми е, че просто са твърде залухани  Mr. Green

# 13
  • София
  • Мнения: 4 423
Би ли пояснила моля, какво е залухани? Thinking

# 14
  • Мнения: 212
Би ли пояснила моля, какво е залухани? Thinking
Сигурно същото като залюхани  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт