Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Реклама
  • 26 авг. 2007, 14:48 ч.
  • Преглеждания  1 992  Мнения  38  Онлайн  1
Отговори
Здравейте! Поздрави за чудесния форум на всички.И аз съм един от мъжете ,който искат да имат деца.След инвитро процедурата сега,с поята скъпа половинка сме в периода на 14 дневно чакане за резултата от инвитрото.Много мъчителен и дълъг период.Дано си стува.Искаме и  на нашата улица да изгрее вече слънце.Ще бъдем много щастливи и двамата.А до тогава остава да стискаме палци и да се молим...А аз евентуално,дай боже,ще бъда най-грижовният татко!

Реклама
# 1
  • Пловдив
Желая ви щастлив завършек с положителен тест и силно ви стискам палци Hug

# 2
  • в Австрийско...
Успех  Flowers Four Leaf Clover

# 3
  • Varna
Успех и  EFP след 14 дни!  newsm10   newsm17

# 4
Дай, Боже да се сбъдне мечтата ви и да я гушкате след 9 месеца! Praynig
Вярвайте!
Успех!    bouquet     Ще ви дебнем от засада! Wink

# 5
  • София
Успех , стискам палци скоро да си гушкате най-сладкото бебче на света!

# 6
Много късмет и скоро да гушкате бебче!

# 7
  • B HONDA CIVIC
Успех и  EFP след 14 дни!  newsm10   newsm17

fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed newsm32 newsm32 newsm32 newsm32 newsm32 newsm32 newsm32

# 8
Едни стиснати палци и от мен.

# 9
И моите палци ще са стиснати за вас  Peace Дано скоро да усетиш тръпката на бащинството.

# 10
  • София
Имаш и моите стиснати палци. Да, две седмици изглеждат страшно много време, когато всеки миг си задаваш един и същ въпрос, но ще минат. От сърце ви желая успех.  Peace

# 11
  • Пазарджик
Успех, дано се похвалите с хубави и чакани чертички!  bouquet

# 12
  • B HONDA CIVIC
А кога е заветната дата ........... ако не е тайна Flowers Bouquet Flowers Bouquet Flowers Bouquet

# 13
  • знам ли и аз вече...
И аз в отбора на  newsm18 fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover ! Моля да се похвалите, непременно!

# 14
  • Варна
И моите палци ще са стиснати за вас  Peace Дано скоро да усетиш тръпката на бащинството.
Peace Peace Peace Peace Peace

Реклама

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт