Новата Мис Варна

  • 7 931
  • 147
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 17 546
Уф, ужасни са на тези снимки! Може пък да са нефотогенични, знам ли  newsm78 Ма много кофти за мис! Особено дясната...

Нефотогенична мис? Е, ти па кво казААААА.... Joy
Е, ти па, като че ли падаш от небето! Да не мислиш, че всеки, винаги изглежда перфектно на снимка? Що не си разгледаш своите снимки и после ми кажи, че на всичките до една се харесваш! Като е мис задължително ли трябва да е фотогенична? Знаеш ли, че конкурсите за фотомодел се различават от тези за мис по това, че може и да не е особено прекрасна миската, но да има лице, което фотографите да извадят от най-подходящ ракурс и да има уникален израз.

Последна редакция: нд, 26 авг 2007, 13:46 от Ramada

# 31
  • Мнения: 27 524
Ау, Лилита, ти ме разби  #Crazy #Crazy #Crazy

# 32
  • Мнения: 4 447
Уф, ужасни са на тези снимки! Може пък да са нефотогенични, знам ли  newsm78 Ма много кофти за мис! Особено дясната...

Нефотогенична мис? Е, ти па кво казААААА.... Joy
Е ти па като че ли падаш от небето! Да не мислиш, че всеки, винаги изглежда перфектно на снимка? Що не си разгледаш своите снимки и после ми кажи, че на всичките до една се харесваш! Като е мис задължително ли трябва да е фотогенична? Знаеш ли, че конкурсите за фотомодел се различават от тези за мис по това, че може и да не е особено прекрасна миската, но да има лице, което фотографите да извадят от най-подходящ ракурс и да има уникален израз.

Ма тва исках да ти кажа, че за модел е задължително да е фотогеничен.
 Thinking

# 33
  • Мнения: 17 546
Ма тва исках да ти кажа, че за модел е задължително да е фотогеничен.
 Thinking
Чудесно, но тези не са фото модели, а "красавиците" на Варна. Аз правя разлика, за другите не знам. А това, че сега момиченца на 15 изглеждат като 28 годишни вече е друго нещо.

Последна редакция: нд, 26 авг 2007, 20:06 от Ramada

# 34
  • варна
  • Мнения: 1 830
Тези и трите приличат на гъза ми в действие. Мис... боже мили, лапали са здраво чуркътъ и това е.
Ами за жалост си е точно така newsm10

# 35
  • Мнения: 2 952
Обаче и фотографа не се  е  справил блестящо....

# 36
  • Мнения: 43
Убедена съм,че момичетата на живо са много по красиви,просто снимката е некадърна.Дори и да са любовници на някой не мисля,че някой баровец ще си хване крокодил за гадже

# 37
  • Мнения: 47
изглеждат ужасно и май не само фотографът е виновен

# 38
  • Мнения: 4 447
Ма тва исках да ти кажа, че за модел е задължително да е фотогеничен.
 Thinking
Чудесно, но тези не са фото модели, а красавиците на Варна. Аз правя разлика, за другите не знам. А това, че сега момиченца на 15 изглеждат като 28 годишни вече е друго нещо.

Ех..... мда. Жалко, че са толкова красиви, а не са фотогенетични.....

 Twisted Evil

# 39
  • Мнения: 985
Ма тва исках да ти кажа, че за модел е задължително да е фотогеничен.
 Thinking
Чудесно, но тези не са фото модели, а красавиците на Варна. Аз правя разлика, за другите не знам. А това, че сега момиченца на 15 изглеждат като 28 годишни вече е друго нещо.

Ех..... мда. Жалко, че са толкова красиви, а не са фотогенетични.....

 Twisted Evil


извиняввайте,ама на тази вдясно кое й е красивото? newsm78

# 40
  • Мнения: 4 447
Ма тва исках да ти кажа, че за модел е задължително да е фотогеничен.
 Thinking
Чудесно, но тези не са фото модели, а красавиците на Варна. Аз правя разлика, за другите не знам. А това, че сега момиченца на 15 изглеждат като 28 годишни вече е друго нещо.

Ех..... мда. Жалко, че са толкова красиви, а не са фотогенетични.....

 Twisted Evil


извиняввайте,ама на тази вдясно кое й е красивото? newsm78

метафора, кака, метафора.

# 41
  • Мнения: 5 539
Сега разгледах и снимките от предварителния кастинг, има няколко наистина красиви момичета, но има някои, дето са като от кастинг за масовката на "Списъкът на Шиндлер" Confused
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=162348&photo=6

А миналата година на същия конкурс е имало много по-готини мацки:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=58899

# 42
  • Мнения: 4 447
Майко мила...това дете яде ли изобщо?



Имам същия бански, само дето му сложих звездички, да ви покажа ли колко е пълен...  Joy

# 43
  • Мнения: 985
Майко мила...това дете яде ли изобщо?
...................

Имам същия бански, само дето му сложих звездички, да ви покажа ли колко е пълен...  Joy


УжасТ Shocked Shocked Shocked

# 44
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
А това момиченце защо се е явило на кастинг за мис  newsm78 http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=3684923
тази също с тези бричове http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=3684936

Общи условия

Активация на акаунт